ROSENBLOOM: легкий та витончений інтер'єр від Юлії Байдик
HIS
Суворих завдань щодо дизайну інтер’єру цієї столичної квартири перед командою Alta Idea Design Studio замовник не ставив. Попросив зробити все так, як це бачить дизайнер Юлія Байдик. Єдиним побажанням було, щоб простір вийшов легким, повітряним та світлим.
Перед Юлією Байдик стояло завдання створити універсальний інтер’єр, адже хто буде жити у квартирі, дизайнерка не знала. Кольорова гамма проєкту базується на двох кольорах: рожевому та блакитному. Щоправда, витонченість та бездоганність простору натякає все ж на майбутню господиню оселі.
Однокімнатну квартиру площею 55 кв.м дизайнери перепланували у двокімнатну. Після перепланування з'явилася досить велика відкрита зона вітальні, їдальні та кухні. Вся побутова техніка тут вбудована. За умов невеликої площі це дуже зручно і допомагає візуально збільшити простір. Пральню сховали на кухні, щоб звільнити місце у ванній. Тепер душ можна прийняти із задоволенням, а не тіснитися в щільній кімнатці. При вході автори проєкту розмістили великі шафи до стелі із блакитними та дзеркальними фасадами. Глибина шаф – понад метр, тому в них можна зберігати всі численні господарські атрибути.
У вітальні продумано чотири типи світлових сценаріїв. Один з них – це підсвічування шторо щілини, дуже затишний тип освітлення для вечірніх кіношних посиденьок з друзями. Плюс до цього LED стрічки, білі споти на стелі та великий чорний плафон над столом. На підлозі використали широкоформатну керамічну плитку, що імітує натуральний мармур callacata, та передбачили теплу підлогу, щоб було комфортно ходити без капців.
Спальня вийшла компактною, проте органічною і дійсно приватною. Містка г-подібна композиція з меблів разом з нішею під ліжком для білизни дають можливість без проблем розкласти все по поличках. Тут передбачені два типи підсвічування: шторо щілини та підвісні бра.
«У цю кімнату ми придбали підвісну тумбочку Drommel із гнутого металу, щоб не захаращувати простір. Дуже любимо такі маленькі акценти», – додає Юлія.
У санвузлі автори опустили каналізацію, щоб зробити ухил для зливу води та організувати душове місце без піддона. Вийшло стильно, акуратно та зручно. На підлозі використали "денімівську" плитку, приємну, як тканина, на дотик та додали трохи грайливості яскравою плиткою на стіні. Тут багато шаф для всякого лазневого приладдя та прихованого проточного водонагрівача.
Стиліст: Наташа Єгорова
Художники: TASHA ORO, Ольга Фрадіна, Микита Власов
Фото: Андрій Безуглов