13 Laser Clinic від Temp Project: якби на космічному кораблі був салон краси
Анастасия Белогривцева
Футуристичний салон лазерної косметології та SPA-догляду розміщений на цокольному поверсі сучасного ЖК в центральній частині Києва. Лаконічний інтер’єр у сіро-білій гамі має акценти рожевого та небесно-блакитного кольорів, поєднуючи холодний металевий відблиск з нарочито матовими фактурами.
Концепція простору виникла на перетині двох тем: природи у її первозданній неприборканій красі та сучасних технологій, уособленням яких є лазерний імпульс. Тема природи проявляється у стійці адміністратора, що імітує кам’яну брилу, та у шорстких текстурах поверхонь, що нагадують необроблену пемзу або лікувальні грязі.
Технологічна естетика втілена у футуристичних силуетах, геометрії та металі. Натхненням такої естетики став дизайн медичного обладнання, що застосовують у клініці. Асиметричний обрис дзеркала, ніби обрізаний лазером, скляні блоки стіни, що апелюють до колб та мензурок із наукової лабораторії, неоновий напис на стіні – метафора лазерного променя. Відкриті комунікації під стелею роблять простір подібним до інтер’єру космічного корабля.
«Роздуми над поєднанням природи та новітніх технологій привели мене до третього ключового образу проєкту – тіла людини. Адже саме над ним працюють у клініці за допомогою лазерних променів, натуральної косметики та SPA-процедур. Щоб проявити тему тілесності в рамках футуристичного концепту, я шукала асоціацію другого порядку. Нею став рожевий колір. Колір почервоніння на шкірі, яка реагує на косметичні процедури. Також це колір долоні, коли в сонячний день ти роздивляєшся власну руку на просвіт», – розповідає дизайнерка Анастасія Темпінська.
Рожевий колір проявлений у лаконічній розтяжці на стіні, столиках із напівпрозорого пластику та асиметричних пуфах у різних зонах клініки. Фактура букле у оббивці меблів – також відсилка до збільшеної під мікроскопом текстури людської шкіри з її порами та нерівностями.
Клініка має п’ять окремих кабінетів, один із яких – більший за площею. Його можна використовувати для парних процедур, коли подруги відвідують заклад разом. Мобільне дзеркало виконує функцію фотозони, воно продумане для ідеальних селфі.
Більшість меблів у проєкті виготовлені індивідуально. Торшер з інтегрованою ємністю для квітів у зоні рецепції – лаконічна альтернатива традиційній вазі на столі.
Переступаючи поріг клініки, відвідувачі ніби потрапляють в іншу реальність – оновлений світ, де технології співіснують із чистою недоторканою природою. Ця уявна подорож дозволяє вирватися з буденності та разом із якісними косметичними процедурами отримати новий емоційний досвід.
Фото: Євген Авраменко
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Событие - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.
-
Herzog & de Meuron: дитячий лікарняний комплекс у Цюриху
Архитектура - Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Выбор редакции -
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio
- Ищу идею Спортивна студія STAN від Dubrovska Studio Студія STAN, заснована професійною балериною Марією Дрейгаупт у центрі Києва, призначена для жінок, які шукають гармонію через йогу та баре. Вона втілює елегантність і виразність особистості, створюючи простір для самовираження. Назва "Stan" походить від латинського STAN, що символізує фізичний стан або внутрішню готовність до трансформації. Про трансформації, яких зазнав простір STAN, над яким працювала команда Dubrovska Studio, читайте далі.