Золото та його імітація в інтер'єрі. Кілька порад та пропозицій від HIS.UA
HIS
Мода на бароко чи інтер'єри епохи відродження залишилася далеко позаду. З ряду деяких причин сьогодні й золото в інтер'єрі прийнято вважати ознакою поганого смаку, проте таке рішення є помилковим. Виважене використання золотого кольору і матових золотих поверхонь не лише стане родзинкою в оформлені простору, а й додасть йому рис аристократичного благородства.
У дизайні інтер'єрів ми часто стикаємося з різними видами металу. Найчастіше це хром, мідь, бронза, або ж вище згадане золото. Безумовно, саме асоціація золота з розкішшю та багатством зробила колір цього металу «персоною нон грат» в сучасному інтер'єрі. Надлишок золота надає інтер'єру зайвих відчуттів помпезності та хвастощів, тому якщо ви наважились на «золоті деталі», радимо скористатися кількома порадами.
«Золоті» правила
- обов'язково дотримуватися одного напрямку в стилі та відчувати міру.
- Якщо ви хочете почувати себе комфортно вдома, придбайте один предмет меблів, що імітує золоте напилення — цього буде цілком достатньо.
- Для того, щоб не перетворити ваш будинок в палац або ж квартиру чиновника, золото варто застосовувати в пропорціях не більше ніж один до трьох. Якщо ж золотий колір вам подобається, але ви не впевнені, як правильно оформити приміщення, то безпечним варіантом буде використання золотих аксесуарів і деталей - позолочених дзеркал, рамок для картин, золотих вишивок на текстилі (подушки, постільна білизна, штори), тендітних та вишуканих елементів світильників.
«Золоті» вироби для масового ужитку пропонують й вітчизняні дизайнери та креативні студії. Ознайомтеся з нашим золотим асортиментом, і, можливо, якоїсь з цих деталей дійсно бракувало у вашому інтер'єрі.
Модульне панно PIETRE
Виробництво: ALBERO, Україна
Габарити: 900 мм. х 900 мм. х мм.
Поєднання матової основи глибокого чорного кольору та блискучого глянцю об'ємних деталей дає можливість створювати різні інтер'єрні композиції. Розмір одного модуля — 300х900 мм. Мінімальна комбінація — 3 шт. вартістю 6100 грн., максимальна — 5 шт. 9500 грн. Матеріал: натуральне дерево.
Вартість: 1280 грн.
Виробництво: OM architecture, Україна
Габарити: 120 мм. х 120 мм. х 210 мм.
Колекція керамічних світильників «Clay» здобуло свою назву завдяки міцному натуральному матеріалу шамоту (вогнестійкій глині, що витримала високі температури печі). Їх особливість — поєднання сучасної архітектурної форми з природним матеріалом. Покриття — золото. Напилення можливе як всередині, так і зовні плафона.
Вартість: 8800 грн.
Виробництво: GUZ, Україна
Габарити: 900 мм. х 1900 мм. х мм.
Цей диван-трансформер має кілька способів застосування: він без проблем пересувається з одного місця на інше, а також легко і швидко змінює свою форму. Також зі стильних матраців можна легко "змайструвати" крісла, або ж використовувати для щоденного сну. Матеріал: шерсть, бавовна, атлас; наповнювач: ватин. Розмір подушки: 70х46, кількість — 3 шт.
- Ищу идею Forest Villa: гармонія з природою у Verholy Relax Park Студія YOD Group презентувала новий архітектурний шедевр — віллу Forest Villa, що розташована у відпочинковому комплексі Verholy Relax Park у мальовничій Соснівці, що на Полтавщині. Проєкт запрошує гостей зануритися в атмосферу спокою та природної гармонії, вдало поднавши сучасну архітектуру з недоторканим лісовим пейзажем.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Выбор редакции - Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Событие -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects
-
Українське 'Джерело' в Нью-Йорку: колекційний дизайн на виставці Salon Art + Design
Событие -
Краса з українським характером: G×BAR і HVYLYA interior design у Тернополі
Выбор редакции -
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие