Палацовий інтер'єр: шостий рік поспіль пенсіонер декорує під'їзд на Райдужній
Ми дочекалися того моменту, коли зникла черга біля вхідних дверей найвідомішого київського під'їзду, та днями відправилися туди на екскурсію. Нагадаємо, мова йде про найкласичніший інтер'єр громадського приміщення, або під'їзд-версаль, як його називають місцеві жителі, зацікавлені кияни та навіть гості столиці.

HIS
25-09-2020 19:03
Мешканці першого під’їзду житлового будинку за адресою вул. Райдужна, 11а пишаються своїм сусідом — пенсіонером Володимиром Чайкою. Останні кілька років чоловік присвятив оздобленню та декору кількох поверхів, що перебувають у спільному користуванні. Тому якщо ви приїдете за адресою, чекати на ґанку під’їзду довго не доведеться: хтось вас та й пустить подивитися на красу «місцевого Лувру» й порадить йти одразу на 7-й поверх (редизайн розпочався саме там, від дверей Володимира Васильовича). Вперше про Володимира Чайку та його хобі в мережі стало відомо у 2016.
Дизайнер Дмитро Сівак
«Стіни уздовж сходів він прикрасив ліпниною з "позолотою" та портретами жінок з середньовіччя, а стіни декорував фотошпалерами у вигляді панно з пальмами, лебедями й фонтанами. Тепер три поверхи будинку більше нагадують Версаль або Ермітаж!», — розповідало видання "Сегодня" у 2016.
Та на цьому пенсіонер не зупинився. І якщо тоді пан Володимир планував закінчити оздоблення з шостого по восьмий поверхи, то нині вже маємо готовий відреставрований п’ятий.
У роботі художник-аматор використовує гіпс, декоративні фарби, друковані репродукції всесвітньовідомих картин, шпалери та подекуди фарфорові статуетки радянських часів. Технологію роботи з гіпсом чоловік опанував близько 20 років тому.
«Я працював майстром в столичному метрополітені, потім перейшов в депо на Оболоні й займався ремонтом будівель та споруд. Там познайомився з одним чудовим чоловіком, він займався ліпленням. Саме він показав мені, як відливати різні фігури, і коли вийшов на пенсію, подарував мені свої форми для відливання ліпнини. А в 1997 році я пережив клінічну смерть ... і з того часу хотілося встигнути зробити щось гарне, незвичайне для людей й себе. Деякі кажуть, що стиль моїх робіт схожий на бароко, але я не згоден — це просто мій стиль. Я часто переробляв свої роботи. Наприклад, стелю на сьомому поверсі я переробляв чотири рази, поки вона мені не сподобалася», — говорить Володимир Васильович.
Особливо пишається пенсіонер сміттєпроводом, який він переробив під античну колону з атлантами. Тут на стелі зображені ангели, сонце.
Нині у планах Володимира Чайки закінчити прикрашати сходову клітку до четвертого поверху і на цьому поки зупинитися. Робить пенсіонер все за власні кошти, також з фінансами йому допомагає син.
Роботу на сьомому поверсі автор називає "Весна" і "Літо", шостому — "Зима", п'ятому — "Осінь". Ось і маємо усі пори року.
Читайте також: 7 квартир, которые в прошлом году понравились вам больше всего.









Стул KOLO MAXI
Кресло с розеткой Plump
Диван с розеткой Plump
Стул Doppio
Стул Tube
Кресло Corner
Диван Corner
Стул Корса Х черного цвета
Стул Корса лапка
Стул Корса Х
Стул Пломбир SE 7509
Кухонный стул 03В
Стул Орто новый
Стол раскладной Бронко HPL top slide
Кухонный стул 03Б
Стул Корса
Стол раскладной Бронко столешница шпон
Стул Floki new black
Стул Mamont soft natural
Стул Otis натуральный Anthology 7 Mocca
Стул Motti

25 октября 2017, 19:00,
Киев

04 октября 2017, 19:00,
Киев

31 октября 2017, 19:00,
Киев

27 сентября 2017, 10:00,
Киев

31 августа 2017, 10:00,
Киев

05 августа 2017, 10:00,
Киев

28 июля 2017, 14:00,
Киев

07 июля 2017, 10:00,
Киев

13 июня 2017, 17:30,
Киев

16 июня 2017, 16:00,
Киев