«Подяка лікарям»: фарбами Sadolin намалювали мурал на фасаді лікарні у Львові
Стася Лимонченко
До дня медичного працівника на фасаді операційного блоку львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги відкрили мурал «Подяка лікарям». На муралі зображено лікарку. ЇЇ портрет зі словами вдячності малює хлопчик. Поряд — дівчинка, що запускає повітряного змія. З'єднує їх кардіограма життя.
Висота муралу, що днями з'явився на фасаді операційного блоку львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги — 21 метр. На реалізацію ідеї пішло 50 літрів фарби Sando F від Sadolin. Головна героїня панно — лікарка, яку малює хлопчик та пише їй «дякую». На тлі її халату видніється силует Львова. На сусідній стіні зображена дівчинка, яка випускає жовто-блакитного повітряного змія як символ надії. З'єднує усіх кардіограма життя.
«Поява цього муралу на лікарні швидкої допомоги є невипадковою, адже зараз медики як ніколи стоять на передовій, захищаючи наші життя. Цей мурал виконано у яскравих кольорах, і у цьому також є свій символізм. Зараз ці яскраві кольори мають завжди нагадувати про надію і віру, що скоро пандемія завершиться, а в майбутні, вільні часи, завжди нагадувати нам про вдячність медикам, які нас врятували», — розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку Львівської міської ради.
У 2009 році корпорація AkzoNobel запустила соціальний проєкт Let's Colour, щоб підтримати спільноти людей, готових об'єднуватися і міняти простір навколо. Учасники руху по всьому світу розфарбували вулиці й лікарні, стіни багатоповерхівок і велодоріжки, старі автостанції та шкільні класи. Ідея проєкту — показати, що зміни можливі, а творчий погляд здатний перетворити потворну архітектуру в мальовниче місце.
Крута ідея та активна спільнота — ось дві складові, які змінюють світ сьогодні. Щоб приєднатися до руху Let's Colour потрібно мислити out of the box. А ще потрібна група людей готових включатися, продумувати всі деталі спільно, зухвало мріяти та забруднити руки фарбою.
За час існування Let's Colour 2 289 проєктів по всьому світу отримали підтримку у вигляді 1 357 646 літрів фарби. 12 039 волонтерів взяли в руки пензля. За підрахунками компанії цей рух перетворив місця і простори, якими сьогодні користуються понад 81 млн людей.
Читайте також: Фреска площею 1858 квадратів на честь медичних працівників.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
-
ARCHMEETING у Львові: успіх міста. Роль архітектури та дизайну
Радимо відвідати -
Мовчазні свідки: фотопроєкт Мануеля Альвареса Дієстро про кондиціонери
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
- Ищу идею Про баланс, пристрасть та ніжність: інтер'єр львівської квартири від студії Terra17 Команда дизайнерів Terra17 — Марта Терех, Марта Рошко та Андрій Дух — створила інтер'єр квартири площею 69 квадратів, де кожен метр відзначається своєю унікальністю. Їхній підхід підкреслює індивідуальність простору завдяки майстерному світловому дизайну та використанню якісних матеріалів.
- Ищу идею Львівська CUKIERNIA: відродження кондитерської легенди Проєкт CUKIERNIA — це трансформація легендарної львівської кондитерської, заснованої у 2000 році. Розташована на першому поверсі історичної будівлі в центрі міста, Cukiernia завоювала популярність завдяки аристократичному шарму та вишуканій якості десертів за старовинними рецептами. Свою роботу над проєктом команда YOD розпочали з пошуку нових значень та символів для Cukiernia. Для дизайнерів було важливо не лише оновити дизайн, а й переосмислити загальну концепцію, надати іконічному бренду свіжої енергії. Водночас було важливо зберегти ДНК цього місця, тонко визначивши неперервність традиції як одну з його ключових цінностей.
-
Інтер’єр дворівневої квартири у Львові від LTStudio
- Ищу идею Martins: спортивно-розважальний центр Leoland у Львові Leoland — це унікальний проєкт, що поєднує розвиток дітей, освіту та спорт. Над інтер'єрами просторів працювала архітектурна студія martins. Команда мала на меті створити місце сімейного тяжіння, що максимально відповідає актуальним запитам городян та духу часу. Концепція центру — edutainment (education (навчання) та entertainment (розвага)), що передбачає навчання та розвиток дітей та підлітків через активні розваги. Тим паче цьому сприяють масштаби центру Leoland: його загальна площа — 30 тисяч квадратних метрів.
-
Фіналісти конкурсу Comedy Wildlife Photo Awards 2023
- Ищу идею Проєкт квартири для молодої сім’ї у Львові: поєднання естетики та практичності У сучасному світі дизайн інтер'єру втілюється не лише для створення естетично привабливого простору, але й для забезпечення зручності та функціональності для мешканців. Це твердження стало ключовим принципом в проєкті квартири для молодої сім’ї у Львові, що складає 96 квадратних метрів. Дизайн цього простору, реалізований за ескізами фахівців LTStudio, був спроєктований з урахуванням зручності та комфорту родини, яка віддає перевагу функціональним та затишним просторам для щоденного використання.