CANactions School запрошує на презентацію міжнародної освітньої програми ‘Creating Homes for Tomorrow’
В рамках програми ‘Creating Homes for Tomorrow’ CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників.

HIS
17-07-2019 17:58
Дата: 8 серпня 2019
Локація: CANactions School (вул. Левандовська, 3в)
Вхід вільний за реєстрацією http://bit.ly/2JmSoFA
Мова: англійська, українська
Програма знайомить з житловим контекстом трьох європейських міст, які добре відомі своєю високою якістю життя —Амстердамом, Цюрихом і Гельсінкі— та використовує їх практику для вирішення конкретних житлових проблем Києва — швидко зростаючого східноєвропейського мегаполісу.
Ви дізнаєтесь:
—Про міжнародну освітню програму 2019/20, її особливості, контекст та основні завдання.
—Про чотири європейські міста, в яких відбуватимуться програмні воркшопи.
—Про освітні принципи CANactions School та відомі європейські партнерські інституції, які будуть залучені у програму.
—Про можливі варіанти участі, передбачені стипендії та процес підготовки і подачі заявок.
Ромеа Мурін — архітекторка та міська планувальниця з Польщі. Після отримання ступеня магістра Західнопомеранського університету технологій у м. Щецин, Польща, та ступеня бакалавра Школи дизайну та технологій у Копенгагені, Данія, вона 8 років працювала архітекторкою у провідних бюро Копенгагена, Нью-Йорка та Роттердама.
Ромеа також успішно закінчила програму післядипломної освіти «Гібридний урбанізм» в Strelka Institute for Media, Architecture and Design та працювала провідним архітектором у Strelka KB у Москві. Крім того, вона була запрошеним професором в рамках INDA International Program in Design and Architecture, Університету Чулалонгкорна у Бангкоку, Таїланд. Ромеа також є ментором освітньої програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад» та програмною директоркою CANactions School.
«Програма зосереджена на вилученні загальних принципів міського середовища, а також відображенні ідей місцевих жителів про якість житла та переваги міського життя. Ідея полягає в тому, щоб дослідити та розробити різні сценарії повсякденного життя,» — Ромеа Мурін, програмна директорка CANactions School.
Єгор Власенко — програмний директор CANactions School, вивчав економіку в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та урбаністичні студії в університеті Мальмьо (Malmö University), стажувався в дослідницькому Інституті Nordregio (Стокгольм), має досвід управління освітніми програмами Kyiv School of Economics. Наразі Єгор також є радником проекту GIZ Національна політика міського розвитку в Україні.
Читайте також: Creating Homes for Tomorrow: освітня програма CANactions School 2019/20.









Стул KOLO MAXI
Кресло с розеткой Plump
Диван с розеткой Plump
Стул Doppio
Стул Tube
Кресло Corner
Диван Corner
Стул Корса Х черного цвета
Стул Корса лапка
Стул Корса Х
Стул Пломбир SE 7509
Кухонный стул 03В
Стул Орто новый
Стол раскладной Бронко HPL top slide
Кухонный стул 03Б
Стул Корса
Стол раскладной Бронко столешница шпон
Стул Floki new black
Стул Mamont soft natural
Стул Otis натуральный Anthology 7 Mocca
Стул Motti

25 октября 2017, 19:00,
Киев

04 октября 2017, 19:00,
Киев

31 октября 2017, 19:00,
Киев

27 сентября 2017, 10:00,
Киев

31 августа 2017, 10:00,
Киев

05 августа 2017, 10:00,
Киев

28 июля 2017, 14:00,
Киев

07 июля 2017, 10:00,
Киев

13 июня 2017, 17:30,
Киев

16 июня 2017, 16:00,
Киев