Открытка из Милана: интерьер киевской квартиры от Юрия Зименко
Анастасия Белогривцева
Лейтмотивом интерьера этой киевской квартиры стал Милан, но не с привычными для многих классическим La Scala и величественным Duomo, а Милан середины прошлого века, слегка аскетичный, в чем-то минималистичный и по настроению игривый. На такой арт-эксперимент дизайнера Юрия Зименко натолкнули его заказчики. Чем он закончился и все ли остались довольны – читайте в сегодняшней статье.
В успехе этого проекта Юрий Зименко убедился лишь спустя год, год жизни клиентов в квартире, интерьер которой был завершен еще прошлой весной. Тогда дизайнер переживал, будет ли пространство комфортным для жизни, соответствующая ли была выбрана стилистика, правильным ли было общее дизайн-решение. Выдержав паузу и подождав год, убедился – эксперимент удался, ведь у заказчика нет ни малейшего желания что-либо менять.
Этот смелый и в чем-то радикальный по стилистике интерьер Юрий Зименко создал для семьи с ребенком. Квартира с открытой планировкой и 120 квадратами располагается в одной из столичных новостроек. Заказчики с первого дня знали, чего хотят, были принципиальны в решениях и не терпели компромиссов. Возможно, именно благодаря такой однозначной позиции клиентов, Юрию удалось взять правильный и непоколебимый в процессе работы вектор. Белый цвет, отказ от лишних деталей, а также визуальная во всем легкость – поставленная задача, которая, конечно же, была решена. Но не обошлось без арт, так сказать, эксперимента. Аскетичная и минималистичная дизайн-концепция хорошенечко приправлена порцией деликатно подобранного современного искусства.
В единое полотно все помещения квартиры «сшивает», как бы это странно не прозвучало, напольное покрытие. Выбор пал на натуральный паркет, который окрасили в молочный. Метод укладки – классический – «елочкой», но и тут сыграла фантазия. На полу каждой комнаты, подобно мазкам кисти художника, появились акцентные точки – яркие напольные сегменты, которые соответствуют доминирующему тону той или иной зоны. В коридоре – это красный, в спальне – зеленый, для гостиной выбрали оранжевый. Дабы усилить этот художественный прием, мебель «подняли» на изящные ножки, а чтобы все визуально уравновесить, пространство декорировали керамикой украинской художницы Леси Падун и живописью белорусского художника Руслана Вашкевича.
Фото: Андрей Авдеенко
Читайте также: Безупречный минимализм.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Событие - Ищу идею Parkova: гармонія історії та сучасності в львівському інтер’єрі Інтер'єр квартири на вулиці Парковій у Львові поєднує в собі елегантність старовинної архітектури та сучасний комфорт. Проєкт, розроблений дизайнеркою Іриною Білоган, трансформує житловий простір, зберігаючи унікальні історичні елементи та додаючи нові акценти. Просторі кімнати, вдало підібрані меблі та деталі, що розповідають історію, створюють атмосферу, в якій хочеться жити.
-
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Lines of Light: розумний дизайн для оренди Перед дизайнером Тетяною Рогозою, засновницею студії Rogoza Design Interior, стояло завдання створити стильний та функціональний інтер’єр для житла, яке відповідає сучасним потребам орендарів Києва. Завдяки професійному підходу та глибокому розумінню специфіки орендного ринку, дизайнерці вдалося перетворити 51 квадратів на універсальний та естетично привабливий житловий простір.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.