У Парижі збудують найвищий хмарочос. Автори Tour Triangle — бюро Herzog & de Meuron

HIS
У Парижі розпочинається будівництво хмарочоса за проєктом швейцарського архітектурного бюро Herzog & de Meuron. Tour Triangle стане найвищим будинком в місті за останні 48 років. Будівля поступиться лише двом вежам — Ейфелевій та Монпарнас.
Хмарочос Tour Triangle, розроблений швейцарським бюро Herzog & de Meuron, все ж таки з'явиться в Парижі. Після 15 років погоджень та суперечок, а також спроб критиків зупинити будівництво проєкт Tour Triangle буде збудований і вже отримав фінансову підтримку. Будівля стане найвищим хмарочосом на горизонті Парижа за останні 48 років.
42-поверхова споруда поступиться по висоті лише Ейфелевій вежі та вежі Монпарнас. З одного боку Tour Triangle виглядатиме дуже тонким, а на всю ширину відкриватиметься тільки зі сходу та заходу. Крім того, на південному фасаді розташують фотоелектричні панелі.
Надали трикутної форми хмарочосу архітектори не випадково: у такий спосіб автори споруди хотіли збільшити кути огляду відвідувачів та зменшити розмір тіні, що спадатиме на сусідні будівлі.
Будівельні роботи планують розпочати вже наприкінці цього року та завершити до 2026-го (це на 12 років пізніше, ніж планувалося від початку). В Tour Triangle розташуються офіси, конференц-центр, магазини, ресторани та готель.
Читайте також: M+ Museum: музей визуальной культуры в Гонконге от Herzog & de Meuron.
-
Вілла над прірвою: як Villa Sidonius перетворила складний ландшафт на свою перевагу
Архитектура -
Portlantis: новий культурний центр у порту Роттердама
Архитектура -
Без кутів і меж: унікальний круглий дім у Мексиці від Locus
Архитектура -
Захист авторських прав архітекторів: у Києві відбудуться події, присвячені інтелектуальній власності
Событие -
Ищу идею Офісна будівля «Власне місто» – коли архітектура дихає разом із простором Офісна будівля «Власне місто», спроєктована майстернею Віктора Кудіна та відзначена гран-прі Премії Національної Спілки Архітекторів України (НСАУ) 2024, є маніфестом відкритої архітектури. Вона поєднує сучасний дизайн, функціональність і гармонійну інтеграцію з природним середовищем. Це не просто офісний простір, а експеримент, що переосмислює взаємодію людини з містом.
-
Gelephu International Airport: Традиції Бутану у сучасній архітектурі від BIG
Архитектура -
Китайський архітектор Лю Цзякун отримав Прітцкерівську премію 2025 року
-
Архітектурний MeetUp: Як покохати модернізм і врятувати його від забуття?
Событие -
Оголошено переможців «Премії Національної спілки архітекторів України 2024»
Событие -
La Nube: дитячий музей від Snøhetta, що об'єднує людей
Архитектура