Сяючий Львів у руках: лампа SKYLINE від Володимира Каралюса
HIS
Made in Ukraine. Меблі та предмети декору від вітчизняних майстрів
Світильник SKYLINE_LVIV дизайнер Володимир Каралюс створив близько року тому, щоправда “в живу” виріб бачили не так багато поціновувачів вітчизняного дизайну. В чергове автор продемонстрував тепер уже широкому загалу лампу в рамках архітектурного фестивалю «ПростоНеба» , що проходив з 22 по 24 серпня у місті Лева.
Лампа виготовлена з шпонованої фанери, та своїми обрисами нагадує львівський горизонт. Перш за все автор хотів зобразити силует міста під час заходу сонця. Так, знайшли своє сполучення у дизайнерському виробі Ратуша, Костел Ольги і Єлизавети, Вежа Корнякта, дзвіниця костелу Бернардинів. Маємо такий собі зріз всіх реальних архітектурних споруд Львову. Основна ідея цього приладу полягає в тому, щоб розсіяне світло з кімнати злегка освітлювало світлий торець фанери, і саме цей контраст матиме ефект.
«Всі пропорції будівель, що формують той самий SKYLINE були збережені. Я навмисно обрав саме ті архітектурні споруди, з якими асоціюється моє рідне місто перш за все, і які будуть впізнавані кожним туристом», — коментує Володимир.
В майбутньому дизайнер планує продовжити створення подібних «освітлювальних горизонтів» шляхом поповнення колекцію іншими українськими та закордонними містами.
Фото з фесту: Тетяна Лукашик
-
Український прорив у світі еко-дизайну: «стіни, що дихають» від MAKHNO STUDIO потрапили у фінал Dezeen Awards 2024
Идея -
Одразу 2 проєкти YOD Group отримали відзнаку Best of Best в Міжнародній архітектурній премії Architecture Masterprize
-
«Архітектори надії»: фільм про відбудову України під час війни
Событие - Ищу идею Сила символів: Waone створив мурал на честь ГУР на Подолі Український художник Володимир Манжос, більш відомий під псевдонімом Waone, презентував новий мурал у Києві. Його твір «Мудрий пануватиме над зірками» тепер прикрашає стіну однієї з будівель на Подолі. Ця робота має особливе значення — вона створена у співпраці з Головним управлінням розвідки Міноборони України (ГУР) і символічно відображає їхню діяльність у боротьбі за незалежність України.
-
Відбудова Херсона: конкурс Resilient Cities: Ukraine на найкраще бачення майбутнього міста з використанням Autodesk Forma
Промо -
Відродження мистецької спадщини: воркшоп "Ближче. Мозаїка України"
Событие -
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие -
Бетмен обирає українське: ексклюзивні арт-об’єкти від MAKHNO у резиденції супергероя на Мангетені
-
Зручні міста для всіх та кожного: як пройшла конференція «Інклюзивні простори. Як дизайн змінює життя на краще»
Событие - Ищу идею Відновлення вітряка ХІХ століття: відродження історії та традицій Архітектурна майстерня loft buro представила один із наймасштабніших реставраційних проєктів останніх років — відновлення вітряка кінця ХІХ — початку ХХ сторіччя, розташованого в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Цей проєкт має не лише історичне, але й культурне значення, адже відродження стародавніх технологій та архітектурних рішень дозволяє зберегти важливі сторінки минулого для майбутніх поколінь.