Rina Lovko Studio: квартира галериста
HIS
Завдання, що постало перед командою Rina Lovko Studio, полягало у перетворенні апартаментів у багатоповерховому будинку в центрі Києва на резиденцію галериста. Основними фігурами в приміщенні виступають власник і його колекція мистецтва. Метою дизайнерів було створити простір, який би став ідеальним тлом для експозицій, а також комфортною оселею для проживання, роботи та відпочинку під час візитів у місто.
Об’єкт
Обмежена площа апартаментів — 56 кв.м — спонукала авторів проєкту — Ріну Ловко та Дарину Шпурик — до раціонального використання простору та відмови від складних планувань. І хоча власник не постійно проживає в апартаментах, його бажанням було мати повноцінне робоче місце, зручну кухню, гардеробну зону та окрему ванну кімнату, яка розташована у спальній кімнаті.
Рішення
Апартаменти були розділені на передпокій, об’єднану вітальню-кухню, ізольовану спальню з окремою зоною для зберігання речей. Вхід до санвузла можливий як з коридору, так і зі спальні. Дизайнери вирішили залишити бетонну стелю без додаткового оздоблення, а електропроводку залишили відкритою. Розташування систем кондиціювання та вентиляції було переосмислено, а доступ до їх управління облаштовано у шафі. У кухні використовується плита з вбудованою витяжкою, а також були встановлені пласкі вертикальні радіатори.
Меблі
Деревина виступає акцентним матеріалом, який об’єднує весь простір. Майже всі меблі, використані у просторі, виготовлені за авторськими кресленнями спеціально для цього проєкту.
Підлога
Дошки для підлоги в апартаментах в минулому використовувалися для внутрішньої обробки стін зерносховища. Вони були оброблені у техніці брашування, щоб підкреслити їх особливості. Деревину було затеплено вручну, поєднуючи кілька тонів світлої та сірої фарби.
Деталі
У дизайні приміщення переважають прохолодні сірі відтінки. Стіни вкриті фарбою з додаванням кварцового піску, що додає особливої фактурності поверхням і глибини сприйняття кольору.
Ванна кімната
Для оздоблення стін та підлоги було використане світле мікроцементне покриття, що створює ефект безшовного простору. Стінна шафа для зберігання косметики також вкрита мікроцементом, а умивальник виготовлений зі штучного каменю.
Світло
У приміщенні використані настінні, настільні світильники та торшери зі світлодіодами класичного дизайну 1975 року, виготовлені з тонованої сталі.
Фото: Євген Авраменко
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции - Ищу идею CAPE QUIET: простір для відпочинку та перезавантаження від loft buro Апартаменти CAPE QUIET пропонують мінімалістичний простір, призначений для відпочинку та перезавантаження. Це компактне багатофункціональне приміщення демонструє як архітектурну, так і економічну винахідливість.