CANactions School запрошує на презентацію міжнародної освітньої програми ‘Creating Homes for Tomorrow’
HIS
В рамках програми ‘Creating Homes for Tomorrow’ CANactions School вирушає до чотирьох міст у західній, північній та центральній Європі, щоб дослідити їхні інноваційні підходи для створення більш придатних для життя житлових районів. Ґрунтуючись на отриманих даних, ми розробимо нові стратегії для локальних і глобальних викликів з урахуванням просторових, економічних, соціальних і політичних чинників.
Дата: 8 серпня 2019
Локація: CANactions School (вул. Левандовська, 3в)
Вхід вільний за реєстрацією http://bit.ly/2JmSoFA
Мова: англійська, українська
Програма знайомить з житловим контекстом трьох європейських міст, які добре відомі своєю високою якістю життя —Амстердамом, Цюрихом і Гельсінкі— та використовує їх практику для вирішення конкретних житлових проблем Києва — швидко зростаючого східноєвропейського мегаполісу.
Ви дізнаєтесь:
—Про міжнародну освітню програму 2019/20, її особливості, контекст та основні завдання.
—Про чотири європейські міста, в яких відбуватимуться програмні воркшопи.
—Про освітні принципи CANactions School та відомі європейські партнерські інституції, які будуть залучені у програму.
—Про можливі варіанти участі, передбачені стипендії та процес підготовки і подачі заявок.
Ромеа Мурін — архітекторка та міська планувальниця з Польщі. Після отримання ступеня магістра Західнопомеранського університету технологій у м. Щецин, Польща, та ступеня бакалавра Школи дизайну та технологій у Копенгагені, Данія, вона 8 років працювала архітекторкою у провідних бюро Копенгагена, Нью-Йорка та Роттердама.
Ромеа також успішно закінчила програму післядипломної освіти «Гібридний урбанізм» в Strelka Institute for Media, Architecture and Design та працювала провідним архітектором у Strelka KB у Москві. Крім того, вона була запрошеним професором в рамках INDA International Program in Design and Architecture, Університету Чулалонгкорна у Бангкоку, Таїланд. Ромеа також є ментором освітньої програми «Інтегроване просторове планування для об'єднаних територіальних громад» та програмною директоркою CANactions School.
«Програма зосереджена на вилученні загальних принципів міського середовища, а також відображенні ідей місцевих жителів про якість житла та переваги міського життя. Ідея полягає в тому, щоб дослідити та розробити різні сценарії повсякденного життя,» — Ромеа Мурін, програмна директорка CANactions School.
Єгор Власенко — програмний директор CANactions School, вивчав економіку в КНЕУ ім. Вадима Гетьмана та урбаністичні студії в університеті Мальмьо (Malmö University), стажувався в дослідницькому Інституті Nordregio (Стокгольм), має досвід управління освітніми програмами Kyiv School of Economics. Наразі Єгор також є радником проекту GIZ Національна політика міського розвитку в Україні.
Читайте також: Creating Homes for Tomorrow: освітня програма CANactions School 2019/20.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Подія - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Подія -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Подія -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Вибір редакції - Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.