UKRAINE DESIGN BRANDS. Made with bravery: сім українських дизайн-брендів на Salone Del Mobile 2023
HIS
Через повномасштабний напад рф на Україну вітчизняні виробники зіткнулися з рядом труднощів. Та попри війну наша дизайнерська спільнота продовжує створювати чудові продукти. Від мінімалістичних об'єктів до скульптурних меблів на замовлення — українські дизайнери демонструють свій талант на цьогорічному Salone del Mobile у Мілані.
Українські дизайнерські бренди на Salone del Mobile — це свідчення наростального визнання України як центру креативного та інноваційного дизайну. Salone del Mobile підтримав українських дизайнерів та надав можливість семи дизайнерським брендам продемонструвати свої інноваційні та захопливі вироби, які в сукупності втілюють українську ідентичність та самобутню естетику, поєднуючи знайомі матеріали та традиційні техніки виготовлення, багату культурну історію та динамічну сучасність. Серед представлених брендів — NOOM, Panoptikum Collections, DONNA, WOO, llab.design, Tivoli та Mebus (стенд f02 — f04 у залі 24).
Кожен бренд привніс у простір свій власний особливий стиль, продемонструвавши низку унікальних та інноваційних дизайнів з високоякісною майстерністю та увагою до деталей. Виставка проходить за підтримки Посольства України в Італії.
Балансуючи між експресією та функцією, NOOM — це місце, де дизайн зустрічається з мистецтвом. Фірмова мінімалістична естетика NOOM, функціональний дизайн та дивовижні вироби, безсумнівно, вразять любителів дизайну. Від сміливого меблевого гарнітура Flock до вишуканого мармурового обіднього столу Paul, журнальних столиків Freyja та дзеркал Lakes — комплементарні продукти NOOM створюють теплу та привабливу атмосферу.
Фото: Katherine Solomentseva
PANOPTIKUM Collections, заснована Андрієм Руденком та Борисом Пилипенком, представить шафу Bubbles — концептуальне диво, натхненне мильними та фантазійними бульбашками, наповненими емоціями та змістом.
Фото: Katherine Solomentseva
Акцентні меблі WOO вирізняються лаконічними скульптурними формами та грайливим дизайном, що привертають увагу та провокують до взаємодії. Крісло PLAY та пуф DROVA мають унікальні форми, а пуф LOOP пропонує нескінченні варіації розміщення. Барний стілець FOX та кавовий столик COVER можна налаштувати під себе, а дзеркало FULL FILL виконане у сюрреалістичному стилі, натхненному Сальвадором Далі.
Фото: Katherine Solomentseva
llab.design, відома своїми екологічними та елегантними дизайнерськими виробами, виготовленими з високоякісного мармуру, представляє на виставці низку колекцій. Серед виробів — серія журнальних столиків, настінна панель та барна стійка з колекції VIYALO, стіл TEMPO, натхненний старовинними сонячними годинниками, і декор PERSPEKTYVA з преміального вапняку травертину.
Фото: Katherine Solomentseva
DONNA, сімейний бізнес, заснований у 2008 році, співпрацює з відомими українськими дизайнерами для створення оригінальних дизайнерських продуктів, що виражають натхнення через сучасний дизайн і натуральність. Диван RAFT від студії SVOYA має дизайн, натхненний надувним човном з ремінними деталями, а кавові столики Suminagashi — єдині у своєму роді, натхненні старовинною японською технікою розпису.
Фото: Katherine Solomentseva
Tivoli — сімейне виробництво меблів з 1968 року. Демонструє нові колекції дерев'яних стільців та столів: мінімалістична та ергономічна колекція Calm, елегантні та універсальні стільці Pillar та доступна скандинавська класика.
Фото: Katherine Solomentseva
Виробництво Mebus пропонує високоякісні меблі з короткими термінами виготовлення та доступними цінами. Шпонована колекція MIAMI демонструє їхню майстерність у використанні шпону, подібно до того, як шпон застосовується для збереження картин у музеї Лувр у Парижі.
Фото: Katherine Solomentseva
Не пропустіть можливість побачити одні з найцікавіших та найінноваційніших меблевих дизайнів в Україні в павільйоні 24 (f02 — f04).
-
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие -
DVRZ Design Days: Огляд Днів українського дизайну
Событие -
Бетмен обирає українське: ексклюзивні арт-об’єкти від MAKHNO у резиденції супергероя на Мангетені
-
Зручні міста для всіх та кожного: як пройшла конференція «Інклюзивні простори. Як дизайн змінює життя на краще»
Событие - Ищу идею Відновлення вітряка ХІХ століття: відродження історії та традицій Архітектурна майстерня loft buro представила один із наймасштабніших реставраційних проєктів останніх років — відновлення вітряка кінця ХІХ — початку ХХ сторіччя, розташованого в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Цей проєкт має не лише історичне, але й культурне значення, адже відродження стародавніх технологій та архітектурних рішень дозволяє зберегти важливі сторінки минулого для майбутніх поколінь.
-
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
Конференція з інклюзивного дизайну пройде в рамках ДВРЗ Design Days в "АГРОМАТ"
Событие -
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
Голос українських архітекторів, який тепер доступний онлайн, презентували на La Biennale di Venezia