Интерьер по принципу FLAT design
Анастасия Белогривцева
Частный интерьер от мастерской Dmitry Grynevich
В этой трехкомнатной квартире с огромным «неуклюжим» коридором и двумя санузлами прежде всего нужно было сделать удобную планировку. Оформление киевских апартаментов, площадь которых превышает 100 квадратов, было поручено специалистам мастерской Dmitry Grynevich: архитектору Дмитрию Гриневичу и дизайнеру Татьяне Личко.
В дизайне авторы использовали элементы популярного FLAT design (так называемого плоского дизайна, что подразумевает использование простейших одноцветных элементов и базируется на трех направлениях в искусстве: минимализме, баухаусе и Международном типографическом стиле (также известном, как швейцарский стиль). Это и не удивительно, поскольку заказчики — семья продвинутых IT-специалистов, а в последнее время, интерфейсы почти всех социальных сетей, поисковиков и сайтов сделали редизайн и перешли на этот прекрасный формат.
«Первым делом мы разгромили все перегородки, чтобы побыстрее убрать с глаз ужасную планировку от застройщика, — вспоминает начало ремонтных работ Дмитрий. — На месте одного из санузлов нам удалось сделать кухню с островом, продолжением которой стала гостиная. Неудобства в нелегких трансформационных процессах доставили наружные стены дома, которые предоставили нам неровные углы по всей квартире».
В дизайне жилья все предельно минималистично, но достаточно колоритно. Отдельного внимания заслуживают использованные материалы и примененные цвета. Одновременно они создают спокойную, но совершенно нескучную атмосферу в интерьере. Вышеупомянутые элементы FLAT дизайна представлены и в декоре апартаментов: это и подушки с принтом, и яркая живопись, и настенные панно. Остальные же формы — нарочито плоские и гладкие.
Большая часть предметов интерьера создавались по индивидуальному дизайну мастерской Dmitry Grynevich по авторским эскизам. К примеру, журнальный столик с асимметричными формами в гостиной — характерный образец проектирования и создания предметки в Workshop Dmitriy Grynevich. Продолжают модельный ряд творческого коллектива светильники-подвесы из меди и бирюзовых кожаных шнуров, которые создают романтическую и чарующую атмосферу в вечернее время.
Если стилистика в которой работает дизайн-студия пришлась вам по вкусу, тогда предлагаем взглянуть на общественное пространство Салон для мужчин «Barboss» (BRBS) от Workshop Dmitriy Grynevich.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции