«Подяка лікарям»: фарбами Sadolin намалювали мурал на фасаді лікарні у Львові

Стася Лимонченко
До дня медичного працівника на фасаді операційного блоку львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги відкрили мурал «Подяка лікарям». На муралі зображено лікарку. ЇЇ портрет зі словами вдячності малює хлопчик. Поряд — дівчинка, що запускає повітряного змія. З'єднує їх кардіограма життя.
Висота муралу, що днями з'явився на фасаді операційного блоку львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги — 21 метр. На реалізацію ідеї пішло 50 літрів фарби Sando F від Sadolin. Головна героїня панно — лікарка, яку малює хлопчик та пише їй «дякую». На тлі її халату видніється силует Львова. На сусідній стіні зображена дівчинка, яка випускає жовто-блакитного повітряного змія як символ надії. З'єднує усіх кардіограма життя.
«Поява цього муралу на лікарні швидкої допомоги є невипадковою, адже зараз медики як ніколи стоять на передовій, захищаючи наші життя. Цей мурал виконано у яскравих кольорах, і у цьому також є свій символізм. Зараз ці яскраві кольори мають завжди нагадувати про надію і віру, що скоро пандемія завершиться, а в майбутні, вільні часи, завжди нагадувати нам про вдячність медикам, які нас врятували», — розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку Львівської міської ради.
У 2009 році корпорація AkzoNobel запустила соціальний проєкт Let's Colour, щоб підтримати спільноти людей, готових об'єднуватися і міняти простір навколо. Учасники руху по всьому світу розфарбували вулиці й лікарні, стіни багатоповерхівок і велодоріжки, старі автостанції та шкільні класи. Ідея проєкту — показати, що зміни можливі, а творчий погляд здатний перетворити потворну архітектуру в мальовниче місце.
Крута ідея та активна спільнота — ось дві складові, які змінюють світ сьогодні. Щоб приєднатися до руху Let's Colour потрібно мислити out of the box. А ще потрібна група людей готових включатися, продумувати всі деталі спільно, зухвало мріяти та забруднити руки фарбою.
За час існування Let's Colour 2 289 проєктів по всьому світу отримали підтримку у вигляді 1 357 646 літрів фарби. 12 039 волонтерів взяли в руки пензля. За підрахунками компанії цей рух перетворив місця і простори, якими сьогодні користуються понад 81 млн людей.
Читайте також: Фреска площею 1858 квадратів на честь медичних працівників.
-
Ищу идею Бухта Вікінгів: рекреаційний комплекс від Аліни Саніної та Сергія Губаря Рекреаційний комплекс «Бухта Вікінгів» розташований в лісовій місцевості поблизу Львова. Над архітектурно-дизайнерським рішенням окремо організованих номерів-апартаментів працювали Аліна Саніна та Сергій Губарь. Будинки, виконані в скандинавському стилі з натуральних матеріалів, призначені для парного відпочинку: сюди приємно втекти з галасливого міста на вихідні та провести кілька днів серед дерев, у тісному спілкуванні з природою.
-
Ищу идею Інтер’єр львівського офісу для IT-компанії Visoft від LTStudio Притаманні зірковим готелям чи спа-комплексам, лаунж, відкрита тераса, сад екзотичних рослин та масажний кабінет, знайшли своє чільне місце в офісі львівської IT-компанії VISOFT. Принаймні таким побачили ідеальний робочий простір дизайнери LTStudio та успішно його реалізували.
-
Ищу идею Avalon Lux: львівська квартира від KARASHETSKYY Architects KARASHETSKYY Architects реалізували проєкт львівської квартири — візуально тихий позачасовий інтер'єр, чудовий прихисток від туристичної метушні та місце споглядання за містом і природою.
-
Львівський шоурум Monpacie від Sanina Arch Club
-
Ищу идею Інтер’єр дворівневої квартири у Львові від LTStudio Дизайн-бюро LTStudio завершили реалізацію проєкту двоповерхової квартири, розташованої в місті Лева. На створення проєкту вплинули чудові вихідні дані та ряд специфічних побажань замовниці — справжнього гуру у світі кулінарії.
-
Ищу идею Автентична квартира у Львові від дизайн-студії Let's design За своє існування ця львівська квартира стала свідком сотень подій, тому нині завдяки предметам, що збереглися, вона розповідає про свої спогади сьогоднішнім мешканцям. Оселя розташована в історичному центрі міста, у будинку 1916 року, тому основною задачею для дизайнерів студії Let's design було зберегти унікальні історичні деталі квартири та лаконічно поєднати їх із сучасними елементами.
-
Переможці фотоконкурсу WNPA 2022: найкращі кадри дикої природи
-
Інтер'єр Terra від YOD Group – переможець LIV Hospitality Design Awards
-
In The Solitude: краса Півночі в об'єктиві Мікко Лагерстеда
-
Ищу идею Globarch Group: інтер'єр ресторану «Грузинський» у Львові Архітектори студії Globarch Group розробили простір нового львівського ресторану «Грузинський». Перед авторами – Юрієм Глобчаком, Євгеном Лучиком, Катериною Столяр та Анною Жулин – стояло завдання створити кастомізований інтер'єр та передати в ньому атмосферу гостинної Грузії. Реалізувати концепцію архітектори вирішили нестандартно: окрім звичної цегляної кладки, багатства дерева та типових масивних меблів, автентичний колорит досягається коштом тактильності матеріалів, акцентним фрескам й картинам та продуманим світловим сценаріям. Про дизайн «Грузинського» Юрій Глобчак – засновник Globarch Group – розповідає далі.