Бетонный дом в Альпах

Анастасия Белогривцева
Группа архитекторов Nickisch Sano Walder реконструировала альпийский бревенчатый дом в некое секретное убежище. Можно предположить, что это заброшенная хижина посреди леса, но экстерьер и фасад лишь дают пространство для фантазии, ведь внутри – настоящее волшебство, а интерьер и является его секретом.
Расположенный в швейцарских Альпах, дом, площадью в 40 кв. м, известен как «Бетонная каюта». Предназначен он для того, чтобы два человека смогли проводить там много времени – и приезжая на отдых и провожая старость.
Планировка достаточно ограничена по решению. Мы не увидим тут изобретательности в разделении зон или еще каких-то приемов. Акцент сделан на материалах и общей стилистике. Литые бетонные стены смотрятся очень аутентично и отлично сохраняют тепло.
«Благодаря ансамблю материалов, об этом доме складывается особое впечатление. Так или иначе – ты будешь помнить о нем долго», - говорит архитектор.
Пространство разделено на два этажа, с гостиной и кухонной зоной. Спальня c ванной скрыта оригинальной кабиной в подвальной уровне.
Гости в основном проводят время на природе или возле камина. Кухонная кабина используется исключительно для приготовления еды.
Спускаясь по лестнице в подвальную зону, слева можно обнаружить дверь, за которой технично располагается туалет.
Спальня, включая в себя ванну, соединяется с природой с помощью панорамного окна. Так как комната находится в подвальной зоне, вероятность, что Вас могут обнаружить, непристойно сидящим в ванной – исключена.
Каменная груба окончательно производит впечатление безопасности и уединения в зоне отдыха.
Так выглядит хижина в теплое время года.
Конечно, в подобном жилище сможет жить не каждый, но очаруются им все, без исключения. Черпайте вдохновение в подобных проектах – и вы уже никогда не будете «таким, как все».
-
Ищу идею Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio Українська автентика, закодована в сучасному дизайні та архітектурі — часті запити замовників MAKHNO Studio. Архітектори вірять, що повага до минулого — запорука свідомого майбутнього. Слідуючи цій філософії, у своєму новому проєкті — приватному будинку Vyshyto — студія MAKHNO спробувала вчергове розкрити українську етнічність, зберігши баланс між національним самовдосконаленням та сучасними візуальними рішеннями.
-
Ищу идею Klochenko Architects: гостьовий будинок на березі Дніпра Бюро Klochenko Architects спеціалізуються на мінімалістичних проєктах, де панують тиша та єднання з природою. Проєкт А-House розташований на березі Дніпра, поруч із з основним маєтком. Невелика дерев'яна споруда, виконана в скандинавських традиціях, візуально доповнює архітектурну ідею господарського будинку.
-
Chuzhi: екомаєток, камуфльований у скелястий ландшафт
-
Автономний дім з бомбосховищем від українського айтівця
Идея -
Monument House: кольоровий модернізм у каліфорнійській пустелі
Архитектура -
Ищу идею Будинок серед сосен від ArchObraz Автономний котедж у передмісті Дніпра – ідеальне місце для спілкування з природою та відпочинку від метушні міського життя. Над проєктом HOUSE AMONG THE PINES працювало місцеве бюро ArchObraz на чолі з Олексієм Образцовим.
-
Ищу идею Enjoy the silence: затишне шале від loft buro Колоритне шале, над проєктом якого працювали loft buro – це потужний ансамбль протилежностей, де всі елементи незалежні, але підтримують головну ідею — неспішно насолоджуватися відпочинком на самоті чи у компанії друзів.
-
Greenary – екологічний будинок, збудований навколо дерева
-
Ищу идею 3L Residences, або три сучасних маєтки в Плютах 3L Residences – це інвестиційний проєкт 3-х типових одноповерхових приватних будинків, реалізованих у сучасному стилі, площею 300 кв.м, які розташувалися у мальовничому селищі Плюти, Київської області. Кожний маєток має свою закриту територію, індивідуальну лаунж-зону та басейн. Про 3L Residences, над проєктом якого працювали Софія Журко та Олена Олійник, далі піде мова.
-
Дім з руїн: проєкт чеської студії ORA