Город кверху тормашками, или интерьер квартиры со смелым дизайнерским решением от DESIGNBUREAU88
Анастасия Белогривцева
Квартира, над разработкой и реализацией интерьера которой работала команда дизайнеров из Харькова DESIGNBUREAU88, располагается в новом жилом столичном комплексе. Перепланировка в апартаментах общей площадью 88 кв.м осуществлялась исходя из требований заказчиков.
Функционально квартира рассчитывалась не для постоянного проживания, а скорее должна была стать мини-гостиницой для одной большой семьи (родители и две дочери со своими семьями), хотя трансформацию в полноценное стационарное и комфортное жилье никто не исключал. Таким образом, на месте бывшей кухни появилась третья жилая комната, а увеличив гостиную за счет присоединения к ней коридора, стало возможным расположить тут полноценную кухню.
Конструктивно так сложилось, что поперек всей гостиной опускается ригель, разграничивая основное пространство и эркерную часть основного помещения. Игнорировать эту неприятную особенность главной комнаты архитекторы Денис Шушляков, Наталия Мельникова и Ольга Гричанок не стали, а предложили «спрятать» его в большом количестве декоративных разновеликих параллелепипедов, которые образуя волну, маскирует в себе не только бетонный конструктив, но и LED освещение.
«Мы давно знакомы с заказчиками и не первый год плодотворно с ними сотрудничаем, – комментирует Денис Шушляков. – Знаем их вкусы, предпочтения и готовность к экспериментам. Динамичные и активные, они легко могут на ходу принимать серьезные решения, а перевернуть все вокруг вверх ногами – им не составляет никакого труда! Поэтому наше решение относительно потолка они приняли с восторгом».
Общая стилистика квартиры выдержана в минимализме. Вся мягкая мебель в квартире изготовлена украинским производителем DELAVEGA, корпусная – выполнена по авторским чертежам харьковской фабрикой IRMAX, кухонные конструкции создавались итальянцами. Цветовое решение традиционно для этих заказчиков: спокойное и лаконичное.
Материалы отделки выбирались по принципу практичности и надежности в эксплуатации. Все стены были окрашены, освещение имеет несколько сценариев, а для пола использовалось бельгийское виниловое покрытие. Картина маслом на фанере была написана специально для этого интерьера харьковской художницей Ома Шу, а уникальные светильники, которые ее подсвечивают, напечатаны на 3D принтере в харьковском GARAGE HUB.
Фото: Андрей Авдеенко
Читайте также: Эффект До́плера. Дизайн харьковских апартаментов от студии DESIGNBUREAU88
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.