Все оттенки белого в проекте киевской квартиры от Vilchinskaya Design Bureau
HIS
Интерьер этой столичной квартиры команда Vilchinskaya Design Bureau во главе с Анастасией Вильчинской создала для семейной пары, которая проживает в Лондоне. В Киев пара приезжает только для встреч с родными, поэтому задачей дизайнеров стало обеспечение комфортного размещения нескольких семей. Теплая, располагающая, вне времени — дизайн получился именно таким, какой квартиру задумали дизайнеры студии.
Квартира находится в историческом центре Киева, и вид из окон на Киево-Печерскую лавру стал лейтмотивом дизайн-проекта.
«Нам хотелось привнести немного классики, истории и самого города», — рассказывает главный архитектор проекта Анастасия Вильчинская.
Изначальная планировка (площадь квартиры 120 кв. м) предполагала отдельную кухню с одним окном и длинный коридор со множеством дверей по разные стороны. Но так как владельцы квартиры любят готовить и принимать гостей, было принято решение объединить помещения кухни и гостиной и выделить зону столовой у больших панорамных окон. Благодаря тому, что вход в кухню из коридора перенесли, на его месте получилась комфортная гардеробная и техническая комната.
Чтобы уберечь приватность общей зоны, была спроектирована анфилада раздвижных дверей из стекла флутс, которое пропускает свет, но оставляет невидимым личное пространство.
Натуральный камень, желтый металл, тонкая лепнина, сливочный цвет стен и минимальное количество декора легли в концепцию дизайна. Интерьер построен на ритме и текстурах. Единственным активным акцентом стал винный цвет, который разбавил камерность спален. Ярче и активнее — спальня для гостей, настольная лампа Babol от De Majo придает игривости и ретро настроение, фигурка над кроватью — ирония над современностью.
Для спальни хозяев кровать и тумбочки были произведены по эскизам, китайский винтажный комод заказали из Франции, он расписан вручную и инкрустирован камнями. В главной спальне есть своя большая гардеробная, которая объединена с ванной и санузлом с душем. Стена с подсвеченным ониксом — напоминание вечности натуральных материалов, их многолетней истории и тактильных ощущений.
Гостиная укомплектована итальянскими брендами Alf Italia и Gallotti&Radice, кресло бренда CB2, свет LEDS C4, кровать в гостевой спальне принадлежит бренду Lema, светильники и настольная лампа — Pikart Lights и De Majo соответственно. Кухня, а также кровать и тумбы в мастер-спальне изготовлены по эскизам дизайнеров бюро.
На входе над консолью из оникса, сделанной по эскизам из слэба, висит черно-белая работа известного киевского фотографа, с видом на мост Патона, именно по нему из аэропорта можно добраться до апартаментов.
Команда проекта: Анастасия Вильчинская, Светлана Коровина, Валерия Коноваленко.
Фото: Иван Авдеенко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.