В этно стиле. Квартира дизайнера

HIS
Дом, где царит творчество
То, что здесь обитель людей творческих, становится ясно с первого взгляда. Хозяйка апартаментов — Ольга Фрадина — известный киевская дизайнер интерьеров, руководитель студии Pfayfer&Fradina Interior Design. Профессию супруга выдает обилие живописи в интерьере, он — художник.
Пара — любители изменений и перестановок, уже не раз подвергали жилое пространство дизайнерскому апгрейду. Вот и этот очередной ремонт стал способом совместного самовыражения, который к тому же поднял быт на качественно новый уровень.
Этноминимализм — наиболее подходящие название для стиля, в котором оформлено пространство этой столичной квартиры.
Сдержанность, свойственная мужчине, слилась с женской слабостью к красоте и деталям, и в результате получилась чрезвычайно, с творческой точки зрения, стильная обстановка.
«Квартиру делали для себя, и исходя из этого имели четкое представление того, что мы хотим. Правда в процессе все равно менялись детали и возникали новые идеи. Сейчас — это наше идеальное пространство для жизни», — комментирует в СМИ Ольга.
Приковывает внимание особая техника исполнения: авторам удалось (над оформлением Ольга работала со своей коллегой Лидией Пфайфер) сочетать, казалось бы, несочетаемые приемы. Оголенный бетон на потолке находит свое продолжение в виде лофтовского кирпича на стенах, светлая декоративная настенная штукатурка композиционно продолжается темным паркетным полом. Корпусная мебель строгих геометрических форм, которую создавали местные умельцы по авторским эскизам хозяйки, здесь отлично сочетается с винтажными стульями, которые появились на свет еще в середине прошлого века. Дополнением к современному комплекту мягкой мебели стали кованные элементы, которые выглядят точь-в-точь, как экспонаты музея восточного искусства. Такой «дизайнерский оксюморон» в синтезе с ярким этническим декором, изделиями из красочного стекла и качественным текстилем делает пространство эксклюзивным, индивидуальным и неповторимым.
Фото: Игорь Капенко
-
Ищу идею TILDA: маленька квартира з великою душею Маленькі квартири вже давно стали популярним способом інвестицій. Власники цієї квартири придбали нерухомість у київському ЖК «Файна-таун» спеціально для здачі в оренду та звернулися до дизайнерки Ольги Русакової для створення функціонального та комфортного простору. Проєкт назвали на честь акторки Тільди Свінтон: її портрет прикрашає одну зі стін апартаментів.
-
Ищу идею MAD Group: класичний інтер'єр, натхненний природними мотивами Історія цього проєкту розпочалася з купівлі дуже незвичайної квартири. Планування припускало довгий прямокутний простір з двома панорамними вікнами по обох сторонах та приречену на постійну темноту центральну частину. Аби розв'язати цю задачу, дизайнери MAD Group застосували анфіладне планування. У київській квартирі автори проєкту реалізували систему прохідних кімнат та залів, яка часто використовувалася в італійських та французьких палацах.
-
Ищу идею Spaced Studio: квартира 50 кв.м у Greenville Park Команда Spaced Studio на чолі з Оленою Мартинюк оформили інтер'єр компактної квартири у київському Greenville Park. Природні мотиви, використані в колірній гамі та матеріалах, гармонійно поєднуються з сучасністю, відображеною у виборі форм, організації простору та індивідуальному творчому почерку авторів проєкту.
-
Ищу идею Яскрава квартира на продаж від Катерини Крилової Інтер'єр цієї столичної квартири став для дизайнерки Катерини Крилової своєрідною дипломною роботою. Після 3-річного навчання в кількох школах дизайну та декораторських студіях Катерина виступила одночасно автором та замовником цього проєкту. Спочатку декораторка планувала реалізувати інтер'єр та здати квартиру в оренду, та згодом концепція змінилася, і Катерина почала готувати нерухомість на продаж. Про функціональний простір, який, завдяки своєму винятковому дизайну, нагадує артоб'єкт, ми розповідаємо далі.
-
Ищу идею MAD Group: квартира для дизайнера та його родини «Ніщо так не змінює життя людини, як інтер'єр її оселі», – вважає дизайнер Андрій Бочуля, засновник студії MAD Group. За іронією долі, проєкт власної оселі Андрій створював "на колінці" та в перервах між роботою над іншими інтер'єрами. Проте це ніяк не вплинуло на результат: дизайнер втілив усі забаганки своїх близьких та лишив місце для власних експериментів.
-
Ищу идею У джерелах: мінімалістичний інтер'єр від архітектурного бюро BEGAS Тетяна та Юрій Бегас спроєктували інтер'єр київської квартири площею 67 кв. метрів для молодої сім'ї. Основна ідея цього проєкту — легкий сучасний простір з раціональним плануванням та позачасовим дизайном.
-
Ищу идею Dry candy: практична квартира в центрі Києва Архітектор Ілля Товстоног спроєктував інтер'єр квартири площею 60 кв. метрів, що розташована в столичному ЖК Skyline. Основним побажанням замовників став практичний інтер'єр у сучасному стилі, не перевантажений деталями та кольорами.
-
Ищу идею Happiness: харизматичний інтер'єр від Юлії Байдик Початок інтер'єрної історії під назвою Happiness не обіцяв нічого екстраординарного. До дизайнерки Юлії Байдик замовник звернувся з досить тривіальним завданням: створити "перевалкову базу" з бюджетними меблями. Та розвиток сюжету змінив момент затвердження візуалізацій. Побачивши проєкт вітальні власник квартири докорінно змінив роль цієї нерухомості у своєму житті. Зі статусу "перевалкова база" простір перекваліфікувався у «мій дім». Безперечно, усі обмеження були зняті.
-
Ищу идею Квартира з видом на гори та озеро Лугано. Інтер'єр від Яни Молодих Апартаменти з неперевершеним видом на озеро Лугано розташовані в невеликому італійському містечку Кампіоне д’Італія, що оточене Швейцарією. Власники квартири давно мріяли про оселю, де могли б збиратися родиною і друзями задля відпустки, та просто відновлювати сили у перервах між проєктами. Роботу над інтер'єром замовники довірили дизайнерці Яні Молодих, давній подрузі, яка вже створила для них не один проєкт.
-
Ищу идею Інтер'єр львівської квартири від Teplyy design У 2018 році львівська студія Teplyy design розробила дизайн-проєкт квартири для молодої родини. У 2020, після здачі будинку, команді дизайнерів на чолі з Юрієм Теплим вдалося реалізовували його без змін, адже їх задум абсолютно не втратив актуальності.