The Sun. Місце, де сонце спонукає до роботи
Анастасия Белогривцева
Скандинавський громадський інтер'єр від Світлани та Сергія Забуранних
Коворкінг The Sun, що нещодавно розпочав свою роботу у самому серці Києва, розташований на четвертому поверсі однієї з історичних будівель Хрещатика. Основним завданням для авторів інтер'єру, дизайнерського тандему Світлани та Сергія Забуранних (засновники студії DesignMe), стало створення світлого і «легкого» інтер'єру в скандинавському стилі, який би максимально підкреслив архітектуру приміщення з його високими стелями та мансардними вікнами.
Важливим завданням формування open space (загальна площа котрого становить 93 кв.м) стало його правильне зонування: зручне і не суперечить загальній концепції легкості. Так, автори сформували декілька необхідних для спільної праці зон: вхідна група, робоча зона, більше закрита зона для роботи та спілкування, зона бару і вільна зона для комунікації.
Колірна палітра коворкінгу багато в чому продиктована його назвою. Основну гамму склали білий, сірий, синій та жовтий кольори. Ідея сонячного настрою і світла простежується й у відтінках стін: з одного боку вона виражена освітленням, яке дають світильники, з іншого — яскравими сонячними променями, які потрапляють в приміщення крізь вікна.
«Одна зі стін пофарбована в насичений синій колір, — пояснює Світлана. — На ній ми зобразили карту світу, виткану зі слів (до речі, малювали ми її самі), невеликий настінний органайзер біля входу (так званий вічний календар, на якому зазначаються головні події в коворкінзі), а місце в нижній частині стіни ми залишили для творчості найменших відвідувачів».
Стіну навпроти архітектори навмисне задекорували мінімально — на ній будуть демонструватися зображення проектора.
«Практично всі меблі були створені за нашими кресленнями, — продовжує розповідь Сергій. — Буквально все, від металоконструкцій до декоративних подушок, розроблено нами для максимально комфортного і гармонійного результату. До слова, дивани з одним підлокітником створені нами не випадково — більш зручне використання очевидно. Кольорові стільці вздовж стіни були також пофарбовані у відповідні кольори».
Три санвузли були розроблені в трьох різних кольорах та доповнені декоративними світильниками в тон.
Фото: Микита Губар
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Событие - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.
-
Herzog & de Meuron: дитячий лікарняний комплекс у Цюриху
Архитектура - Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Выбор редакции -
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio