Письмовий стіл. Надбання ураїнського сучасного дизайну

HIS
Готуємося до нового навчального року
Кажуть, що перші письмові столи з'явилися ще в стародавньому Єгипті. Виглядали вони як дошка з ніжками, що відгиналися, яку найчастіше використовували, поклавши на коліна. Не тішить, правда? Втім, висота його і була «по коліна» і служив він не для письма, а для зберігання чорнильниці, лінійки, пір'я і ножів для їх заточування.
З часом і розвитком цивілізації на світ з'явилися столи з відкидною стільницею, під яку ховалися безліч відділень і функціональних ящиків. Ризикнули закруглити кути столу і поставити його на вигнуті ніжки греки. Можливо, на це їх надихнули тривалі приготування до доповідей (практик в ораторському мистецтві).
В епоху класицизму, коли меблеве мистецтво набуло найширшого розвитку, майстри (переважно італійського походження) вже виготовляли понад 20 видів столів. Тоді й відбувся поділ на сервірувальні столики, і повноцінні письмові столи. Незабаром з'явилися гральні столи для азартних ігор, спеціальні столи для рукоділля та туалетні столики для дамських будуарів. Експериментуючи з формами, умільці випробовували і нові матеріали, такі як мармур, яшма і навіть бронза.
У наш же час письмові столи, зібравши весь корисний досвід попередників, відрізняються від прототипів не тільки формами і матеріалами, а й зручністю у використанні, різноманітністю конфігурацій і відповідністю будь-якому інтер'єру. Тільки задумайтеся, час, який ми проводимо за столом (звичайно, все залежить від професії), поступається лише тому, що ми проводимо в ліжку.
Що приготували для нас українські дизайнери і виробники, пропонуємо подивитися в нашій сьогоднішній підбірці.
От тільки тримайте себе в руках, щоб не купити все відразу!
Українська компанія під назвою ZHEST вже близько п'яти років серйозно займається виробництвом меблів з металу, але тільки близько півроку тому зважилася на розробку і створення серійних предметів.
Успішно дебютувавши влітку з шезлонгом Double, компанія не стала відкладати в довгий ящик проект наступного свого виробу. Напередодні нового навчального року компанія розробила серію робочих столів.
Виріб може похвалитися стильним лофтівскім дизайном, використанням бюджетних, але якісних матеріалів (метал і ДСП, але при бажанні замовника можливе використання фанери, масиву, МДФ), а також широкою палітрою стільниць, що стануть актуальними для будь-якого інтер'єру.
Розміри: 1400 мм х 600 мм х 750 мм
Матеріал: метал і ДСП, але можливе використання фанери, масиву, МДФ
Компанія: ZHEST
Вартість: 2300 грн
Рабочий стіл Work Hard з колекції Hardcore увійшов в шорт-лист української премії "The best of Ukrainian Design" http://design-awards.com.ua/en/winner_one/1905/. Виготовлений з вітчизняної високоякісної фанери, цей стіл не лише стане гарним помічником своєму володарю, а і завдяки своїи скандинавським рисам справжньою окрасою сучасного інтер'єру.
Розміри: 1410 мм. х 800 мм. х 900 мм.
Матеріал: фанера
Компанія: Home Ideas Supply
Вартість: 8500 грн.
Письмовий стіл Y від компанії Drømmel Ukraine – це стильне та лаконічне рішення для вашого робочого простору. Стійка конструкція та геометричний металевий каркас стануть яскравими деталями інтер'єрів в стилі лофт, фьюжн та еклектика.
Розміри: 1000 мм х 600 мм х 750 мм
Матеріал: метал, сосна
Компанія: Drømmel Ukraine
Вартість: 2100 грн.
Стильний и лаконічний письмовий стіл з весняної колекції Home Ideas Supply може слугували робочою зоною в дитячій, оздобленням кабінету та, навіть, стати стійкою рецепції. Витончені металеві грані та зручні дерев'яні шухляди не залишать вас байдужими.
Розміри: 600 мм х 1200 мм х 770 мм
Матеріал: метал, ДСП, скло
Компанія: Home Ideas Supply
Вартість: 8000 грн.
Письменный стол Drømmel Ukraine
Велика стільниця та дві полиці письмового столу від Drømmel Ukraine дозволяють без проблем розмістити все необхідне для роботи та повсякденного користування. Якісні вітчизняні матеріали, з яких виготовлено предмет, будуть слугувати довго та вірно. Можливе виконання в кількох комбінаціях.
Розміри: 1400 мм х 600 мм
Матеріал: метал, сосна
Компанія: Drømmel Ukraine
Вартість: 2800 грн.
-
Panoptikum Collections на ярмарку Collectible 2023
-
VENUS: нова колекція ваз від YAKUSH
-
Українська студія Panoptikum Collections дебютує на Collectible 2023
-
Бестселер his.ua переміг на американському конкурсі Best of Year Awards
Магазин -
Колекція унікальних світильників Bavovna від Makhno studio
-
Home(Land): українсько-нідерландська виставка на Dutch Design Week
Событие -
VITALITA UCRAINA: український дебют на найбільшій міжнародній мармуровій виставці
-
Новинка на HIS.UA: підвісні світильники Mavka
Магазин -
Prymachenko Family Foundation та LoraShen: душевні керамічні вази та святковий декор на тижні дизайну у Парижі
-
«Переродження». Мозаїчна композиція від українських дизайнерок