Про баланс, пристрасть та ніжність: інтер'єр львівської квартири від студії Terra17
HIS
Команда дизайнерів Terra17 — Марта Терех, Марта Рошко та Андрій Дух — створила інтер'єр квартири площею 69 квадратів, де кожен метр відзначається своєю унікальністю. Їхній підхід підкреслює індивідуальність простору завдяки майстерному світловому дизайну та використанню якісних матеріалів.
Замовник звернувся до дизайнерів Terra17 з проханням створити сміливий, яскравий та сучасний інтер'єр. Для досягнення цього завдання команда Terra17 використала різноманітні варіації освітлення, що дозволяють створювати різноманітні світлові ефекти, а також змінювати колірну палітру приміщення залежно від настрою. Підлога, стеля та стіни оформлені в базових сірих відтінках, однак автори проєкту додали в простір яскраві елементи, які привертають увагу. Наприклад, велика панель для телевізора з гарячекатаного металу, полички біля колони, також виготовлені з цього матеріалу; перфорація на перегородці; акцентні кольори у м'яких меблях та використання натурального шпону.
Під час планування особливу увагу приділили житловій зоні, а саме кухні-вітальні, оскільки замовники проводять багато часу вдома та часто приймають гостей. Дизайнери реалізували концепцію "відкритого" простору, видаливши перегородки від забудовника, що дозволило створити декілька зон в одному приміщенні: передпокій, гардеробну, кухню, обідню зону, вітальню та робоче місце. При вході у квартиру увагу привертає велике дзеркало з підсвіткою, поруч з яким розташований незвичайної форми пуф. Поруч, на всю стіну простягається, захована за шторою, гардеробна система, де можна вмістити все необхідне.
Яскравий пуф від Woo furniture
Головним елементом вітальні є 200-кілограмова панель з гарячекатаного металу, яка має унікальну природну текстуру. Поряд з нею знаходиться комфортний диван і журнальний столик. Важливим завданням було зберегти баланс між грубими текстурами та активними кольорами, тому акцентні елементи було врівноважено нейтральним тлом. Завдяки зонуванню, вдалось органічно вписати й робоче місце, яке заховане за перегородкою з перфорованого металу. Це дозволяє йому виконувати свою функцію не перешкоджаючи візуальному сприйняттю.
Журнальний столик M8
Кухня відокремлена від вітальні обіднім столом, над яким розташований підвісний світильник з теплим, камерним світлом. Кухонний гарнітур виконаний без верхніх шаф, а вся техніка вмонтована в високих пеналах на бічній стінці. В оздобленні фартуха використали плитку з імітацією металу, яка ідеально підходить до ТВ-панелей та має водостійкі властивості. Колір кухні зливається з кольором стін, роблячи її «продовженням» кімнати.
Обідні стільці від Zegen та стіл від Woo furniture
Підлогове покриття у всій квартирі однакове — це кварцова наливна підлога. Таке покриття є стійким, гігієнічним та розробленим з обраних нами кольорів, для гармонійного поєднання з кольором стін. Темна стеля та світла підлога підсилюють відчуття індивідуальності простору, а використане освітлення (переважно технічне) акцентує на якості та властивостях використаних матеріалів.
Балконне крісло Broox
Особливе місце в квартирі займає спальня. Вона виконана в бежевому кольорі — стіни, стеля, та меблі в одному тоні. Саме вона додає приміщенню ніжності та затишку, на контрасті з «активним» дизайном інших кімнат.
Акцентне синє крісло від Its design
Ліжко з подіумом на всю довжину кімнати є «родзинкою» приміщення. Тут замість приліжкових тумб дизайнери використали металеві полиці. Також у спальні розмістили б’юті-зону з акцентним синім кріслом, яке «розбавляє» теплу атмосферу цієї спальні. Поєднати між собою «складні» матеріали було ключовим завданням цього проєкту, тому впродовж усього процесу, було розроблено безліч зразків на кожен елемент дизайну — адже вони не лише визначають зовнішній вигляд приміщення, але й безпосередньо впливають на комфорт та безпеку. Усі меблі — вироби українських дизайнерів та місцевих виробників.
«Ми пишаємося тим, що пропагуємо автентичні локальні бренди, тим самим підтримуючи економіку нашої країни в цей складний час. Також хочемо нагадати, що для створення унікального дизайну, головне — дотримуватися принципу less is more; обираючи якісні та влучні деталі, які будуть надавати інтер'єру неповторний шарм. Адже тоді житло буде тим місцем, куди захочеться повертатися», — завершують свою розповідь дизайнери.
«У санвузлі нам вдалося вмістити душову кабіну, ванну, шафу з сушильною та пральною машинами та литу раковину червоного кольору, — пояснює Марта.
Фото: Роман Гайдучок
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
-
ARCHMEETING у Львові: успіх міста. Роль архітектури та дизайну
Рекомендуем посетить - Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею Відновлення спадщини: проєкт SMART25 як симбіоз історії та сучасності Уявіть собі простір, який поєднує в собі дух минулого та сучасну функціональність — саме таким є проект SMART25, створений командою студії Т17. Вони взяли на себе амбіційне завдання — перетворити родинне львівське житло, якому вже майже 100 років, на комфортну та сучасну оселю.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.