Тумби-креденці: 5 моделей від українських виробників

HIS
Консоль, комод, буфет, а все разом... Ні, не просто тумба, а креденець. Ніби різні за призначенням меблі, проте мають одну видову назву. Сучасне використання креденця різноманітно: хтось зберігає у ньому посуд, інші встановлюють на нього телевізор, хтось ставить його в передпокої, а комусь він до нагоди в офісі. Універсальність консолей-креденців — аргумент на користь придбання.
Довгі, витягнуті по горизонталі форми — низькі тумби, або креденці — виконують відразу дві функції: це і місце для зберігання речей, і практичний аналог консолі. Як ви могли зрозуміти, використовують їх не тільки в їдальні чи вітальні, а також у спальні та передпокої, офісному оупенспейсі, залі кав'ярні, чи у лобі готелю. Характеру їм додадуть поставлені зверху світильники, вази, свічки та інші декоративні предмети.
Вперше креденець — низька шафа з дверцями — з'явився в Італії в епоху Відродження. Спочатку їх використовували як церковні меблі, згодом почали встановлювати у приватних оселях. Нині ж ці видовжені та конструктивно прості меблі користуються популярністю у сучасних дизайнерів. Прямий силует та безліч матеріалів для виготовлення дають змогу використовувати ці предмети у різних за стилістикою та призначенням просторах.
Довгий, витягнутий об'єм на невисоких ніжках – немов реверанс в сторону тренду Mid-century modern — дизайну середини XX століття. Мова йде про комод Module, над дизайном котрого працював Влад Толочко.
Тумба Grig є частиною однойменної колекції меблів, над створенням котрої працював дизайнер Павло Вєтров. У 2016 колекція буда відзначена Red Dot Design awards. Grig — це елегантність, функціональність та довершеність форм.
Модель «Вишиванка» приваблює своїм ошатним фасадом. Оздоблений традиційним вишиваним візерунком комод, попри свою національну тематику, стане чудовим доповненням будь-якого сучасного простору.
Джерелом натхнення для створення тумби DUOO для дизайнера Андрія Могили стала пара самурайських мечів Дайсе. Предмет підпорядкований базовим принципам мінімалізму: ніяких зайвих деталей — тільки ті, що виконують функцію.
Креденець «Чикаго» виготовлений з масиву екологічно чистого ясена та окрім двох містких полиць оздоблений трьома висувними шухлядами. Естетика, зручність, універсальність.
-
UKRAINIAN DESIGN AND INNOVATION WEEK анонсує четвертий сезон
Событие -
Новий дизайн-хаб на Подолі: знайомтесь із MLYN
Событие -
Ищу идею COOSH Showroom в Одесі: інтер’єр, що отримав ArchDaily 2025 Building of the Year Проєкт магазину COOSH в Одесі, розроблений українською студією Sivak+Partners, став переможцем престижної премії ArchDaily 2025 Building of the Year у категорії "Комерційна архітектура". Архітектурне бюро створило унікальний простір, що виходить за межі традиційного розуміння рітейл-дизайну, поєднуючи скандинавську мінімалістичну естетику з тактильними та атмосферними ефектами.
-
Ищу идею Універсальний мистецький простір у Яремче: як старе приміщення перетворилося на сучасну галерею Відновлення автентичності та створення простору, що слугує мистецтву,— ось головна мета нового арт-простору в Яремче. Це місце народилося з ідеї зробити галерею універсальним майданчиком для виставок і подій, які підтримують українську культуру. Завдяки командній роботі та сміливим рішенням вдалося створити інтер’єр, що підсилює мистецтво, не відволікаючи від нього увагу.
-
12799 Lamp: світло, що народилося у темряві війни
Освещение -
Ищу идею Forest Villa: гармонія з природою у Verholy Relax Park Студія YOD Group презентувала новий архітектурний шедевр — віллу Forest Villa, що розташована у відпочинковому комплексі Verholy Relax Park у мальовничій Соснівці, що на Полтавщині. Проєкт запрошує гостей зануритися в атмосферу спокою та природної гармонії, вдало поднавши сучасну архітектуру з недоторканим лісовим пейзажем.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Выбор редакции -
Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Событие -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects