Сила денег в новом интерьере от Studio Job в Люксембурге

HIS
Мы привыкли видеть смелый стиль от Studio Job в предметном дизайне и частных интерьерах, но еще ни разу мы не видели банк, оформленный в ярких стандартах нестандартного бельгийского дуэта. Предлагаем взглянуть на него прямо сейчас
Последний проект Studio Job называется Always Close и предназначен для редизайна люксембургского офиса компании, специализирующейся на управлении активами, Creutz and Partners. Дизайнеры работали над оформлением четырех этажей офиса, расположенного в здании 19-го столетия. В самом сердце старого города Studio Job создали функциональное рабочее пространство, не лишенное концептуализма.
В проект Always Close было включено более 100 новых оригинальных дизайнерских работ дуэта. А сам офис был разбит на функциональные зоны: собственно, сам офис; конференц-зал, магазин и комната для встреч с клиентами.
Все комнаты офиса Creutz and Partners – планировка и каждая мелкая деталь – полностью спроектированы дизайнерами Studio Job. Интерьер предлагает ироничную пост-модернистскую концепцию отношения к деньгам, к их силе. Пикантность данной ситуации добавляет само целевое назначение офиса, занимающегося обслуживанием финансов. Рефлексия на тему власти денег в этой работе выражена через безудержный дизайнерский китч, доходящий до сюрреализма и золотого сиденья унитаза.
«Компания Creutz and Partners – это прекрасный пример клиента, достаточно развитого интеллектуально, который может принять проект, созданный без всяческих творческих ограничений», – рассказывает о проекте Джоб Смитс (Job Smeets).
Концепция Studio Job для Creutz and Partners в прямом смысле видна издалека: уже на фасаде можно увидеть ансамбль из геральдических флагов, лайтбоксов, неоновых огней и золотого знака компании. На первом этаже здания разместился магазин, закрытый для посетителей. Он является скорее инсталляцией, чем реально функционирующим магазином.
«Этот интерьер, это искусство и дизайн, это объект и функция», – описывает свою работу сам Смитс.
Читайте также: Малоизвестные объекты Всемирного наследия ЮНЕСКО.
-
UkrArmor від balbek bureau: військовий ритейл нового формату
Выбор редакции -
Оновлення Житнього ринку: які зміни чекають на історичний простір?
Архитектура -
Ищу идею COOSH Showroom в Одесі: інтер’єр, що отримав ArchDaily 2025 Building of the Year Проєкт магазину COOSH в Одесі, розроблений українською студією Sivak+Partners, став переможцем престижної премії ArchDaily 2025 Building of the Year у категорії "Комерційна архітектура". Архітектурне бюро створило унікальний простір, що виходить за межі традиційного розуміння рітейл-дизайну, поєднуючи скандинавську мінімалістичну естетику з тактильними та атмосферними ефектами.
-
Ищу идею Універсальний мистецький простір у Яремче: як старе приміщення перетворилося на сучасну галерею Відновлення автентичності та створення простору, що слугує мистецтву,— ось головна мета нового арт-простору в Яремче. Це місце народилося з ідеї зробити галерею універсальним майданчиком для виставок і подій, які підтримують українську культуру. Завдяки командній роботі та сміливим рішенням вдалося створити інтер’єр, що підсилює мистецтво, не відволікаючи від нього увагу.
-
Ищу идею Nova Akademika: сучасний освітній простір для українських дітей у Польщі від ZIKZAK Architects У лютому 2025 року у польському містечку Пястув відкриється друга школа для українських дітей під егідою STUDY.UA – Nova Akademika. Цей освітній простір для учнів 1-6 класів поєднує передові підходи до навчання, інноваційну архітектуру та дизайн, орієнтований на комфорт та розвиток дитини.
-
Chanel у Grand Palais: мода, що стає частиною архітектури
-
Ищу идею Новий Smartass Gym&Soul у Києві Smartass Gym&Soul — це інноваційний фітнес-простір у Києві, що поєднує концепцію групових тренувань у зоні Gym та майндфул групових занять у зоні Soul. Ці два простори об'єднує спільна філософія здорового способу життя, яка доповнюється фуд-кафе Smartass Cafe, створюючи гармонійну атмосферу для тіла та душі. Проєкт реалізовувався командою Smartass Design Studio, під керівництвом головної архітекторки Катерини Кузьменко.
-
Ищу идею Історія та інновації в дизайні: 128 Podil Food Market як новий символ Подолу 128 Podil Food Market, флагманський заклад київської мережі 128, привносить свіжий і динамічний підхід до Подолу в Києві. Дизайн цього амбітного проєкту, розроблений Balbek Bureau, поєднує історичну автентичність і сучасний стиль, створюючи привабливий простір для місцевих жителів і туристів. Розташований у колишній будівлі автостанції, цей маркет займає 205 м² інтер’єру та має додаткову терасу площею 583 м², що забезпечує ідеальний баланс між затишком, ностальгією і інноваціями.
-
Wellness у Taryan Towers: інноваційний СПА-простір від ZIKZAK Architects
-
Шоурум професійної косметики Pleka у Києві від Bude Architects
Выбор редакции