Starbucks в 29 контейнерах от Кенго Кума
HIS
После открытия стильного магазина в Милане, компания Starbucks, как и обещала, открыла еще одну необычную, оригинально оформленную кофейню. Правда ее стиль кардинально отличается от элегантного миланского в пользу грубого и индустриального концепта. Японский архитектор Кенго Кума создал совершенно иное настроение для Starbucks, которое удивит многих любителей вкусного кофе, поданного в необычном месте.
Кафе Starbucks Taiwan – первое заведение компании в Азиатско-Тихоокеанском регионе. Конструкция, разработанная Кенго, состоит из 29 белых транспортных контейнеров, сдвинутых и уложенных в виде структуры, напоминающей большую решетку. В интерьере площадью 320 кв. м расположились уютные пространства заведения. Кроме того, в конструкции здания предусмотрена зона для экспресс-обслуживания водителей.
Проект от Кенго Кума – это авторское отображение текущей тенденции в дизайне магазинов и кафе Starbucks. За довольно короткий промежуток времени компания открыла более 40 кофейных заведений, здания которых сконструированы из транспортных контейнеров.
С первого взгляда контейнерное здание Starbucks Taiwan кажется светонепроницаемым. Но это только на первый взгляд. На самом деле, проект Кенго Кума предусматривает наличие серии люков для природного освещения, которые позволяют превратить транспортный контейнер в уютное общественное пространство, в котором всегда приятно насладиться бодрящим кофейным напитком.
«Сетчатое» размещение контейнеров, по признанию самого автора, было вдохновлено принципами традиционной китайской архитектуры, а также образом листьев и ветвей кофейного дерева. Китайская архитектура строится на основе высокоорганизованной и многослойной балочной структуры, тогда как кофейное дерево своими ветвями и листьями отображает природный органический порядок.
Кроме Starbucks Taiwan, Кенго Кума разработал проекты для японских магазинов Fukuoka Starbucks и долгожданного Starbucks Reserve Roaster, который вскоре откроется в Токио.
Читайте также: Кофейная Италия в опасности? Starbucks открыли там своей первый магазин-кофейню.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Bonne Bouche: кафе-кондитерська як новий тренд міського простору Кафе-кондитерська Bonne Bouche, розташована у самому серці Могилева-Подільського, стала яскравим прикладом того, як сучасний дизайн може змінювати обличчя міста. Цей жвавий простір розмістився на першому поверсі типової пострадянської житлової будівлі. Проте завдяки зусиллям дизайнерської команди YOD Group простір вдалося інтегрувати в міський контекст так, що він став місцем тяжіння для мешканців та гостей міста.
- Ищу идею Українська команда Znak Design здобула срібну перемогу в International Architecture & Design Awards 2024 за інтер’єр київського ресторану Студія дизайну та архітектури Znak Design здобула срібну нагороду на престижному конкурсі International Architecture & Design Awards 2024, який щорічно організовує міжнародна спільнота дизайнерів та архітекторів The Architecture & Design Community. Ця премія, що вже третій рік поспіль відзначає найкращі роботи у сфері інтер’єрного, архітектурного, продуктового та комунікаційного дизайну, є однією з найавторитетніших у світі. У 2024 році проєкти учасників оцінювали провідні дизайнери і архітектори з 17 країн світу.
- Ищу идею Львівська CUKIERNIA: відродження кондитерської легенди Проєкт CUKIERNIA — це трансформація легендарної львівської кондитерської, заснованої у 2000 році. Розташована на першому поверсі історичної будівлі в центрі міста, Cukiernia завоювала популярність завдяки аристократичному шарму та вишуканій якості десертів за старовинними рецептами. Свою роботу над проєктом команда YOD розпочали з пошуку нових значень та символів для Cukiernia. Для дизайнерів було важливо не лише оновити дизайн, а й переосмислити загальну концепцію, надати іконічному бренду свіжої енергії. Водночас було важливо зберегти ДНК цього місця, тонко визначивши неперервність традиції як одну з його ключових цінностей.
- Ищу идею Інтер'єр харківського Black & Milk від Ponomarenko Bureau Black & Milk — кав'ярня в одному з семи контейнерів на території фудкорту "7-й склад" у центрі Харкова. Дизайнери Ponomarenko Bureau розібрали назву кафе на три окремих елементи, наповнили їх метафоричним змістом та інтегрували у дизайн-проєкт.
- Ищу идею Харківська кав'ярня 23а від Ponomarenko Bureau 23а — це дуалістичний заклад, який вдень працює як кав'ярня міського типу, з крафтовими напоями, простими десертами та легкими перекусами, а ввечері стає місцем для справжніх тусовок. Вдень з келихів п'ються лимонади, а увечері вино. Про інтер'єр харківської кав'ярні 23а, над яким працювала команда Ponomarenko Bureau, ми розповідаємо далі.
- Ищу идею Кафе-джелатерія ТАЮ в Одесі від Sivak + partners У меню джелатерії ТАЮ – морозиво та соки – ідеальне частування зморених від спеки одеситів та гостей міста, які прогулюються Пушкінською. Ще до недавніх пір автори дизайн-проєкту не були впевнені, чи відкриється заклад знову. Відфотографувати інтер'єр дизайнерам Sivak + partners пощастило за лічені дні до ворожого нападу рф на Україну. На щастя, позбувшися збитих на вікнах дощок, днями кафе-джелатерія знов відкрилося та почало працювати на радість поціновувачів морозива та гарного дизайну.
-
Черный — кофейный бар в Харькове от Ponomarenko Bureau
Выбор редакции -
Cheese Bakery у середмісті Львова: затишний інтер'єр кафе від "Майстерня інтер’єрів Іри Лисюк"
Выбор редакции -
"Винні вікна" з часів чуми знову актуальні
Идея