Дизайнер Лі Брум провів онлайн екскурсію для українських колег своїм нью-йоркським пентхаусом

HIS
5 серпня відвідувачі Design Talk, що організувала Асоціація британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine), отримали ексклюзивну можливість потрапити в гості до відомого дизайнера та засновника однойменного бренду Lee Broom. Британець приєднався до розмови по відеозв'язку зі свого пентхаусу в Нью-Йорку, інтер'єр якого він облаштував та стилізував дистанційно з Лондону під час локдауну.
Двоповерховий пентхаус площею 280 кв.м, що розташований в Нижньому Манхеттені з панорамою на Empire State Building, став першим інтер'єрним проєктом Лі Брума за останні шість років. В просторі представлені численні предмети бренду Lee Broom, серед яких люстра Carousel XL, підвісний світильник Lens Flair, настільна лампа Crescent та багато інших неймовірних речей.
Фото: Stephen Kent Johnson. Стиліст: Michael Reynolds
Під час онлайн рум-туру Лі Брум показав та детально розповів про предмети та елементи, які він використав в інтер'єрі та про те, що його надихало під час його створення. Також дизайнер поділився емоціями та враженнями від роботи над власною квартирою, зазначивши, що через роки йому було дуже приємно повернутися до світу інтер'єрного дизайну. Звертаючись до аудиторії, Лі зауважив:
«Ви всі насправді перші люди, які здійснили онлайн екскурсію по моїй квартирі в Нью-Йорку. Це захопливо для всіх».
Фото: Stephen Kent Johnson. Стиліст: Michael Reynolds
Крім того, у розмові, яку модерувала Соня Забуга, головний редактор Elle та Elle Decoration, Лі Брум розповів про особистості, якими він захоплюється у житті. Серед них британець назвав двох fashion дизайнерів: Вів’єн Вествуд, на яку він працював на початку своєї кар'єри та чия філософія дуже вплинула на його творчість, а також Александра Макквіна, твори, талант та майстерність якого надихали його під час створення власних виставок та перфомансів. Також Лі зауважив, що першим архітектором та дизайнером, який неймовірно вразив його у молоді роки, став Вернер Пантон.
Гостями Design Talk з Лі Брум, що відбувся в шоу-румі Domio Home Interiors, стали провідні українські дизайнери та архітектори, члени та партнери Асоціації британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine). Наприкінці заходу кожен з присутніх отримав подарунки від партнерів події — Shabo та Domio Home Interiors.
Lee Broom (Лі Брум) — один з провідних британських дизайнерів та засновник однойменного бренду. З моменту заснування компанії у 2007 році він створив понад 100 предметів меблів, аксесуарів та освітлювальних приладів, які продаються більш ніж у 250 магазинах у 50 країнах світу. Лі Брум отримав понад 30 нагород, у тому числі престижну премію British Designer of the Year Award та The Queen’s Award for Enterprise, а видання The Financial Times назвало його “одним з найшанованіших британських талантів”.
Асоціація британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine) — професійна організація, що здійснює акредитацію в індустрії дизайну інтер'єру у Великій Британії та представляє Співтовариство професіоналів в області дизайну, включаючи дизайнерів інтер'єру, архітекторів, виробників та шоуруми, будівельні та девелоперські компанії. Міжнародна спільнота нараховує понад 150 000 учасників в 45 країнах світу. Представництво SBID в Україні було засноване в 2015 році в Києві.
Читайте також: Про підсумки та плани: як святкували другу річницю Асоціації британського і міжнародного дизайну SBID в Україні.
-
Інтер'єр тераси ресторану SHEF від Alta Idea Design Studio
-
Ищу идею Шоурум the Coat. Дизайн від Rina Lovko Studio Над проєктом шоуруму українського бренду the Coat, заснованого у 2014 році Катериною Сільченко, працювали Ріна Ловко та Дарина Шпурик. Джерелом натхнення для дизайнерів стали жінки: сильні, пристрасні та делікатні водночас.
-
Ищу идею Дизайн дворівневих апартаментів від DIHOME Євгенія Ситник, засновниця дизайн-студії DIHOME, завершила новий проєкт – інтер'єр дворівневих апартаментів в одному зі спальних районів Києва. Простір площею 130 кв.м дизайнерка постаралася зробити максимально функціональним, таким, який би влаштовував її замовників – батьків, двох дорослих дітей та їх двох пухнастих улюбленців.
-
Інтер'єр у фарбах природи від дизайнерки Ірини Шишкової
-
Ищу идею AG Architecture: квартира в Києві з видом на Олімпійський Квартира площею 102 кв. метрів, що розташована в самісінькому серці Києва, — місце сили та натхнення її власників. Замовники — успішна молода родина — придбали квартиру, з вікон якої відкривається неперевершений вид на місто. Над дизайном простору, що цілком та повністю відповідає вподобанням господарів та їх філософії життя, працювала команда AG Architecture.
-
Сімейний інтер'єр у ЖК Файна Таун
-
Ищу идею SEMEREY: «паризький» інтер'єр від Rina Lovko Studio Rina Lovko Studio реконструювали квартиру в дореволюційному будинку в історичному центрі Києва. Оселя належить молодій дівчини, яка працює у модній індустрії та щодня оточена красою. Господарка-естетка обожнює Париж і хотіла, щоб її квартира нагадувала старовинні апартаменти. Ріна Ловко та Дарина Шпурик розробили унікальний проєкт, де немає очевидних елементів «паризького шику». Сконцентрувавшися на природних фактурах, м'якості та легкості, дизайнерки створити витончене та затишне помешкання.
-
Ищу идею RUMA beauty studio: простір краси від Sivak+Partners Українська дизайн-студія Sivak+Partners відома своєю прихильністю до мінімалізму, що майстерно поєднуює перспективну сучасну естетику та позачасовий посил. Замовники звернулися до креативної команди з проханням створити не просто салон краси у звичному для нього вигляді, а унікальний простір, де перукарі могли б експериментувати, вчитися одне в одного й навчати інших, створювати колаборації, просувати спільні проєкти, записувати онлайн-курси для майстрів і стилістів та просто проводити час разом.
-
Ищу идею Теракотовий акцент: вишукані апартаменти від дизайн-студії YOUSUPOVA Ці просторі київські апартаменти – осередок класичної вишуканості й сучасного стилю. Над проєктом, за основу якого обрали виважений мінімалізм, працювали дизайнери студії YOUSUPOVA. Щоб підкреслити елегантність приміщення та забезпечити господарям більше затишку, інтер'єр доповнили класичними деталями. Головною рисою проєкту стало поєднання контрастних матеріалів: холодних металу та скла з теплим деревом та шкірою.
-
Ищу идею Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio Українська автентика, закодована в сучасному дизайні та архітектурі — часті запити замовників MAKHNO Studio. Архітектори вірять, що повага до минулого — запорука свідомого майбутнього. Слідуючи цій філософії, у своєму новому проєкті — приватному будинку Vyshyto — студія MAKHNO спробувала вчергове розкрити українську етнічність, зберігши баланс між національним самовдосконаленням та сучасними візуальними рішеннями.