Проєк Luxe від Kornienko Architects: від мрії до реальності
Анастасия Белогривцева
Власники цього маєтку – досвідчені мандрівники, які відвідали найкращі готелі світу і мріяли про власний будинок, що буде схожий на найрозкішніший та найзручніший готель, якого вони ще не бачили. Для реалізації цієї мрії вони звернулися до Kornienko Architects, і так народилася концепція будинку Luxe.
Планування маєтку залишилося незмінним від забудовника, оскільки воно максимально відповідало життєвим потребам родини, що дозволило уникнути зайвих витрат на демонтаж. Будинок розділений на три частини з трьома рівнями по висоті: спальна зона господарів, простора кухня-вітальня, наповнена світлом, дитячі кімнати, гостьова з санвузлом та технічне приміщення. Щоб підкреслити розкішність основної кухні-вітальні, дизайнери запропонували створити технічну кухню для приготування основних страв, що запобігає поширенню запахів та сприяє чистоті та порядку.
На початку проєктування виникли дебати щодо планування блоку спальня-гардероб-санвузол, який можна було зробити більш функціональним та просторим. Проте, замовник вирішив залишити оригінальне рішення.
Будинок, розташований поруч з лісом й оточений сосновими деревами, отримав інтер'єр, натхненний природою. Усі оздоблювальні матеріали були натуральними, згідно з побажаннями родини. Підлога та частина стін вкриті білим мармуром, інші стіни оздоблені панелями з МДФ та декоративним тинькуванням, стійкою до механічних пошкоджень.
Особливої уваги вартують деталі: на стелі встановлено профілі тіньового шва, які створюють чіткі лінії та приховану розсіяну підсвітку. Всі зовнішні кути в керамограніті захищені надтонким куточком, що додає інтер'єру завершеності.
У передпокої Kornienko Architects використали графітове скло для створення ілюзії збільшення простору. Стеля стала витвором мистецтва завдяки спеціальним канальним дифузорам, які нагадують шину вбудованого магнітного світильника. Акцентна стіна за диваном в кухні-вітальні відтворює лісові звуки у вигляді імпровізованого еквалайзера. Спальня вражає масштабним декоративним панно.
Фото: Андрій Безуглов
-
Архітектурний мінімалізм і декоративність: дім Neville Park у Торонто
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
-
Архітектурна студія SHOVK здобула Гран-Прі на XIV Всеукраїнському архітектурному конкурсі ІНТЕР’ЄР РОКУ
Событие -
«Вілла для життя та виживання» від студії NKey: автономний всесвіт на краю світу
Архитектура -
Dzen House: будинок гармонії та спокою від від Shovk Studio
Выбор редакции -
Birdbox – будинок-шпаківня в Норвегії
- Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.
-
Бруталістська вілла в Мексиці за проєктом Espacio 18 Arquitectura
-
14.02.2024 06:12Архитектура
Проєкт, який випереджає час: Lake House від студії MAKHNO
- Ищу идею Haven: заміський будинок від студії martins Процес проєктування цього приватного заміського будинку, що розташувався у мальовничому місці під Києвом, поміж сосен та водойми, розпочався з глибокого аналізу особливостей ділянки. Розміри ділянки та її охоронні обмеження стали визначальними у формуванні концепції забудови.