Жилой лофт из икорного склада

Анастасия Белогривцева
Интерьер частных апартаментов в стиле лофт от Эндрю Франца
Американский архитектор Эндрю Франц (Andrew Franz) создал великолепный жилой лофт из икорного склада. Первоначальное строение, на месте которого мы сейчас видим эклектический интерьер, первоначально выполняло функции промышленного склада, было построено в 1884 году и «хранило» в себе тонны икры. Здание общей площадью более 900 кв.м, реконструкцией которого архитектор занимался около двух лет, расположено в индустриальной части Манхэттена.
Не смотря на «промышленную» атмосферу авторам удалось разукрасить комнаты в яркие краски и вселить в них позитивное настроение, не лишая интерьер индустриальных элементов.
Впечатляющей деталью служит выдвижная стеклянная крыша, что также выполняет функции двери, ведущей на террасу. Благодаря этому индивидуальному решению лофт помимо искусственного освещения всегда «залит» естественным светом.
Владелец апартаментов — сорокалетний бизнесмен, который пожелал остаться неизвестным. Мужчина всегда мечтал о жилье в черте города, в доме с небольшим оазисом и без шума мегаполиса.
От прошлого облика склада в этой современной квартире ничего не осталось: стены были очищены от многочисленных покрытий, полы из-за стоков для талых вод выровнены и заменены.
При декорировании интерьера Эндрю Франц стремился разбавить индустриальный образ с помощью ярких красок и натуральных материалов. Здесь присутствует множество элементов, что придают пространству тепла, уюта и элегантности: старинные ковры, предметы декора в классическом, скандинавском и средиземноморском стилях.
andrewfranz.com
Фото Albert Vecerka/Esto
-
Ищу идею Трояндова мрія: реконструкція котеджу від ArchObraz Родина з Дніпра звернулася до бюро ArchObraz з проханням вдихнути нове життя в їхній нещодавно придбаний сімейний будинок. Команда архітекторів на чолі з Олексієм Образцовим реконструювали будівлю, створивши витончений сучасний простір для комфортного життя у передмісті.
-
Ищу идею Between the lines: шале у Києві від loft buro Створення архітектурного ансамблю непроста, але цікава задача. Особливо, коли нова будівля стає переходом від динамічних, гнучких, народжених природою живих ліній до ліній рукотворних. Це шале, над яким працювала команда loft buro на чолі з Олегом Волосовським, зведено як доповнення до головного сімейного будинку — окремий павільйон для відпочинку, де немає турбот та метушні. Споруда проста і лаконічна у своїх формах, стримана у матеріалах, зрозуміла і комфортна функціонально.
-
Фермерський будинок в Австралії від Nielsen Jenkins
-
Plain Ties в Індії: будинок для великої родини від Matharoo Associates
-
Ищу идею H-House: заміський будинок для відпочинку від Klochenko Architects Архітектори Клоченко Максим та Дар’я Провіз спроєктували заміський будинок площею 112 кв. метрів. Сучасний маєток, призначений для сезонного відпочинку, розташувався на мальовничому березі Дніпра. Перед командою Klochenko Architects стояло завдання створити сповнений світлом та повітрям легкий інтер'єр, що сприяє відпочинку та єднанню з природою. Детальніше про проєкт автори розповідають далі.
-
BIG та ICON: дебютний будинок, надрукований 3D-принтером
-
Нове життя у старому монастирі. Проєкт Britt Van Namen
-
Ищу идею Сімейний маєток в Гаазі від Zakhar Kozolii Architects Над інтер'єром цього сімейного маєтку у середмісті Гааги працювала українська студія Zakhar Kozolii Architects. Головна особливість таунхаусу, розташованого серед щільної забудови вулиці Безуіденхуст, — закритий від сторонніх поглядів внутрішній двір та окремій літній будиночок, який за потреби можна переобладнати у сауну. Проєкт трирівневого помістя символізує обережне поєднання традиційного та нового: голландської стилістики, близької та рідної замовникам, із сучасним оснащенням на кшталт системи smarthome.
-
Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.
-
Ищу идею Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio Українська автентика, закодована в сучасному дизайні та архітектурі — часті запити замовників MAKHNO Studio. Архітектори вірять, що повага до минулого — запорука свідомого майбутнього. Слідуючи цій філософії, у своєму новому проєкті — приватному будинку Vyshyto — студія MAKHNO спробувала вчергове розкрити українську етнічність, зберігши баланс між національним самовдосконаленням та сучасними візуальними рішеннями.