Дизайнер Лі Брум провів онлайн екскурсію для українських колег своїм нью-йоркським пентхаусом
HIS
5 серпня відвідувачі Design Talk, що організувала Асоціація британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine), отримали ексклюзивну можливість потрапити в гості до відомого дизайнера та засновника однойменного бренду Lee Broom. Британець приєднався до розмови по відеозв'язку зі свого пентхаусу в Нью-Йорку, інтер'єр якого він облаштував та стилізував дистанційно з Лондону під час локдауну.
Двоповерховий пентхаус площею 280 кв.м, що розташований в Нижньому Манхеттені з панорамою на Empire State Building, став першим інтер'єрним проєктом Лі Брума за останні шість років. В просторі представлені численні предмети бренду Lee Broom, серед яких люстра Carousel XL, підвісний світильник Lens Flair, настільна лампа Crescent та багато інших неймовірних речей.
Фото: Stephen Kent Johnson. Стиліст: Michael Reynolds
Під час онлайн рум-туру Лі Брум показав та детально розповів про предмети та елементи, які він використав в інтер'єрі та про те, що його надихало під час його створення. Також дизайнер поділився емоціями та враженнями від роботи над власною квартирою, зазначивши, що через роки йому було дуже приємно повернутися до світу інтер'єрного дизайну. Звертаючись до аудиторії, Лі зауважив:
«Ви всі насправді перші люди, які здійснили онлайн екскурсію по моїй квартирі в Нью-Йорку. Це захопливо для всіх».
Фото: Stephen Kent Johnson. Стиліст: Michael Reynolds
Крім того, у розмові, яку модерувала Соня Забуга, головний редактор Elle та Elle Decoration, Лі Брум розповів про особистості, якими він захоплюється у житті. Серед них британець назвав двох fashion дизайнерів: Вів’єн Вествуд, на яку він працював на початку своєї кар'єри та чия філософія дуже вплинула на його творчість, а також Александра Макквіна, твори, талант та майстерність якого надихали його під час створення власних виставок та перфомансів. Також Лі зауважив, що першим архітектором та дизайнером, який неймовірно вразив його у молоді роки, став Вернер Пантон.
Гостями Design Talk з Лі Брум, що відбувся в шоу-румі Domio Home Interiors, стали провідні українські дизайнери та архітектори, члени та партнери Асоціації британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine). Наприкінці заходу кожен з присутніх отримав подарунки від партнерів події — Shabo та Domio Home Interiors.
Lee Broom (Лі Брум) — один з провідних британських дизайнерів та засновник однойменного бренду. З моменту заснування компанії у 2007 році він створив понад 100 предметів меблів, аксесуарів та освітлювальних приладів, які продаються більш ніж у 250 магазинах у 50 країнах світу. Лі Брум отримав понад 30 нагород, у тому числі престижну премію British Designer of the Year Award та The Queen’s Award for Enterprise, а видання The Financial Times назвало його “одним з найшанованіших британських талантів”.
Асоціація британського та міжнародного дизайну в Україні (SBID Ukraine) — професійна організація, що здійснює акредитацію в індустрії дизайну інтер'єру у Великій Британії та представляє Співтовариство професіоналів в області дизайну, включаючи дизайнерів інтер'єру, архітекторів, виробників та шоуруми, будівельні та девелоперські компанії. Міжнародна спільнота нараховує понад 150 000 учасників в 45 країнах світу. Представництво SBID в Україні було засноване в 2015 році в Києві.
Читайте також: Про підсумки та плани: як святкували другу річницю Асоціації британського і міжнародного дизайну SBID в Україні.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Подія -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Вибір редакції - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія -
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архітектура - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Подія - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.