Рожки да ножки. Интерьер мясной лавки от YOD
HIS
Модная и стильная альтернатива рынку
«Рожки да ножки» — мясная лавка, которая расположилась в Печерском районе Киева и уже успела стать достойной современной альтернативой рынку. Ее владельцы прежде всего стремились возобновить старую добрую традицию, когда небольшие специализированные магазины занимались реализацией органичного продукта из деревни, и могли похвастаться отличным сервисом, бюджетными ценами и дружественным подходом к покупателю.
Приняли участие в реализации задуманного дизайнеры киевской студии YOD.
Владимир Непийвода и Дмитрий Бонеско решили не перегружать магазин декором, сделав основной акцент на натуральном и всегда свежем продукте и стерильности точки продажи.
Основные элементы декора не отличаются по цвету от самого мяса, они алые. Предпочтительно это ретро-весы и гири, которые в свою очередь эффектно контрастируют со светлым фоном стен и стеллажей. Несколько весов благодаря креативным умам стали светильниками.
Помещение общей площадью 70 кв.м. вместило в себя разделочный цех, зону заготовки и хранения, бытовую зону, административные помещения, торговый зал для покупателей и даже комнату отдыха для персонала.
Авторы интерьера позаботились не только об удобстве и комфорте покупателей (были оборудованы специальные места, где можно расположиться и упаковать вещи), но и позаботились о свежести мяса. Для хранения и демонстрации ассортимента мясных изделий в торговом зале были установлены витрины с климат-контролем и двузонным обдувом охлажденным воздухом. Так, грамотная и технологически верная процедура хранения продуктов соблюдается в полной мере.
Фасад лавки, который украшают тематические рисунки и логотип, авторы интерьера аккуратно вписали в окружающий исторический контекст квартала.
Фото: Андрей Авдеенко
-
Реновація Театру Франка: поєднання мистецтва, історії та сучасності
Событие - Ищу идею Простір для практик зцілення та внутрішнього спокою від Ольги Фрадіної У серці історичного Подолу Києва розташований простір, що служить не тільки місцем для практик зцілення, а й осередком для глибокого внутрішнього зв’язку з емоційним і фізичним благополуччям. Цей холістичний центр став притулком серед метушні міста, місцем, де душа може розслабитись, а тіло відновитись. Проект почався з ідеї створити універсальний простір для йоги, медитації, цигун, реікі, акупунктури та інших практик емоційної рівноваги. Цей простір — не просто студія; це місце, де створюється громада людей, що працюють над собою і своїм самопочуттям. Головна концепція дизайну — це обволікаюча атмосфера, яка дозволяє зосередитись на внутрішніх переживаннях.
-
Herzog & de Meuron: дитячий лікарняний комплекс у Цюриху
Архитектура - Ищу идею Затишок харківського бренду: інтерʼєр шоуруму Vika Adamska від IK-architect Шоурум українського бренду Vika Adamska зазнав руйнувань у березні 2022 року: вибухова хвиля пошкодила вікна, а пряме влучання у верхні поверхи призвело до його затоплення. Після стабілізації ситуації в Харкові власниця бренду Вікторія Адамська разом із командою архітектурного бюро IK-architects відновила простір шоуруму. На початку 2024 року оновлений шоурум знову відкрився для відвідувачів за адресою вул. Ярослава Мудрого, 5.
- Ищу идею "Жайворонки" на Подолі: інтер'єр, що поєднує свободу та функціональність З розвитком сучасних інтер'єрних тенденцій на перший план виходить вміння поєднувати естетику з раціональним використанням простору. Кафе "Жайворонки" на Подолі демонструє тонке мистецтво архітектурного балансу, де кожен елемент несе як естетичну, так і практичну цінність, трансформуючи невелику площу в багатофункціональний простір для відпочинку та роботи. Єлизавета Одінцова та її команда з Design Buro Odintsova перетворили невелике приміщення у житловому комплексі Podil Plaza Residence на затишне кафе для сніданків, де відвідувачі можуть насолоджуватись комфортом і домашньою атмосферою в будь-який час доби.
-
Стоматологія EDEL LEICHT: вишукана легкість та екологічна свідомість від ZIKZAK Architects
-
Бутик Milla Nova у Варшаві: космічний мінімалізм від Balbek Bureau
Выбор редакции -
Катерина Ярова: архітектура як шлях до відновлення
Интервью -
Перша бібліотека українських матеріалів відкриється в Києві під час ДВРЗ Design Days
-
KAJI GALLERY: дім японського мистецтва від MAKHNO Studio