Сделали все, что захотели
Анастасия Белогривцева
Малогабаритная квартира
Данные апартаменты располагаются в жилом комплексе «Комфорт таун» и принадлежат супругам-архитекторам — Диане и Михаилу Лободюк (студия A-partmentdesign). Пара приобрела эту малогабаритную квартиру (площадь 44 кв.м) как будущее жилье для подрастающей дочери. Все дизайнерские и перепланировочные решения супруги предпринимали, конечно же, самостоятельно.
Диана и Михаил приложили максимум усилий, чтобы квартира была удобной не только для дочери спустя несколько лет, но и для их семейного совместного времяпрепровождения сейчас. Кухню архитекторы установили на месте бывшего коридора, в результате чего, образовалось помещение полностью подходящие для создания там личной комнаты девочки. Чета Лободюк — люди очень гостеприимные, поэтому оставшуюся комнату оформили как гостиную (присоединив зоны кухни и бара) с возможностью там оставаться на ночлег. Балкон был трансформирован в террасу и получил второй выход с гостиной (первый — с детской). Теперь тут можно удобно расположиться вечером всей семьей или позвать гостей.
К системам хранения дизайнеры подошли особенно серьезно. Они предусмотрели рациональное использование любого подходящего модуля и места. В комнате дочери предусмотрено все для расположения учебников и, конечно же, одежды с аксессуарами. Также дочь попросила оформить стены комнаты нестандартно, потому заботливые родители выбрали панели из шпона.
В небольшом санузле семья архитекторов постаралась учесть даже интересы кошки. Все самое необходимое, но, увы, некрасивое скрыто за зеркальными панелями: стиральная машина, корзина для белья, бойлер, полотенцесушитель и даже лоток любимицы.
Чтобы реализовать эту идею, дизайнеры практически не использовали каких-то готовых решений, единственным предметом изготовленным не на заказ был унитаз, самый маленький из существующих, от фабрики Globo, ну и, конечно же, смесители и душевой набор тоже были готовыми заказными позициями. Все остальное супруги создавали на производстве салона A-partment по авторским эскизам. Благодаря множеству экспериментов «на себе», паре удалось функционально меблировать квартиру, а заказчикам производства A-partment, которые также будут нуждаться в оригинальных дизайнерских интерьерных решениях, предлагать новые и проверенные кейсы и предметы.
Правда, в некоторых моментах архитекторы Диана и Михаил Лободюк все-таки поступили по зову профессии, уступив утилитарности во имя красоты. Речь идет о наливном белом напольном покрытии и кухонной мебели из черного стекла – решениях, которые нельзя назвать самыми практичными, но можно по достоинству оценить за эстетику.
Фото: Андрей Авдеенко
Читайте также: Интерьер караоке-клуба от Дианы Лободюк.
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции