Українська люстра DNA стала символом виставкового будинку в Огайо

HIS
З року у рік ми спостерігаємо за постійно зрозтаючим попитом на українську продукцію не лише на вітчизняному ринку, а й за кордоном. Українські виробники, дизайнери та архітектори, розробляючи та виготовляючи ексклюзивний декор та предмети інтер'єру, стають все популярнішими на іноземному ринку. Чергове тому підтвердження — 6-ти метрова люстра DNA від українського виробника NLL, яка оселилася в одному з виставкових будинків Огайо.
Цього року американська дизайн-студія RM interiors взяла участь в грандіозному проєкті компанії HOMERAMA: дизайнери облаштували один з виставкових будинків відомого забудовника, використавши найсвіжіші тенденції дизайну, унікальні меблі, декор та освітлення. Нині кожен охочий може відвідати ці будинки, оцінити якість роботи різних забудовників та рівень дизайну різних архітектурних студій, або просто підібрати щось для себе з предметів інтер'єру.
Наш український виробник NLL, який займається створенням освітлення, став частиною цього масштабному проєкту. В одному з будинків американські дизайнери використали їх люстру DNA (ДНК), яка складається з 19-ти планок, загальною довжиною майже 6 метрів. Люстра ДНК — це спіралеподібна конструкція з дерев'яних планок з вбудованою в них світлодіодною стрічкою.
DNA — це збірна модель, залежно від кількості елементів, довжина люстри може змінюватись. Може змінюватися і її положення: встановлювати цей масштабний світильник можна як горизонтально, так і вертикально. DNA користується популярністю ще й через те, що завдяки своїй універсальності може бути використана у різноманітних за призначенням проєктах та буде доречною серед різних стилістик.
Читайте також: ТОПове світло: 5 трендів та 10 світильників.
-
Дім з руїн: проєкт чеської студії ORA
-
Ищу идею Big Birch House. Американська класика від Софії Журко та Олени Олійник Історія цього будинку розпочалася кілька років тому. Софію Журко та Олену Олійник запросили спроєктувати інтер'єр заміського вже збудованого будинку та реконструювати його фасад. Виїхавши на ділянку, дизайнерки побачили велику дерев'яну будівлю з клеєного соснового бруса, який простояв порожнім останні 10 років та вимагав серйозного оновлення. Проєкт отримав назву Big Birch House завдяки величезним старим березам, що вишикувалися біля вхідної групи.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
-
Ищу идею Будинок колекціонера Замовником цього проєкту виступив колекціонер українського сучасного мистецтва. Його добірка мистецтва стала відправною точкою для концепції будинку. Плідній роботі в реалізації інтер'єру сприяло давнє знайомство власника будинку з автором, дизайнеркою Анастасією Орденанс, яка реалізовує вже не перший проєкт для старого клієнта.
-
Ищу идею House on Tatarka Hill. Мінімалістичний будинок від Drozdov&Partners Будинок на Татарці – проєкт добре відомої в Україні студії Drozdov&Partners. Мінімалістська приватна резиденція розмістилася на вузькому звивистому пагорбі, у характерній улоговині, подібній до амфітеатру. Перед архітекторами (Олег Дроздов, Сергій Костяний, Костянтин Руднєв, Віталій Правик) стояла задача створити середовище, де б мешканці відчували своїм домом все оточення ділянки, разом зі схилами пагорба, деревами та рослинами, які б, немов візерунки шпалер, змінювалися щосезону.
-
Ищу идею Райский уголок из старой дачи всего за четыре недели: проект Александры Крючковой Всем известно, что ремонт – процесс утомительный, затратный и очень длительный. Но дизайнер Александра Крючкова, основательница студии Kassa Design, уверена, что старенькую дачу можно превратить в уютный, красивый и атмосферный дом для жизни всего за четыре недели. Да еще и с минимальными затратами. Основными идеями и техниками дизайнер делится в сегодняшней статье.
-
Ищу идею Дім-схованка у мексиканській долині Свій останній проєкт архітектурне бюро HW Studios сховали у схилі. Будинок майже невидимий зовні, проте відкритий до природи зсередини. Ідея архітектури навіяна дитячими іграми – коли, сховавшись під ковдрою, малюк почувається у надійному укритті. Будинок справді ніби акуратно накритий зверху, тільки замість простирадла тут бетонне склепіння, що робить простір «настільки безпечним та інтимним, що воно здатне відганяти духів, привидів чи демонів, які можуть спіткати нас зовні».
-
Atelier Pierre Thibault: модерністський будинок в Канаді
-
Вдохновленный лесом: светильник Khmyz от дизайнера Юлии Яланжи
Магазин -
Ищу идею KHI House у Греції: маєток для колекціонерів Поблизу Пелопоннесу, на пологому схилі біля оливкового гаю розташувалася вілла KHI House. Над проєктом маєтку працювала студія LASSA Architects. Архітектори створили будівлю, схожу на літеру Х, одноповерховою, аби вона не здіймалася вище дерев, а з тераси на даху відкривався панорамний вид на море.