Жилой лофт из икорного склада
Анастасия Белогривцева
Интерьер частных апартаментов в стиле лофт от Эндрю Франца
Американский архитектор Эндрю Франц (Andrew Franz) создал великолепный жилой лофт из икорного склада. Первоначальное строение, на месте которого мы сейчас видим эклектический интерьер, первоначально выполняло функции промышленного склада, было построено в 1884 году и «хранило» в себе тонны икры. Здание общей площадью более 900 кв.м, реконструкцией которого архитектор занимался около двух лет, расположено в индустриальной части Манхэттена.
Не смотря на «промышленную» атмосферу авторам удалось разукрасить комнаты в яркие краски и вселить в них позитивное настроение, не лишая интерьер индустриальных элементов.
Впечатляющей деталью служит выдвижная стеклянная крыша, что также выполняет функции двери, ведущей на террасу. Благодаря этому индивидуальному решению лофт помимо искусственного освещения всегда «залит» естественным светом.
Владелец апартаментов — сорокалетний бизнесмен, который пожелал остаться неизвестным. Мужчина всегда мечтал о жилье в черте города, в доме с небольшим оазисом и без шума мегаполиса.
От прошлого облика склада в этой современной квартире ничего не осталось: стены были очищены от многочисленных покрытий, полы из-за стоков для талых вод выровнены и заменены.
При декорировании интерьера Эндрю Франц стремился разбавить индустриальный образ с помощью ярких красок и натуральных материалов. Здесь присутствует множество элементов, что придают пространству тепла, уюта и элегантности: старинные ковры, предметы декора в классическом, скандинавском и средиземноморском стилях.
andrewfranz.com
Фото Albert Vecerka/Esto
-
Модерністський шедевр Келвіна Штрауба: будинок у Пасадені за майже 3 мільйона доларів
- Ищу идею Простір для гармонії: як природа, естетика й турбота про собак стали основою сучасного дому Дім для активної жінки та її чотирьох собак у передмісті Києва — це історія про інтеграцію природи у внутрішній простір, увагу до деталей і пошук балансу між естетикою та функціональністю. Архітекторка Олександра Вдовиченко створила інтер’єр, що стає продовженням навколишнього ландшафту та відображає цінності своєї господині.
- Ищу идею RELOGGED: пересмислення зрубу від Balbek Bureau Уявіть собі приватний будинок на березі річки, прихований серед природи, де сучасний дизайн перетинається з автентичною архітектурною традицією зрубу. Це проєкт Relogged від української Balbek Bureau, де традиційна естетика зрубу була переосмислена з метою створення простору, що гармонійно поєднує природну простоту й сучасний комфорт.
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архитектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Выбор редакции - Ищу идею Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
-
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії