Баланс контрастів в інтер'єрі від Юрія Зименко
Анастасия Белогривцева
Одяг всесвітньо відомого бренду Valentino вирізняється з поміж усього модного асортименту своїм сміливим дизайном та рідко стриманою кольоровою гамою. Чого не можна сказати про інтер’єри бутиків, де він продається. Поціновувачі бренду роблять рішення придбати щось з маркою Valentino у досить спокійній атмосфері шоурума, інтер’єр котрого спокійний та формується на контрасті теплих і холодних матеріалів.
Після візиту до одного із бутиків бренду дизайнер Юрій Зименко забажав реалізувати його концепцію у житловому просторі. Ця ідея сподобалася давньому замовнику Юри і він довірив свою квартиру дизайнеру.
Головне та ледь не єдине побажання власника київських апартаментів стосувалося функціонального навантаження простору. Перед дизайнером постало завдання допрацювати планувальне рішення оселі. Так, на площі у 160 квадратів треба було спроектувати простору вітальню, що об’єднувала б кухню та їдальню, спальню, дитячу, гардеробну, ванну кімнату та гостьовий санвузол з технічним блоком. Зазначимо, що на реалізацію проекту знадобилося лише 8 місяців.
У дизайні квартири за основу була взята сіра плитка, яку поклали скрізь, окрім спальні та дитячої. Приватні зони вирішили оздобити паркетною дошкою з французького дуба медового відтінку. У такий прийом керівнику Design Studio of Yuriy Zimenko вдалося досягти контрасту не лише у матеріалах, а й здійснити такого собі роду зонуванняприміщень різного характеру. Емоцій проекту додають меблі та деталі. Поряд з всесвітньовідомими марками Poliform і Moooi бачимо вироби вітчизняної фабрики Feronia, що оздоблені трендовою тонкою обводкою з сусального золота. Неповторним інтер’єр оселі робить обраний дизайнером живопис.
Фото: Андрій Авдєєнко
Читайте также: Color blocking от Юрия Зименко или fashion апартаменты в Киеве.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.