Письмовий стіл. Надбання ураїнського сучасного дизайну

HIS
Готуємося до нового навчального року
Кажуть, що перші письмові столи з'явилися ще в стародавньому Єгипті. Виглядали вони як дошка з ніжками, що відгиналися, яку найчастіше використовували, поклавши на коліна. Не тішить, правда? Втім, висота його і була «по коліна» і служив він не для письма, а для зберігання чорнильниці, лінійки, пір'я і ножів для їх заточування.
З часом і розвитком цивілізації на світ з'явилися столи з відкидною стільницею, під яку ховалися безліч відділень і функціональних ящиків. Ризикнули закруглити кути столу і поставити його на вигнуті ніжки греки. Можливо, на це їх надихнули тривалі приготування до доповідей (практик в ораторському мистецтві).
В епоху класицизму, коли меблеве мистецтво набуло найширшого розвитку, майстри (переважно італійського походження) вже виготовляли понад 20 видів столів. Тоді й відбувся поділ на сервірувальні столики, і повноцінні письмові столи. Незабаром з'явилися гральні столи для азартних ігор, спеціальні столи для рукоділля та туалетні столики для дамських будуарів. Експериментуючи з формами, умільці випробовували і нові матеріали, такі як мармур, яшма і навіть бронза.
У наш же час письмові столи, зібравши весь корисний досвід попередників, відрізняються від прототипів не тільки формами і матеріалами, а й зручністю у використанні, різноманітністю конфігурацій і відповідністю будь-якому інтер'єру. Тільки задумайтеся, час, який ми проводимо за столом (звичайно, все залежить від професії), поступається лише тому, що ми проводимо в ліжку.
Що приготували для нас українські дизайнери і виробники, пропонуємо подивитися в нашій сьогоднішній підбірці.
От тільки тримайте себе в руках, щоб не купити все відразу!
Українська компанія під назвою ZHEST вже близько п'яти років серйозно займається виробництвом меблів з металу, але тільки близько півроку тому зважилася на розробку і створення серійних предметів.
Успішно дебютувавши влітку з шезлонгом Double, компанія не стала відкладати в довгий ящик проект наступного свого виробу. Напередодні нового навчального року компанія розробила серію робочих столів.
Виріб може похвалитися стильним лофтівскім дизайном, використанням бюджетних, але якісних матеріалів (метал і ДСП, але при бажанні замовника можливе використання фанери, масиву, МДФ), а також широкою палітрою стільниць, що стануть актуальними для будь-якого інтер'єру.
Розміри: 1400 мм х 600 мм х 750 мм
Матеріал: метал і ДСП, але можливе використання фанери, масиву, МДФ
Компанія: ZHEST
Вартість: 2300 грн
Рабочий стіл Work Hard з колекції Hardcore увійшов в шорт-лист української премії "The best of Ukrainian Design" http://design-awards.com.ua/en/winner_one/1905/. Виготовлений з вітчизняної високоякісної фанери, цей стіл не лише стане гарним помічником своєму володарю, а і завдяки своїи скандинавським рисам справжньою окрасою сучасного інтер'єру.
Розміри: 1410 мм. х 800 мм. х 900 мм.
Матеріал: фанера
Компанія: Home Ideas Supply
Вартість: 8500 грн.
Письмовий стіл Y від компанії Drømmel Ukraine – це стильне та лаконічне рішення для вашого робочого простору. Стійка конструкція та геометричний металевий каркас стануть яскравими деталями інтер'єрів в стилі лофт, фьюжн та еклектика.
Розміри: 1000 мм х 600 мм х 750 мм
Матеріал: метал, сосна
Компанія: Drømmel Ukraine
Вартість: 2100 грн.
Стильний и лаконічний письмовий стіл з весняної колекції Home Ideas Supply може слугували робочою зоною в дитячій, оздобленням кабінету та, навіть, стати стійкою рецепції. Витончені металеві грані та зручні дерев'яні шухляди не залишать вас байдужими.
Розміри: 600 мм х 1200 мм х 770 мм
Матеріал: метал, ДСП, скло
Компанія: Home Ideas Supply
Вартість: 8000 грн.
Письменный стол Drømmel Ukraine
Велика стільниця та дві полиці письмового столу від Drømmel Ukraine дозволяють без проблем розмістити все необхідне для роботи та повсякденного користування. Якісні вітчизняні матеріали, з яких виготовлено предмет, будуть слугувати довго та вірно. Можливе виконання в кількох комбінаціях.
Розміри: 1400 мм х 600 мм
Матеріал: метал, сосна
Компанія: Drømmel Ukraine
Вартість: 2800 грн.
-
Українські митці в Парижі: колективна виставка крафту на International Biennial of Crafts and Creation Revelations
-
Історія півника з Бородянки
-
Ищу идею Ukrainian ceramic and craft: єдиний стенд українського дизайну на Maison et Objet у Парижі Сьогодні Україна дивує весь світ: непередбачуваною мужністю, шаленим опором та прагненням свободи, яка для кожного з нас дорівнює Життю. Утім, коли готувався проєкт Ukrainian ceramic and craft, його організатори та учасники хотіли здивувати вас іншим – талантом, свободою креативу, майстерністю роботи з натуральними матеріалами, модерним мисленням, любов'ю до своєї землі та традицій. Тепер за кожним ім'ям, за кожним предметом стоїть інша історія. Наразі всі креатори покинули свої майстерні та офіси та щодня наближують Україну до перемоги, працюючи як волонтери. Проте їх експозиція Ukrainian ceramic and craft буде представлена в Парижі з 24 по 28 березня (Hall 5A, stand M44). Про колективний український стенд сьогодні піде мова.
-
Ищу идею Простір має значення: експозиція HIS та партнерів на Interior Mebel Житловий простір: про що він говорить, яка його місія та наповнення
-
Світильник «Хмара» студії Махно став найкращим на міжнародній премії у Флориді
-
Ищу идею Black Friday на HIS.UA: мебель, освещение и декор, которые можно приобрести со скидкой Каждый из нас помнит, как в детстве, каждую последнюю пятницу ноября наши мамы и бабушки брали нас за маленькую детскую ручку и вели в торговый центр на Black Friday, приговаривая: «Одежка снится, Black Friday обострится» или «Что на народе, то на Black Friday в моде», ну и так далее. Помните? Если нет, то буквально уже сегодня-завтра (с 26 по 28 ноября включительно) у вас есть прекрасная возможность заложить основу новой традиции. И пока ваши родственники и друзья будут бегать за новой моделью «ньюбеленс» по скидке, мы предлагаем вам кое-что посущественней, а именно – Black Friday в шоуруме HIS! Далее рассказываем о том, кто и на что будет предоставлять скидки в нашем магазине.
-
Перспектива використання архітектури в лікуванні. СUBA BUBA у Харкові
-
Ищу идею Киевский ресторан Virgin Izakaya Bar победил в премии Dezeen Awards 2021. Авторы проекта — украинская студия YODEZEEN Столичный ресторан Virgin Izakaya Bar, открывший свои двери в конце 2020 года на территории Арсенала, был выбран лучшим проектом в категории Restaurant and bar interior по версии читателей популярного издания Dezeen.
-
Функціональне узголів'я: 5 нових ліжок на HIS.UA
Магазин -
Килим «Двоє пташенят у безодні подій» — іронічна абстракція від дизайнерки Юлії Кононенко
Магазин