Сучасна квартира на місці складу над гаражем від 2go Design studio
HIS
Другий поверх над гаражем, який довгий час використовувався як склад, команда 2go Design studio переобладнала в комфортну квартиру для молодої родини. Оновлена оселя для молодого господаря мала стати одночасно і комфортним місцем для проживання, ідеальною локацією для усамітнення та відпочинку від міського шуму та проблем, а також гостинним простором для теплих зустрічей з друзями та родичами.
Для облаштування цієї київської квартири обрали спокійні природні відтінки та лаконічні форми. Простір загальною площею 90 кв.м вирішено в мінімалістичній стилістиці, де кожна кімната та зона виконують свою функцію.
Об'єднана з кухнею вітальня – серце будинку, що зустрічає високою стелею з декоративними балками, які своєю чергою створюють відчуття впевненості та легкості, наповнюють квартиру повітрям. Акцентна графітова стіна переходить у наливну підлогу з мікроцементу. М'яку зону та обідню групу фабрики Bolia прикрасили навіси дизайнерської фабрики Vibia. Кухня фабрики Euromobil обрана у складному зеленому кольорі із вставками з горіха. Обідню зону прикрашають робота Павла Макова та керамічні тарілочки від українського бренду Gunia.
Спальня – місце усамітнення, наповнення силою та енергією. Ліжко та робочий столик – від фабрики Morelato, автор постера – Ольга Фрадіна.
Аби наповнити дитячу природним світлом, у кімнаті вибили вікно. Створений за ескізами дизайнерки Катерини Корженєвської подіум використали як спальне місце. Стіни прикрасили шпалерами фабрики TheO.
Майстер та гостьовий санвузол оформлені двома видами плитки: кабанчик та з імітацією натурального каменю. Дизайнерські бра та звиси підкреслили необхідні акценти та додали приміщенням затишку.
Автор: Катерина Корженівська
Архітектурна частина проєкту: Наталія Поправка
Фото: Андрій Авдєєнко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Hram гедонізму в серці Києва від студії YOD Hram – музичний бар, натхненний духом гедонізму, розташований у серці Києва на цокольному поверсі ділового центру. Поруч знаходяться такі знакові місця, як центральна синагога, Палац Спорту та Площа Українських Героїв. Бар позиціонує себе як простір, де людина є головною цінністю незалежно від релігії, віку, гендеру чи музичних уподобань.
-
Ukrainian Design and Innovation Week 2024: підсумки третього сезону
Событие - Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
-
Український дизайн: стійкість і інновації на конференції "Сучасні матеріали і технології"
Событие - Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.