Тактильний інтер'єр від Sivak+partners
HIS
Sivak+partners спроєктували квартиру 73, 5 кв. метра у серці столиці. Дизайнери мали створити інтер'єр для довгострокової оренди: організувати простір, взаємодія з яким дарувала б яскравий чуттєвий досвід. За основу авторської стратегії взяли прості цілісні об'єми та багаті складні фактури.
Над проєктом працювали Олексій Гулєша, Дмитро Сівак, Анастасія Абравітова та Сергій Молчанов з Sivak+partners. Їх замовник — особа з гарним смаком, що тямить у мистецтві та поважає світову дизайн-спадщину. Будівля розташована у старій частині міста. Атмосферність та спокій локації дизайнери прагнули перенести у квартиру, а настрій передати через дизайн.
Тактильний інтер'єр зосереджений на контрасті рівних та рельєфних поверхонь. Ясні скульптурні форми виводять на перший план фактури: прохолодний, усіяний дрібними бульбашками повітря бетон, тепле дерево, гладку шкіру, ненав'язливий мармур, матовий, ніби припудрений текстиль.
Головний предмет у вітальні – крісло Wassily. Подейкують Марсель Брейер створив його в 1925–1926 роках на замовлення художника Василия Кандінского. Сьогодні ікону дизайну випускає компанія KNOLL. Wassily — універсальний предмет, що наголошує на привабливості архітектурного простору, ідеальне місце, щоб посидіти з чашкою кави за цікавою книгою. Кавові столики від Roche Bobois, лампа Flos Arc, диван із МДФ Italia lounge. Автор абстракції на стіні — Андрій Самарін.
Індивідуальний дизайн робить інтер'єр неповторним, тому кухню Sivak+partners розробили самостійно. Не обійшлося без експериментів: дизайнери довго "гралися" з металевими фасадами, щоб досягти дорогоцінного відтінку з градієнтом на них. Стільниця виготовлена з мармуру. Для ванної кімнати обрали калакатту з нелінійними та контрастними сірими й золотавими прожилками на білій мармурній поверхні. Сантехніка від Lusso.
Лаконічне ліжко для спальної кімнати також створили на замовлення. Та найтактильніший тут килим від Amini.
Читайте також: Pyrogova: квартира для здачі в оренду від Sivak+partners.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.