Бетонный дом в Альпах

Анастасия Белогривцева
Группа архитекторов Nickisch Sano Walder реконструировала альпийский бревенчатый дом в некое секретное убежище. Можно предположить, что это заброшенная хижина посреди леса, но экстерьер и фасад лишь дают пространство для фантазии, ведь внутри – настоящее волшебство, а интерьер и является его секретом.
Расположенный в швейцарских Альпах, дом, площадью в 40 кв. м, известен как «Бетонная каюта». Предназначен он для того, чтобы два человека смогли проводить там много времени – и приезжая на отдых и провожая старость.
Планировка достаточно ограничена по решению. Мы не увидим тут изобретательности в разделении зон или еще каких-то приемов. Акцент сделан на материалах и общей стилистике. Литые бетонные стены смотрятся очень аутентично и отлично сохраняют тепло.
«Благодаря ансамблю материалов, об этом доме складывается особое впечатление. Так или иначе – ты будешь помнить о нем долго», - говорит архитектор.
Пространство разделено на два этажа, с гостиной и кухонной зоной. Спальня c ванной скрыта оригинальной кабиной в подвальной уровне.
Гости в основном проводят время на природе или возле камина. Кухонная кабина используется исключительно для приготовления еды.
Спускаясь по лестнице в подвальную зону, слева можно обнаружить дверь, за которой технично располагается туалет.
Спальня, включая в себя ванну, соединяется с природой с помощью панорамного окна. Так как комната находится в подвальной зоне, вероятность, что Вас могут обнаружить, непристойно сидящим в ванной – исключена.
Каменная груба окончательно производит впечатление безопасности и уединения в зоне отдыха.
Так выглядит хижина в теплое время года.
Конечно, в подобном жилище сможет жить не каждый, но очаруются им все, без исключения. Черпайте вдохновение в подобных проектах – и вы уже никогда не будете «таким, как все».
-
Ищу идею Лісові тіні: інтер'єр заміського будинку від Kornienko Architects Олена та Олександр Корнієнко, засновники Kornienko Architects, використали виразну палітру природних матеріалів для створення інтер'єру заміського будинку посеред лісу. Власники маєтку – молоді підприємці, родина з двома дітьми-підлітками – мріяли про темний інтер'єр, кольори якого цілком та повністю відповідали б оточенню.
-
Ищу идею MRIIA HOUSE: дім казкових мрій від студії MAKHNO та Іллі Товстонога MRIIA HOUSE — приватна резиденція в мальовничій місцині біля річки. Це дім для розваг та відпочинку, грайливих ранків, лагідних сімейних вечорів. Дім-ідилія. Дім, у якому втілилися романтичні мрії про ідеальний будинок.
-
Ищу идею Трояндова мрія: реконструкція котеджу від ArchObraz Родина з Дніпра звернулася до бюро ArchObraz з проханням вдихнути нове життя в їхній нещодавно придбаний сімейний будинок. Команда архітекторів на чолі з Олексієм Образцовим реконструювали будівлю, створивши витончений сучасний простір для комфортного життя у передмісті.
-
Ищу идею Between the lines: шале у Києві від loft buro Створення архітектурного ансамблю непроста, але цікава задача. Особливо, коли нова будівля стає переходом від динамічних, гнучких, народжених природою живих ліній до ліній рукотворних. Це шале, над яким працювала команда loft buro на чолі з Олегом Волосовським, зведено як доповнення до головного сімейного будинку — окремий павільйон для відпочинку, де немає турбот та метушні. Споруда проста і лаконічна у своїх формах, стримана у матеріалах, зрозуміла і комфортна функціонально.
-
Фермерський будинок в Австралії від Nielsen Jenkins
-
Plain Ties в Індії: будинок для великої родини від Matharoo Associates
-
Ищу идею H-House: заміський будинок для відпочинку від Klochenko Architects Архітектори Клоченко Максим та Дар’я Провіз спроєктували заміський будинок площею 112 кв. метрів. Сучасний маєток, призначений для сезонного відпочинку, розташувався на мальовничому березі Дніпра. Перед командою Klochenko Architects стояло завдання створити сповнений світлом та повітрям легкий інтер'єр, що сприяє відпочинку та єднанню з природою. Детальніше про проєкт автори розповідають далі.
-
BIG та ICON: дебютний будинок, надрукований 3D-принтером
-
Нове життя у старому монастирі. Проєкт Britt Van Namen