Офіс для нью-йоркської кіностудії від бюро Civilian
HIS
Американська студія Civilian розробила дизайн інтер'єру для офісу компанії Sandbox Films, що знімає документальні та наукові фільми. Sandbox звернулася до Civilian із проханням спроєктувати простір, який об'єднає під одним дахом творчі та технічні аспекти кіновиробництва. Приміщення площею 390,2 кв. метра розташоване в знаменитому неоготичному хмарочосі 1920-х років у районі Флетайрон на Мангеттені та містить центральну приймальню і бар, конференц-зал, приватні та відкриті офіси, виробничі та монтажні приміщення, а також сучасний кінозал.
Команда Civilian створила продумане внутрішнє планування та наповнила проєкт багатою палітрою матеріалів і кольорів, переосмисливши потенціал сучасного робочого місця як затишне середовище, що підтримує почуття спільноти й сприяє культурному обміну. Civilian співпрацював з LB Architects, які виступали архітекторами проєкту. Простір, натхненний любов'ю клієнтів до мистецтва сторітелінгу, нагадує про історичні кінотеатри Стокгольма та Амстердама в стилі ар-деко, проєкти дизайнера-модерніста Пола Хеннінгсена і золотий вік Бродвею.
«Sandbox був заснований нами для того, щоб розповідати історії про науку і прославляти кінематографістів, які працюють у жанрі, який історично не брали до уваги, — каже директор-засновник компанії Грег Бустед. — Було неймовірно приємно співпрацювати з Civilian у рамках нашого проєкту. Студія реалізувала в інтер'єрі наші цінності, переосмисливши потенціал сучасного робочого місця. Їхній дизайн органічно поєднує найсучасніші виробничі можливості, які так важливі для того, що ми робимо».
Ресепшен, оточений великим круглим баром з кам'яною стільницею, з'єднаний з низкою сидінь і служить денною коморою студії, перетворюючись на розважальний простір для вечірніх заходів і кінопоказів. Ряди світильників-наметів вишикувані вздовж наявних балок будівлі. Центральним елементом зони відпочинку є виготовлений на замовлення вигнутий двосторонній оксамитовий диван. Навпроти нього — пара відреставрованих обертових стільців Milo Boughman. Стіна з білих дубових панелей з підсвіченими рамками афіш фільмів, присвячених творчості Sandbox, оперізує зовнішню частину кінозалу, кульмінацією якої є бордові двері з неоновим підсвічуванням, що ведуть до кінозалу Dolby Atmos на 22 місця.
Ряд акустичних розсувних дверей м'ятно-зеленого кольору з'єднує конференц-зал, приватні офіси та приміщення для редагування. У центрі конференц-простору розташований спроєктований на замовлення стіл для переговорів із масиву ясена з глянцевою вигнутою робочою поверхнею. Навколо столу розташовані стільці Sling Chair за дизайном Тобіа Скарпа.
Колони акцентовані облицюванням із травертину Silver Blue і мармуру Ceppo Dalmata, утворюючи поріг між громадською приймальнею і кінозалом, а також приміщеннями для приватних зустрічей і загальними робочими місцями. Оригінальна бетонна підлога була відновлена і відполірована по всьому приміщенню.
Серце простору — кінозал. Він оснащений системою Dolby Atmos і об'ємним звуком, єдиним у своєму роді в Нью-Йорку. Працюючи у співпраці з командою звукорежисерів, Civilian приділила велику увагу створенню цілісного, повністю занурювального в атмосферу середовища зі звуковим обладнанням, акустичними демпферами й ревербераторами, прихованими за низкою темно-коричневих панелей з натягнутої вовни та горіхового дерева. Крісла, що підіймаються в три яруси, які повністю розкладаються, були виготовлені спеціально для проєкту й оснащені серією дискретних вбудованих настільних світильників, створених у співпраці з Lambert et Fils. Проєкційний екран доповнений вертикальними латунними бра на подвійній вигнутій рамі з горіхового дерева, яка тонко перфорована, щоб полегшити роботу прихованих динаміків та сабвуферів.
Фото: Chris Mottalini
-
Офіс для авіабудівної компанії від ZIKZAK Architects
- Ищу идею Український офіс L’Oreal від Churina Design Команда студії Churina Design під керівництвом Катерини Чуріної розробила інтер'єр для інноваційного та екологічного офісу L’Oréal в Україні, розташованого у центрі Києва. Це не просто робочий простір, а справжній дім для L’Oréal — екосистема творчого середовища, що відтіняє характер та цінності бренду, а також підвищує продуктивність та надихає на свіжі ідеї у галузі краси.
-
Офіс нового покоління у центрі Лондона: проєкт dMFK Architects і Norm Architects
- Ищу идею Temp Project: офіс для мандрівників у часі Інтер'єр офісу у історичному будинку, спорудженому понад століття тому, є своєрідним порталом між епохами. Проєктуючи сучасний простір площею 180 кв. метрів у старих стінах, Temp Project прагнули проявити автентичний шарм будівлі. Результатом роботи є світлий та еклектичний офіс із локальними акцентами кольору та продуманим функціональним зонуванням для роботи 20 осіб.
-
Інноваційний офіс Genesis: сучасний простір для гнучкої роботи від ZIKZAK Architects
-
Офіс для IT- компанії на Кіпрі від української студії ZIKZAK Architects
- Ищу идею Офіс MPV від baraban architecture crew Зв'язок між нашими емоціями, продуктивною роботою та інтер'єром стає дедалі очевиднішим останніми роками — усвідомлення цього взаємозв'язку стало основою для концепції проєкту baraban architecture crew. У просторі MPV дизайнери прагнули створити щось, що здивує навіть при найпершому погляді.
- Ищу идею Інтер’єр львівського офісу для IT-компанії Visoft від LTStudio Притаманні зірковим готелям чи спа-комплексам, лаунж, відкрита тераса, сад екзотичних рослин та масажний кабінет, знайшли своє чільне місце в офісі львівської IT-компанії VISOFT. Принаймні таким побачили ідеальний робочий простір дизайнери LTStudio та успішно його реалізували.
-
Дизайн для сталого розвитку: як створити екологічний офісний простір?
-
Кіпрський офіс для криптотрейдингової компаніїї від українського бюро ZIKZAK