Всі відтінки білого у проєкті київської квартири від Vilchinskaya Design Bureau
HIS
Інтер'єр цієї столичної квартири команда Vilchinska Design Bureau на чолі з Анастасією Вільчинською створила для сімейної пари, яка проживає в Лондоні. До Києва пара приїжджає лише для зустрічей із рідними, тому перед дизайнерами стояло завдання забезпечити комфортне розміщення кількох родин. Тепла, приваблива, поза часом квартира — дизайн вийшов саме таким, про який мріяли замовники.
Квартира знаходиться в історичному центрі Києва, і вид із вікон на Києво-Печерську лавру став лейтмотивом дизайн-проєкту.
«Нам хотілося привнести в інтер'єр трохи класики, історії та самого міста», — розповідає головний архітектор проєкту Анастасія Вільчинська.
Початкове планування (площа квартири 120 кв. м) передбачало окрему кухню з одним вікном та довгий коридор з безліччю дверей по різні боки. Але оскільки власники квартири люблять готувати та приймати гостей, було прийнято рішення об'єднати приміщення кухні та вітальні та виділити зону їдальні у великих панорамних вікон. Завдяки тому, що вхід до кухні з коридору перенесли, на його місці вийшла комфортна вбиральня та технічна кімната.
Щоб уберегти приватність загальної зони, було спроєктовано анфіладу розсувних дверей зі скла флутс, яке пропускає світло, але залишає невидимим особистий простір.
Натуральний камінь, жовтий метал, тонка ліпнина, вершковий колір стін та мінімальна кількість декору лягли у концепцію дизайну. Інтер'єр побудований на ритмі та текстурах. Єдиним активним акцентом став винний колір, який розбавив камерність спалень.
Яскравіше та активніше — спальня для гостей, настільна лампа Babol від De Majo надає грайливості та ретро настрою, фігурка над ліжком — іронія над сучасністю. Для спальні господарів ліжко та тумбочки були виготовлені за ескізами, китайський вінтажний комод замовили з Франції, він розписаний вручну та інкрустований камінням. У головній спальні є своя велика вбиральня, яка об'єднана з ванною та санвузлом з душем. Стіна з підсвіченим оніксом – нагадування вічності натуральних матеріалів, їх багаторічної історії та тактильних відчуттів.
Вітальня укомплектована італійськими брендами Alf Italia та Gallotti&Radice, крісло бренду CB2, світло LEDS C4, ліжко у гостьовій спальні належить бренду Lema, світильники та настільна лампа – Pikart Lights та De Majo відповідно. Кухня, а також ліжко та тумби у майстер-спальні виготовлені за ескізами дизайнерів бюро.
На вході над консоллю з оніксу, зробленою за ескізами зі слебу, висить чорно-біла робота відомого київського фотографа, з видом на міст Патона, саме ним з аеропорту можна дістатися апартаментів.
Команда проєкту: Анастасія Вільчинська, Світлана Коровіна, Валерія Коноваленка.
Фото: Іван Авдєєнко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.