Вежа для контролю пернатих у Німеччині
HIS
Дерев'яна архітектурна споруда від майстерні GMP
Ідея звести вежу для спостережень за птахами посеред великого природного заповідника була втілена в життя за допомогою архітектора Майнхарда фон Геркана, що представляє архітектурну майстерню GMP. Це місце користується популярністю не лише серед орнітологів, але є улюбленим і для багатьох туристів.
Дерев'яна вежа, розташована на території півострова Грасвардер в Німеччині, призначена для спостережень за птахами та огляду навколишньої місцевості за допомогою телескопа.
Висота вежі сягає 12,5 метрів. Аби конструкція чудово “вписалася” та стала логічною частиною навколишньої природи, її було вирішено виконати з сибірської модрини.
Скульптурна споруда була створена за рахунок використання великої кількості балок з діагональними кріпленнями, та своєю формою нагадує стилізовану фігуру сидячого птаха.
Доступ до заскленої станції спостереження, що знаходиться нагорі, забезпечують два сходових майданчики. Розміри вежі дозволяють вміщати одночасно чималу кількість відвідувачів.
Фото: HEINER LEISKA
-
The Wild House: скульптурний екологічний дім в Індії
Архитектура - Ищу идею Zaha Hadid Architects: станція метро в Ер-Ріяді У грудні 2024 року відкрилася станція метрополітену King Abdullah Financial District (KAFD), спроєктована архітектурним бюро Zaha Hadid Architects (ZHA). Розташована в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді, станція вражає своїм характерним хвилеподібним решітчастим фасадом, який поєднує сучасну естетику та функціональність.
-
Кубічна церква Frihamnskyrkan: сучасний простір для шведської громади
Архитектура - Ищу идею Людиноцентрична архітектура: проєкт багатоквартирного будинку для сучасних міст від IK-architects Архітектурне бюро IK-architects, засноване Катериною Яровою, презентувало своє бачення багатоквартирного будинку, що відповідає викликам сучасного міста. Проєкт Nordic Nest, створений для Київської області, демонструє інноваційний підхід до архітектури, орієнтованої на людину.
- Ищу идею Будинок із земляних блоків на Майорці: традиційна архітектура та сучасні екологічні рішення В іспанській сільській місцевості Бініссалем, на мальовничому острові Майорка, студія munarq створила винятковий приклад архітектури, яка об’єднує традиційні будівельні методи та сучасні підходи до сталого розвитку. Проєкт Ca na Pau демонструє динамічний зв’язок між архітектурою та природним середовищем, ставши зразком гармонійного впровадження екологічних рішень у сучасні домівки.
-
Музей кераміки в Китаї: новий архітектурний шедевр від Kengo Kuma
Архитектура -
Katajanokan Laituri: найбільша дерев’яна будівля у Фінляндії як втілення сучасної архітектури
Архитектура -
Оглядова вежа у шведському заповіднику: поєднання архітектури та інженерного мистецтва
Архитектура -
Автостоянка майбутнього від Ateliers O-S Architectes
Архитектура -
Скляний торговий центр у Сеулі: редизайн від Heatherwick Studio
Архитектура