CANactions School запрошує на презентацію міжнародної освітньої програми ‘Creating Homes for Tomorrow’

HIS
В рамках програми ‘Creating Homes for Tomorrow’ CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників.
Дата: 8 серпня 2019
Локація: CANactions School (вул. Левандовська, 3в)
Вхід вільний за реєстрацією http://bit.ly/2JmSoFA
Мова: англійська, українська
Програма знайомить з житловим контекстом трьох європейських міст, які добре відомі своєю високою якістю життя —Амстердамом, Цюрихом і Гельсінкі— та використовує їх практику для вирішення конкретних житлових проблем Києва — швидко зростаючого східноєвропейського мегаполісу.
Ви дізнаєтесь:
—Про міжнародну освітню програму 2019/20, її особливості, контекст та основні завдання.
—Про чотири європейські міста, в яких відбуватимуться програмні воркшопи.
—Про освітні принципи CANactions School та відомі європейські партнерські інституції, які будуть залучені у програму.
—Про можливі варіанти участі, передбачені стипендії та процес підготовки і подачі заявок.
Ромеа Мурін — архітекторка та міська планувальниця з Польщі. Після отримання ступеня магістра Західнопомеранського університету технологій у м. Щецин, Польща, та ступеня бакалавра Школи дизайну та технологій у Копенгагені, Данія, вона 8 років працювала архітекторкою у провідних бюро Копенгагена, Нью-Йорка та Роттердама.
Ромеа також успішно закінчила програму післядипломної освіти «Гібридний урбанізм» в Strelka Institute for Media, Architecture and Design та працювала провідним архітектором у Strelka KB у Москві. Крім того, вона була запрошеним професором в рамках INDA International Program in Design and Architecture, Університету Чулалонгкорна у Бангкоку, Таїланд. Ромеа також є ментором освітньої програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад» та програмною директоркою CANactions School.
«Програма зосереджена на вилученні загальних принципів міського середовища, а також відображенні ідей місцевих жителів про якість житла та переваги міського життя. Ідея полягає в тому, щоб дослідити та розробити різні сценарії повсякденного життя,» — Ромеа Мурін, програмна директорка CANactions School.
Єгор Власенко — програмний директор CANactions School, вивчав економіку в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та урбаністичні студії в університеті Мальмьо (Malmö University), стажувався в дослідницькому Інституті Nordregio (Стокгольм), має досвід управління освітніми програмами Kyiv School of Economics. Наразі Єгор також є радником проекту GIZ Національна політика міського розвитку в Україні.
Читайте також: Creating Homes for Tomorrow: освітня програма CANactions School 2019/20.
-
Ищу идею Ритуал краси по-новому: інтер’єр 365 STUDIO на Оболоні На Оболоні, у престижній новобудові Києва, відкрилася нова студія краси 365 STUDIO — третій заклад мережі, дизайн якого розробила команда Bogdanova Bureau. Цей простір поєднує сучасні технології, природні мотиви та концепцію краси як засобу для відновлення і гармонії.
-
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Подія -
UkrArmor від balbek bureau: військовий ритейл нового формату
Вибір редакції -
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Подія -
Оновлення Житнього ринку: які зміни чекають на історичний простір?
Архітектура -
Церемонія нагородження кращих архітектурних проєктів України 2024
-
Український Будівельно-Інвестиційний Конгрес 2025: нова ера інвестицій та розвитку
Подія -
Ищу идею Квартира в центрі Києва від Тетяни та Антона Манішиних Дизайнери Антон та Тетяна Манішини створюють функціональні та естетичні простори, вміло доносячи до клієнтів концепцію кожної нової інтер'єрної роботи. Довіра замовників дозволяє авторам вільно творити та створювати справді стильні та зручні для життя інтер'єри. Так склалося і на цей раз: власники квартири довго не могли знайти компроміс та визначитися зі стилістикою нової оселі. Вирішальною стала думка дизайнерів – творчого тандему матері та сина: Тетяна та Антон об'єднали сучасний та класичний стилі, задавши проєкту єдину та чітку концепцію.
-
Світлова інсталяція в Посольстві Італії: День італійського дизайну 2025
-
SAVE MALA OPERA: як команда Гуртум рятує унікальну культурну пам’ятку Києва