Проект реконструкции легендарного Зеленого театра от мастерской PAINTIT

HIS
Во времена всеобщих реконструкций и преобразований талантливые руки архитекторов обладают возможностью добраться даже до самых заброшенных, но, тем не менее – культовых мест. Одной из таких реконструкций стала работа архитектурной мастерской PAINTIT – полное обновление легендарного Зеленого театра в Киеве, над проектом которого работают Юлий Черевко, Таня Филипенко, Ярина Андрийчук.
Основной целью реконструкции стало восстановление стен бывшей крепости XIX века и создание уникального «якорного» объекта для Киева. Реконструкция включает в себя восстановление казематных стен и использование зданий под галерею современного искусства. Кроме того, планируется создание нового уникального архитектурного объекта с раскрытием невероятной панорамы. Реконструированный театр обещает стать новым многофункциональным культурным пространством.
Киевский Зеленый театр находится в парке Аскольдова могила, за станцией метро Арсенальная. Он был построен в 1949 году на руинах крепостного сооружения XIX века. В начале 1980-х годов была осуществлена полная реконструкция театра: были упорядочены сливные колодцы, укреплена верхняя стена, сооружены дополнительные места. Разные времена хранят разные, даже самые фантастические истории про «зеленку», в которых, с течением времени, отделить вымысел от правды становится все сложнее.
Читайте также: Заброшенная часовня в Тоскане превратилась в необычный гостиничный номер.
-
Ищу идею Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio Українська автентика, закодована в сучасному дизайні та архітектурі — часті запити замовників MAKHNO Studio. Архітектори вірять, що повага до минулого — запорука свідомого майбутнього. Слідуючи цій філософії, у своєму новому проєкті — приватному будинку Vyshyto — студія MAKHNO спробувала вчергове розкрити українську етнічність, зберігши баланс між національним самовдосконаленням та сучасними візуальними рішеннями.
-
Ищу идею TILDA: маленька квартира з великою душею Маленькі квартири вже давно стали популярним способом інвестицій. Власники цієї квартири придбали нерухомість у київському ЖК «Файна-таун» спеціально для здачі в оренду та звернулися до дизайнерки Ольги Русакової для створення функціонального та комфортного простору. Проєкт назвали на честь акторки Тільди Свінтон: її портрет прикрашає одну зі стін апартаментів.
-
Ищу идею MAD Group: класичний інтер'єр, натхненний природними мотивами Історія цього проєкту розпочалася з купівлі дуже незвичайної квартири. Планування припускало довгий прямокутний простір з двома панорамними вікнами по обох сторонах та приречену на постійну темноту центральну частину. Аби розв'язати цю задачу, дизайнери MAD Group застосували анфіладне планування. У київській квартирі автори проєкту реалізували систему прохідних кімнат та залів, яка часто використовувалася в італійських та французьких палацах.
-
Ищу идею Spaced Studio: квартира 50 кв.м у Greenville Park Команда Spaced Studio на чолі з Оленою Мартинюк оформили інтер'єр компактної квартири у київському Greenville Park. Природні мотиви, використані в колірній гамі та матеріалах, гармонійно поєднуються з сучасністю, відображеною у виборі форм, організації простору та індивідуальному творчому почерку авторів проєкту.
-
Ищу идею Яскрава квартира на продаж від Катерини Крилової Інтер'єр цієї столичної квартири став для дизайнерки Катерини Крилової своєрідною дипломною роботою. Після 3-річного навчання в кількох школах дизайну та декораторських студіях Катерина виступила одночасно автором та замовником цього проєкту. Спочатку декораторка планувала реалізувати інтер'єр та здати квартиру в оренду, та згодом концепція змінилася, і Катерина почала готувати нерухомість на продаж. Про функціональний простір, який, завдяки своєму винятковому дизайну, нагадує артоб'єкт, ми розповідаємо далі.
-
Ищу идею MAD Group: квартира для дизайнера та його родини «Ніщо так не змінює життя людини, як інтер'єр її оселі», – вважає дизайнер Андрій Бочуля, засновник студії MAD Group. За іронією долі, проєкт власної оселі Андрій створював "на колінці" та в перервах між роботою над іншими інтер'єрами. Проте це ніяк не вплинуло на результат: дизайнер втілив усі забаганки своїх близьких та лишив місце для власних експериментів.
-
Ищу идею У джерелах: мінімалістичний інтер'єр від архітектурного бюро BEGAS Тетяна та Юрій Бегас спроєктували інтер'єр київської квартири площею 67 кв. метрів для молодої сім'ї. Основна ідея цього проєкту — легкий сучасний простір з раціональним плануванням та позачасовим дизайном.
-
Ищу идею Dry candy: практична квартира в центрі Києва Архітектор Ілля Товстоног спроєктував інтер'єр квартири площею 60 кв. метрів, що розташована в столичному ЖК Skyline. Основним побажанням замовників став практичний інтер'єр у сучасному стилі, не перевантажений деталями та кольорами.
-
Ищу идею Happiness: харизматичний інтер'єр від Юлії Байдик Початок інтер'єрної історії під назвою Happiness не обіцяв нічого екстраординарного. До дизайнерки Юлії Байдик замовник звернувся з досить тривіальним завданням: створити "перевалкову базу" з бюджетними меблями. Та розвиток сюжету змінив момент затвердження візуалізацій. Побачивши проєкт вітальні власник квартири докорінно змінив роль цієї нерухомості у своєму житті. Зі статусу "перевалкова база" простір перекваліфікувався у «мій дім». Безперечно, усі обмеження були зняті.
-
Ищу идею Хурма: інтер'єр київської квартири від Оксани Долгопятової Квартира площею 84 кв.м розташована в одній з новобудов в історичному центрі столиці. До дизайнерки Оксани Долгопятової звернулася сімейна пара, з якою дівчина вже співпрацювала. Близько 10 років тому дизайнерка розробила для замовників проєкт заміського будинку. На цей раз перед Оксаною постала задача створити інтер'єр квартири для їх дочки.