В один уровень: дом в Одессе для дружной семьи
HIS
Проект этого дома в буквальном смысле строился на ряде рациональных и правильных компромиссов, связанных как с самой архитектурной концепцией, так и с внешним видом фасада, декоративными деталями и аксессуарами. Несмотря на преобладающую «многоэтажность» в традициях частной украинской застройки (иногда даже с использованием лифта), заказчики этого дома не желали каждый день ходить по лестнице на второй, а то и на третий этажи.
Сам участок, выбранный для застройки, позволял возвести либо многоэтажный дом с большим количеством свободного места во дворе (что практически сразу было отметено клиентами), либо пойти по некогда популярному американскому принципу, когда весь дом буквально «распластан» в одном этаже без каких-либо лестниц. И если для многих такое решение остается чужим и непонятным (не так-то просто отказаться от сада, фруктовых деревьев, грядок с помидорами «Черри» и площадки для мини-гольфа), то для данных заказчиков одноэтажный вариант жилища оказался оптимальным. Кроме того, данный проект предусматривал и просторную летнюю террасу, и даже небольшой участок газона на заднем дворе.
Фасад дома площадью 244 кв. м был изначально решен в традиционном стиле, и изменить его внешний вид дизайнерам бюро S&T architects не представлялось возможности. При этом, создавать классический интерьер, продолжающий идею экстерьера, ни авторам (Дмитрию Сиваку и Артему Тригубчаку), ни заказчикам не хотелось, а оформлять внутреннее пространство без какой-либо привязки к фасаду не виделось верным решением. Так в современном интерьере появилось небольшое количество классических элементов, таких как лепка на потолке и стенах.
Фото: Ива Гайдаржи
Читайте также: Для любителей простоты: интерьер киевской квартиры от S&T architects.
- Ищу идею Акрополь 2 від студії Sivak+Partners: інтер'єр, що руйнує стереотипи Дизайн квартири площею 50,9 м², створеної студією Sivak+Partners, став відображенням сміливого запиту клієнта – чорний інтер'єр. Попри стереотипи та критику, команда дизайнерів втілила сміливий, брутальний і водночас функціональний простір, який відповідає способу життя своїх власників.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие - Ищу идею Одеська MAMALIGA: Симбіоз Еко та Етно Стилів від Belenko Design Ресторан MAMALIGA у центрі Одеси, реалізований у 2024 році студією Belenko Design, увійшов до шортліста конкурсу Restaurant & Bar Design Awards 2024. Цей простір, де кожен елемент дизайну спрямований на створення унікальної атмосфери, гармонійно поєднує природу та традиції одного з найколоритніших регіонів півдня України — Бессарабії.
- Ищу идею CAPE QUIET: простір для відпочинку та перезавантаження від loft buro Апартаменти CAPE QUIET пропонують мінімалістичний простір, призначений для відпочинку та перезавантаження. Це компактне багатофункціональне приміщення демонструє як архітектурну, так і економічну винахідливість.
-
Проєкт з благоустрою та озеленення територіх одеського ЖК від Bee Landscaping Bureau
-
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архитектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Выбор редакции