Житло, що втратило свою вартість, та що з ним робити: до Києва приїздить литовський архітектор з унікальною доповіддю
HIS
Архітектор та архітектурний критик Андріус Рополас завітає до Києва з лекцією «Це безкоштовна нерухомість». Лекція безкоштовна, проте кількість слухачів обмежена. Про інші подробиці розповідаємо у замітці.
«Це безкоштовна нерухомість» — цитата, що стала мемом з ескізу Тіма та Еріка (Tim & Eric) — американського комедійного дуету. У цьому скетчі коміки пропонують абсолютно безкоштовний будинок без будь-якого приводу. Принаймні так здається вигаданому персонажу Джиму Буні. Цей скетч нерозумний та дивакуватий, але водночас правдивий. Тільки в Японії існує близько 8 мільйонів будинків, які можна придбати безкоштовно (або майже безкоштовно). І ми про них, до речі вам вже розповідали (Брошенные дома со скидкой и бесплатно, или как обстоят дела с недвижимостью в Японии).
У Литві ситуація схожа — в країні є регіони, де можна безкоштовно отримати квартири. Це майно безкоштовне, адже втратило свою попередню вартість. Крім того, це є наслідком скорочення населення. Але все це не означає, що для цих місць гра закінчена — нам просто слід створювати цінності без витрат і залучати населення до започаткування інновацій. Детальніше про подібний шлях розвитку розповість Андріус Рополас (Andrius Ropolas) — литовський архітектор та архітектурний критик, партнер в "Office De Architectura". Понад десять років він керує архітектурним блогом та пише для найбільших новинних веб-сайтів та культурних журналів Литви. У 2018 році був помічником куратора Литовського павільйону на Венеційській Бієнале. Андріус працював над широким колом проєктів у Данії, Бельгії, Японії, Великобританії та Литві.
ЧАС ТА ДАТА
19:00, 2 квітня 2020
ВХІД
МОВА
англійська
ЛОКАЦІЯ
Kooperativ, Січових Стрільців, 23 A Київ
Захід організовано за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.
-
ArchMeeting у Києві: перспективи дизайну та архітектури
Событие -
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции - Ищу идею Інтер’єр для молодої пари від Alta Idea Design Studio Студія Alta Idea Design Studio представила інтер’єр, який поєднує чуттєвий мінімалізм із функціональністю сучасного простору. Проєкт розпочинався з чистого аркуша — повністю відкритої площі 116 кв.м без стін та перегородок. Завданням було створити простір для молодої подружньої пари, що включає зону вітальні та кухні, спальню, дитячу кімнату, дві ванні кімнати й окрему гардеробну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие -
Конференція: Сучасні матеріали і технології в будівництві та дизайні
Событие