В серо-коричневых тонах
Анастасия Белогривцева
Интерьер от Юрия Зименко, мастера цветовых интерьерных решений
Общая площадь этой квартиры, которая была создана из двух, составляет 200 квадратов. Для автора пространства Юрия Зименко, виртуоза цветовых интерьерных решений, цитата заказчицы «Я не люблю цвет, стекло и камень» не стала ограничивающей. Дизайнер двигался в полном соответствии с пожеланиями владелицы апартаментов, но при этом эму удалось аккуратно ввести цветовые вкрапления в виде текстиля и произведений искусства, инсталляцию из прозрачного стекла, а теплоту камня передать через медь.
Уже во время знакомства с заказчицей Юрий осознал ее основное желание, которое его немного огорчило: хозяйка хотела оформить интерьер в серо-коричневых тонах. Дизайнер, который питает слабость к смелым, но грамотным цветовым решениям, не стал переубеждать женщину, а уж тем более не взялся резко прививать любовь к цвету. Юрий поступил мудро — смирившись со сложившейся ситуацией, декоратор принялся за оформление пространства, которое в результате увенчалось новым интересным опытом.
Так как заказчица настаивала на сером, бежевом, и обильном использовании дерева, Юрий предлагал возможные варианты для совмещения цветов, из возможных выбирался, конечно же, лучший. В рамках проделанной работы в пространстве даже появилась медь, которая приходится по вкусу далеко не всем.
Сложившаяся цветовая гамма, конечно же, сказалась на выборе декора, текстиля и даже художественных полотен. Одну из стен гостиной замечательно украсила стеклянная инсталляция Назара Билыка, «Тореадор» и картина для входной зоны создавались в рамках заданной интерьерной палитры художником из Белоруссии Александром Некрашевичем.
Помимо цветового решения перед автором пространства стояло еще и непростое перепланировочное. Юрию необходимо было соединить две квартиры, чтобы как общественные, так и индивидуальные зоны были эргономично расположены по отношению друг к другу. Сегодня апартаменты состоят из гостевой зоны, которая включает гостиную, кухню, столовую, помещение для домработницы, и представляет третью часть всего жилого пространства. Остальные комнаты — детские для мальчиков с отдельным санузлом и, расположенные напротив, мастер-спальня с гардеробом и хозяйской ванной. Рядом с входной зоной расположена небольшая постирочная.
Фото: Андрей Авдеенко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции