Півтораметрові вази, вірші про море та daKooka: Арт-проект «Чорне чорне море»

HIS
13-28 квітня у Sergey Makhno Gallery, що знаходиться у житловому комплексі Skyline, пройде виставка «Чорне чорне море». Її автори – архітектор Сергій Махно та художник Роман Михайлов. Усі експонати – від кераміки до живопису будуть виконані в чорному кольорі.
Спеціально до виставки Сергій Махно та його команда готують керамічні вази, в яких спокійно поміститься підліток – по півтора метра заввишки; колекцію тарілок та чашок з унікальними розписами, лампи у японській техніці кінцугі.
«Ця холодна і непривітна весна – найкращий час для цього проекту. Хто зараз не мріє про море? Але не обіцяємо, що воно буде тепле й привітне. Воно буде різне: тихе й в страшному штормі, чорне й прозоре до самого дна, з білим хрустким піском на березі або ж буде розбиватися об гострі скелі. Це буде проект про протиріччя, про силу, про творчість, про те, що врешті-решт життя розставить все на свої місця», – розповідає Сергій Махно.
Роман Михайлов працює над створенням простору, де глядач зможе відчути себе в гостях у Чорного моря: створює колажі, живопис і перформанс, дія якого буде розгортатися в одній із квартир житлового комплексу Skyline.
«Море – це не тільки вода, але й сіль. Чорний – це не тільки темрява, а й запах резини, нафти, добермана. Ця виставка – про Чорне чорне море, яке є в кожному з нас. Про чорний, як відсутність кольору, про море, як присутність свободи. В Чорному морі нема життя нижче 100 метрів, там тільки сірководень, солена вода чорного кольору та тиша», – розповідає Роман Михайлов.
Проект «Чорне чорне море» – це перша подія у рамках святкування 15-річчя компанії Sergey Makhno Architects.
Сергій Махно – відомий український архітектор, засновник майстерні дизайну Sergey Makhno Architects та першої в Україні галереї предметного дизайну Sergey Makhno Gallery. Роман Михайлов – сучасний український художник, знаний масштабними інсталяціями та експериментами з вогнем.
Протягом двох тижнів виставки відбудеться 3 мистецькі події, головні герої яких – море та чорний колір.
Море хвилюється раз: Музичний лайв від daKooka, 14 квітня, 20:00. Еклектичний інді-поп, піано-рок і три мови.
Море хвилюється два: Ваня Якимов «Я выйду здесь, где море и песок», 21 квітня, 19:00. Вірші про море у виконанні київського поета Вані Якимова. Також, на велике прохання, Ваня зіграє під гітару кілька авторських пісень.
Море хвилюється три: Yoga під шум моря, 28 квітня, 10:00. Тіло як море – пластичне, неспокійне і у постійному русі. Разом зі студією Shanti YOGA ROOM слухаємо хвилі та шукаємо спокій всередині себе.
Реєстрація на події та детальна інформація на сайті: https://more.mahno.com.ua/
Виставка "Чорне чорне море" Сергія Махно та Романа Михайлова
Sergey Makhno Gallery, житловий комплекс Skyline
Вулиця Євгена Коновальця, 26А
Чекають на гостей: вівторок-субота, 12.00-20.00
Вихідні: неділя та понеділок
Вхід на виставку вільний
Подія у Facebook
-
Ищу идею Ритуал краси по-новому: інтер’єр 365 STUDIO на Оболоні На Оболоні, у престижній новобудові Києва, відкрилася нова студія краси 365 STUDIO — третій заклад мережі, дизайн якого розробила команда Bogdanova Bureau. Цей простір поєднує сучасні технології, природні мотиви та концепцію краси як засобу для відновлення і гармонії.
-
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Событие -
UkrArmor від balbek bureau: військовий ритейл нового формату
Выбор редакции -
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Событие -
Оновлення Житнього ринку: які зміни чекають на історичний простір?
Архитектура -
Церемонія нагородження кращих архітектурних проєктів України 2024
-
Український Будівельно-Інвестиційний Конгрес 2025: нова ера інвестицій та розвитку
Событие -
Ищу идею Квартира в центрі Києва від Тетяни та Антона Манішиних Дизайнери Антон та Тетяна Манішини створюють функціональні та естетичні простори, вміло доносячи до клієнтів концепцію кожної нової інтер'єрної роботи. Довіра замовників дозволяє авторам вільно творити та створювати справді стильні та зручні для життя інтер'єри. Так склалося і на цей раз: власники квартири довго не могли знайти компроміс та визначитися зі стилістикою нової оселі. Вирішальною стала думка дизайнерів – творчого тандему матері та сина: Тетяна та Антон об'єднали сучасний та класичний стилі, задавши проєкту єдину та чітку концепцію.
-
Світлова інсталяція в Посольстві Італії: День італійського дизайну 2025
-
SAVE MALA OPERA: як команда Гуртум рятує унікальну культурну пам’ятку Києва