Півтораметрові вази, вірші про море та daKooka: Арт-проект «Чорне чорне море»
HIS
13-28 квітня у Sergey Makhno Gallery, що знаходиться у житловому комплексі Skyline, пройде виставка «Чорне чорне море». Її автори – архітектор Сергій Махно та художник Роман Михайлов. Усі експонати – від кераміки до живопису будуть виконані в чорному кольорі.
Спеціально до виставки Сергій Махно та його команда готують керамічні вази, в яких спокійно поміститься підліток – по півтора метра заввишки; колекцію тарілок та чашок з унікальними розписами, лампи у японській техніці кінцугі.
«Ця холодна і непривітна весна – найкращий час для цього проекту. Хто зараз не мріє про море? Але не обіцяємо, що воно буде тепле й привітне. Воно буде різне: тихе й в страшному штормі, чорне й прозоре до самого дна, з білим хрустким піском на березі або ж буде розбиватися об гострі скелі. Це буде проект про протиріччя, про силу, про творчість, про те, що врешті-решт життя розставить все на свої місця», – розповідає Сергій Махно.
Роман Михайлов працює над створенням простору, де глядач зможе відчути себе в гостях у Чорного моря: створює колажі, живопис і перформанс, дія якого буде розгортатися в одній із квартир житлового комплексу Skyline.
«Море – це не тільки вода, але й сіль. Чорний – це не тільки темрява, а й запах резини, нафти, добермана. Ця виставка – про Чорне чорне море, яке є в кожному з нас. Про чорний, як відсутність кольору, про море, як присутність свободи. В Чорному морі нема життя нижче 100 метрів, там тільки сірководень, солена вода чорного кольору та тиша», – розповідає Роман Михайлов.
Проект «Чорне чорне море» – це перша подія у рамках святкування 15-річчя компанії Sergey Makhno Architects.
Сергій Махно – відомий український архітектор, засновник майстерні дизайну Sergey Makhno Architects та першої в Україні галереї предметного дизайну Sergey Makhno Gallery. Роман Михайлов – сучасний український художник, знаний масштабними інсталяціями та експериментами з вогнем.
Протягом двох тижнів виставки відбудеться 3 мистецькі події, головні герої яких – море та чорний колір.
Море хвилюється раз: Музичний лайв від daKooka, 14 квітня, 20:00. Еклектичний інді-поп, піано-рок і три мови.
Море хвилюється два: Ваня Якимов «Я выйду здесь, где море и песок», 21 квітня, 19:00. Вірші про море у виконанні київського поета Вані Якимова. Також, на велике прохання, Ваня зіграє під гітару кілька авторських пісень.
Море хвилюється три: Yoga під шум моря, 28 квітня, 10:00. Тіло як море – пластичне, неспокійне і у постійному русі. Разом зі студією Shanti YOGA ROOM слухаємо хвилі та шукаємо спокій всередині себе.
Реєстрація на події та детальна інформація на сайті: https://more.mahno.com.ua/
Виставка "Чорне чорне море" Сергія Махно та Романа Михайлова
Sergey Makhno Gallery, житловий комплекс Skyline
Вулиця Євгена Коновальця, 26А
Чекають на гостей: вівторок-субота, 12.00-20.00
Вихідні: неділя та понеділок
Вхід на виставку вільний
Подія у Facebook
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.