Парижский шарм
Анастасия Белогривцева
Реализованный частный интерьер во Франции от дизайн-бюро Ники Воротынцевой
Над проектом и его реализацией, дизайном и организацией особого внутреннего убранства данной парижской квартиры работала украинка Ника Воротынцева. Площадь апартаментов, что располагаются в историческом здании в центре города, составляет 140 квадратов, а их владельцы – молодая пара, которая часто путешествует во Францию, и нуждалась в постоянном месте для отдыха и встреч с друзьями.
«Когда нас попросили создать дизайн апартаментов, что располагаются в самом центре Парижа, мне было трудно удержаться от соблазна, чтобы реализовать интерьер в «истинно парижском стиле». Эклектика, сочетание антиквариата с блошиного рынка и последних новинок предметного дизайна, графических моделей и глубоких насыщенных цветов – все эти элементы создают особый шик и настроение в частном пространстве нашего авторства», – комментирует Ника Воротынцева.
Перепланировка осуществлена полностью во всем пространстве. Изначально квартира состояла из крошечных комнаток и кладовых, сегодня же – это наполненный воздухом интерьер, разделенный на каминную зону, зону TV, столовую с кухней, хозяйский блок с ванной комнатой и гардеробной, а также гостевую комнату с санузлом.
Заказчица – дама артистичной натуры – любит яркую цветовую гамму и зеркала, в связи с чем авторы использовали данные водные, чтобы «поиграть» с имеющимся пространством, а поскольку квартира не предназначена для постоянной жизни, это дало дизайнерам возможность использовать цветные и графические элементы в декоре гостиной.
Спальная зона в противовес гостиной выполнена в мягких сливочных тонах и располагает к релаксу. Коридор представлен в темнографитовом цвете, но использованные зеркала делают его бесконечным.
Эклектика с легким налетом гламура – основная стилистическая черта, что объединяет работу украинок с французскими объектами. Отсылкой в интерьерную классику служат арочные округления потолка. Текстиль в проекте использован не только как оконное оформление, но и как обрамление каминной группы в гостиной, а также как средство деления пространства.
«На ряду с современными итальянскими фабриками Pianca, Novomobili, Creazioni Amanda и т.д., мы активно задействовали украинских производителей. Стеллажная система в зоне TV и изголовье кровати, мебель для ванной комнаты изготовлены отечественной компанией PlanB. Невозможно было удержатся и не посетить блошиные парижские рынки, каминный портал и зеркала 19 века мы приобрели именно там», – завершает рассказ об интерьере руководитель дизайн-студии, Ника Воротынцева.
Фото: Матье Фиоль (Mathieu Fiol)
- Ищу идею Little Soul: львівський інтер’єр на 48 кв.метрах від студії MOC_IN Квартира "Little Soul" – це доказ того, що навіть у невеликому просторі можна створити житло, яке вражає елегантністю, продуманістю та сучасністю. Авторка проєкту Василина Черняєва, дизайнерка інтер’єру та засновниця студії MOC_IN, реалізувала цей проєкт у одному з сучасних житлових комплексів Львова, перетворивши квартиру площею 48 м² на приклад гармонійного поєднання функціональності, комфорту та вишуканого дизайну.
- Ищу идею Грація в деталях: інтер’єр від Ольги Русакової в ЖК «Республіка» Інтер’єр цієї квартири, спроєктований дизайнеркою Ольгою Русаковою в житловому комплексі «Республіка», – приклад ретельно продуманого простору, де поєднуються сучасний підхід до дизайну та максимальна увага до комфорту мешканців.
- Ищу идею Функціональність і мистецтво: інтер'єр квартири від DIHOME крізь призму супрематизму У світі дизайну, де сміливі рішення поєднуються з історією, важливо знаходити нові форми вираження, які водночас вшановують минуле. Проєкт квартири в стилі українського авангарду від дизайнерки Євгенії Ситник – яскравий приклад такого підходу. Сучасний супрематизм, натхненний рухом, що зародився понад століття тому в Україні, став основою для створення цього оригінального простору в Києві.
- Ищу идею Алюзія на класицизм: інтер'єр квартири в Дніпрі від ArchObraz Інтер'єр, як і архітектура, є відображенням часу та місця. У сучасних реаліях, коли історичні будівлі часто зазнають змін, важливо відновлювати їхню атмосферу, зберігаючи при цьому власну індивідуальність. Одним із прикладів такого балансу між минулим і сучасним є квартира в центрі Дніпра, яка, незважаючи на втрату оригінальних елементів неокласицизму, отримала нове життя завдяки талановитій інтерпретації архітекторів Антоніни та Олексія Образцових, а також Костянтина Бусаргіна з бюро ArchObraz.
-
Двоповерхова квартира в Києві від дизайн-студії Planium
Выбор редакции - Ищу идею True Values: легка класика від Azovskiy+Pahomova Створюючи інтер'єр цієї квартири у Дніпрі, Azovskiy+Pahomova керувалися принципами класичного інтер'єру. Замовникам хотілося солідності, затишку та краси, тому лейтмотивом у проєкті стали авторські меблі та дизайнерські предмети.
- Ищу идею V.Concept: пентхаус для молодого подружжя у Києві Пентхаус площею 272 кв. метрів в одній з новобудов столиці — проєкт студії V.Concept. Замовники – молода пара, котра на стадії розробки проєкту планувала стати батьками. Над інтер'єрами двоповерхового простору працювали Вікторія Вітковська, Вікторія Ступак та Олена Конопацька. Серед особливостей пентхаусу — чимала площа, панорамне скління, приватна тераса та вигідне розташування у центрі Києва.
- Ищу идею Фен-шуй у тропічних відтінках: проєкт квартири від Luka Design в столичному ЖК Нова Англія Інтер'єрна студія Luka Design під керівництвом Анастасії Лукашової отримала незвичайне завдання: створити дизайн видовженої квартири в київському ЖК Нова Англія. Замовниця, яка мешкає на далекому тропічному острові, бажала втілити у своєму майбутньому помешканні атмосферу теплоти та екзотики. Водночас вона залишила відкриті можливості для експериментів з кольором та меблями, надавши дизайнерам повну свободу для творчості.
-
Проєкт Darvina від Насті Мірзоян: сучасний інтер’єр у історичному центрі Києва
Выбор редакции - Ищу идею CAPE QUIET: простір для відпочинку та перезавантаження від loft buro Апартаменти CAPE QUIET пропонують мінімалістичний простір, призначений для відпочинку та перезавантаження. Це компактне багатофункціональне приміщення демонструє як архітектурну, так і економічну винахідливість.