Україна на Venice Biennale 2022: у Венеції презентували кінетичну скульптуру «Фонтан виснаження» Павла Макова

HIS
За підтримки Міністерства культури та інформаційної політики на La Biennale di Venezia представили кінетичну скульптуру «Фонтан виснаження» художника Павла Макова. Робота – центральна частина Українського павільйону у 2022 році.
Проєкт презентували куратори Українського павільйону на Венеційській бієнале/Ukrainian Pavilion in Venice – співзасновники київської галереї The Naked Room Лізавета Герман, Марія Ланько та головний редактор IST Publishing Борис Філоненко. Захід розпочався з хвилини мовчання у пам’ять про загиблих внаслідок російської війни проти України.
«Фонтан виснаження» – кінетична скульптура, діючий фонтан. У ньому вода поступово спадає, а не б’є вгору, символізуючи виснаження ресурсів і людства. Фонтан складається із 78 бронзових лійок, через які тече вода, і платформи з насосним механізмом всередині, до якої вони кріпляться.
«Немає нічого важливішого для нації, ніж її голос у світі. Культура та мистецтво робить цей голос чистим і достатньо гучним для спілкування та розуміння. Саме для цього ми сьогодні тут і зібралися. Саме тому українська влада підтримує Павільйон на бієнале навіть у часи війни, коли ми захищаємо свої права на свободу, демократію та власну культуру», – зазначила Катерина Чуєва, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України.
Катерина Чуєва, заступниця Міністра культури та інформаційної політики України
Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України
-
OPEN CALL. Українські колективні стенди на вересневому Maison & Objet у Парижі
-
Українські митці в Парижі: колективна виставка крафту на International Biennial of Crafts and Creation Revelations
-
«Душа дому». Поп-ап корнер українського дизайну та крафту в рамках Design Week Lithuania 2022
-
Виставка «Це Україна: Захищаючи свободу» на La Biennale di Venezia
-
Ищу идею Ukrainian ceramic and craft: єдиний стенд українського дизайну на Maison et Objet у Парижі Сьогодні Україна дивує весь світ: непередбачуваною мужністю, шаленим опором та прагненням свободи, яка для кожного з нас дорівнює Життю. Утім, коли готувався проєкт Ukrainian ceramic and craft, його організатори та учасники хотіли здивувати вас іншим – талантом, свободою креативу, майстерністю роботи з натуральними матеріалами, модерним мисленням, любов'ю до своєї землі та традицій. Тепер за кожним ім'ям, за кожним предметом стоїть інша історія. Наразі всі креатори покинули свої майстерні та офіси та щодня наближують Україну до перемоги, працюючи як волонтери. Проте їх експозиція Ukrainian ceramic and craft буде представлена в Парижі з 24 по 28 березня (Hall 5A, stand M44). Про колективний український стенд сьогодні піде мова.
-
Interior Mebel 2022: как прошла 10-я, юбилейная выставка мебели, освещения и декора
Событие -
Ищу идею Простір має значення: експозиція HIS та партнерів на Interior Mebel Житловий простір: про що він говорить, яка його місія та наповнення
-
Interior Mebel 2022: запрошуємо на відкриття нового дизайн-року
Рекомендуем посетить -
INTERIOR MEBEL 2022 – место встречи профессионалов интерьерного мира и дизайн-лаверов
Событие -
Homes for Tomorrow Житло: 13-й Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions

Перший міжнародний фестиваль фотографії Street Art Photo 2017: Марсель Штайнер, «Київ <-> Цюріх. Сприйняття»
Киев, Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» (м. Київ, вул. Госпітальна, 24а)
16 июня 2017, 16:00