VENUS: нова колекція ваз від YAKUSH
Ева Шилингер
Нова колекція скляних ваз в образі жіночого тіла, натхненна стародавніми постатями Венер та трипільських баб. Це давньослов'янський символ жіночості, материнства та родючості. Вони зображалися у вигляді статуеток з глини, кераміки або каменю, які розміщували в будинках та на хлібних полях, щоби забезпечити достаток та врожай.
YAKUSH планували запустити VENUS у продаж ще рік тому. Але повномасштабна війна росії проти України завадила цьому. Протягом року команда бренду довершувала цей предмет декору, розробляла його новий зміст та кольори. За цей час з'явилося багато жінок, які продовжували надихати YAKUSH: волонтерки, захисниці, лікарі, підприємниці, які попри складний час продовжили працювати у своїй країні. VENUS (Венера) — про кожну українську жінку: сильну, водночас ніжну та неймовірно красиву.
Кожна ваза є унікальною та виготовлена вручну, з увагою до деталей.
«Наші вази — не тільки краса. Ми дбаємо про добрі справи та підтримуємо жінок, які постраждали від насильства під час війни. Ми віддаємо 20% від кожної проданої вази у фонд допомоги жінкам GIDNA від Future for Ukraine, щоб допомогти їм знайти силу та заспокоїтись у важкі часи», — коментують у YAKUSH.
YAKUSH — український бренд, який створює посуд та декор з екологічних матеріалів ручної роботи, переважно з гутного скла (технологія, що збереглася в Україні з 15-го століття).
Читайте також: Popsicle — коллекция посуды из переработанного стекла от украинского бренда YAKUSH.
-
Відродження мистецької спадщини: воркшоп "Ближче. Мозаїка України"
Событие -
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие -
Бетмен обирає українське: ексклюзивні арт-об’єкти від MAKHNO у резиденції супергероя на Мангетені
-
Зручні міста для всіх та кожного: як пройшла конференція «Інклюзивні простори. Як дизайн змінює життя на краще»
Событие - Ищу идею Відновлення вітряка ХІХ століття: відродження історії та традицій Архітектурна майстерня loft buro представила один із наймасштабніших реставраційних проєктів останніх років — відновлення вітряка кінця ХІХ — початку ХХ сторіччя, розташованого в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Цей проєкт має не лише історичне, але й культурне значення, адже відродження стародавніх технологій та архітектурних рішень дозволяє зберегти важливі сторінки минулого для майбутніх поколінь.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
Голос українських архітекторів, який тепер доступний онлайн, презентували на La Biennale di Venezia
-
Kyiv Design Week 2024: реєстрацію учасників відкрито
Событие -
Другий Тиждень українського дизайну та інновацій: результати та підсумки
Событие