Світильник Gilka від Володимира Каралюса
Анастасия Белогривцева
Made in Ukraine. Меблі та предмети декору від вітчизняних майстрів
Оточуючий світ та навколишня природа, безумовно, — перше джерело натхнення кожного дизайнера. Сам того не помічаючи, творець копіює, змальовує, переносить на папір, метал чи дерево ті форми, риси, пропорції, що побачив, наприклад, блукаючи парком. Підвісний світильник, що своєю формою нагадує гілку дерева, нещодавно спроектував львівський дизайнер Володимир Каралюс. Відповідно своїй формі світильник називається Gilka. Автор максимально хотів передати через метал та мідь трішечки флори: форма “гілочок” є принципово нерівною, світильник виготовляється з металевої або мідної труби, в обох варіантах труби — "плющені", що створює ефект нерівної поверхні, який має справжня гілка.
Детальніше про конструкцію розповідає Володимир: “На нижньому закінченні “гілочок“ розташовані скошені поворотні елементи з вмонтованим джерелом світла LED та оптичною лінзою. Це дає змогу спрямувати потік світла у потрібному для користувача напрямку чи в конкретну точку. Світильник підвішений на тросі до стельового регульованого кріплення — для зручного монтажу світильника на потрібному рівні, незалежно від висоти стелі“.
Залежно від інтер'єру можна обрати бажаний колір: популярний сьогодні мідній, завжди актуальний білий та класичний чорний.
https://www.behance.net/voldes
-
Panoptikum Collections на Maison et Objet: сила українського колекційного дизайну
Событие -
Бетмен обирає українське: ексклюзивні арт-об’єкти від MAKHNO у резиденції супергероя на Мангетені
-
Зручні міста для всіх та кожного: як пройшла конференція «Інклюзивні простори. Як дизайн змінює життя на краще»
Событие - Ищу идею Відновлення вітряка ХІХ століття: відродження історії та традицій Архітектурна майстерня loft buro представила один із наймасштабніших реставраційних проєктів останніх років — відновлення вітряка кінця ХІХ — початку ХХ сторіччя, розташованого в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Цей проєкт має не лише історичне, але й культурне значення, адже відродження стародавніх технологій та архітектурних рішень дозволяє зберегти важливі сторінки минулого для майбутніх поколінь.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
Голос українських архітекторів, який тепер доступний онлайн, презентували на La Biennale di Venezia
-
Kyiv Design Week 2024: реєстрацію учасників відкрито
Событие -
Другий Тиждень українського дизайну та інновацій: результати та підсумки
Событие -
У Києві відбудеться перший великий Дизайн-маркет
Событие -
Майстер-класи, лекції та перший великий Дизайн-Маркет: головні події Тижня Українського Дизайну
Событие