Артсезон у ЦУМ: вітрини столичного універмагу оновив художник Сергій Майдуков
HIS
ЦУМ відкриває осінній сезон запуском артвітрин та серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників – Сергієм Майдуковим.
У кожній із семи вітрин можна з легкістю розпізнати авторський стиль та почерк художника – графіка з елементами кубізму. За свою стрімку кар'єру Майдуков встиг попрацювати з такими авторитетними виданнями як: The Guardian, The New Yorker, The Washington Post, The Architectural Review, Financial Times Weekend та багатьма іншими. У своїх роботах Сергій Майдуков часто надихається Києвом, його архітектурою, а також активно зображує важливі соціальні теми, залишаючись при цьому винахідливим та коректним. ЦУМ, як архітектурний об'єкт з 80-річною історією, є невіддільною частиною життя сучасного Києва. Тому, починаючи новий артсезон, для креативної команди було особливо важливо запросити до співпраці художника, який розділяє любов до рідного міста.
«Наша співпраця з ЦУМ відбулась у два етапи й кожний з них втілювався за найкращими, в моєму розумінні, прикладами креативної колаборації. Команда ЦУМ довіряє художнику в поглядах, підхоплює ідеї, вдосконалює їх та реалізує так, що роботи додатково наповнюються високою технічною якістю, набувають нових властивостей. Я щиро вдячний ЦУМ, Марусі, Максиму, Вірі та Христині за ефективну, легку, синергічну спільну роботу та за відчуття завершеності. Креативна команда ЦУМ – профі!» – коментує Сергій Майдуков.
За допомогою декоративних панно, абстрактних форм, додаткового об’єму і фактур, обраної палітри глибоких і насичених відтінків, креативна команда ЦУМ трансформувала малюнки Сергія Майдукова в артінсталяції. Ескізи художника плавно перетікають від вітрини до вітрини, створюючи єдину картину. В оформленні використовувалися метал, прозорі плівки, фарби та основним матеріалом, фактура якого багато в чому відповідає ретро стилістиці ілюстрацій, став все ж таки текстиль.
Додатковим посиленням артсезону в цьому році є серія авторських малюнків Майдукова, які прикрасили нові пакети універмагу. В основі трьох ескізів – обрис впізнаваного фасаду, зображення квітки та абстрактний образ дівчини. Тепер кожен охочий, здійснивши покупку в ЦУМ, зможе стати причетним до сучасного мистецтва і забрати «картину» з собою.
Колаборації з художниками й діячами мистецтва стали доброю традицією для ЦУМ. Торік оформлення осінніх вітрин було розроблено спільно з 8 талановитими українськими артдіячами, серед яких: Маша Рева, Jolie Poly, Оксана Левченя, Вова Воротньов та інші. А пакети були представлені в колаборації з британським ілюстратором Спіросом Халарісом.
Осінні вітрини центрального універмагу відкриті до кінця жовтня. ЦУМ запрошує киян та гостей міста насолодитися новим артсезоном.
Читайте також: Фэнтези под маркой Hermès.
- Ищу идею Історія та інновації в дизайні: 128 Podil Food Market як новий символ Подолу 128 Podil Food Market, флагманський заклад київської мережі 128, привносить свіжий і динамічний підхід до Подолу в Києві. Дизайн цього амбітного проєкту, розроблений Balbek Bureau, поєднує історичну автентичність і сучасний стиль, створюючи привабливий простір для місцевих жителів і туристів. Розташований у колишній будівлі автостанції, цей маркет займає 205 м² інтер’єру та має додаткову терасу площею 583 м², що забезпечує ідеальний баланс між затишком, ностальгією і інноваціями.
-
Wellness у Taryan Towers: інноваційний СПА-простір від ZIKZAK Architects
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Событие -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
-
Artifact: підземний бар у Гонконзі з естетикою космічного корабля
-
Два проєкти YOD Group – у фіналі американського конкурсу Best of Year Design Awards
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Событие - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.