Очима британського режисера BBC: у Києві відбулася прем'єра документального фільму про відбудову України
16 жовтня, в кінотеатрі «Жовтень», відбулася прем'єра документального фільму «Architects of Hope: The First Steps in Rebuilding Ukraine» від британського режисера Пола Томаса, який об’єднав в одному залі представників держави, лідерів думок та небайдужих українців. Кінопоказ в Україні відбувся вперше. Його ініціювала Катерина Ярова – засновниця архітектурного бюро IK-architects, а генеральним партнером став девелопер комерційної нерухомості Alterra Group.

HIS
22-10-2024 10:00
Про режисера та героїв фільму
«The Architects of Hope: The First Steps in Rebuilding Ukraine» – фільм, що висвітлює роботу українських архітекторів у часи великої війни. Поки росія продовжує руйнувати наші міста, українські архітектори вже займаються їхньою відбудовою – це стає своєрідним символом надії для суспільства.
У фільмі йдеться про 5 українських архітекторів: Олег Дроздов – засновник архітектурного бюро «Дроздов та партнери» та співзасновник Харківської школи архітектури, Катерина Ярова – засновниця архітектурного бюро IK-architects, Максим Головко – співзасновник організації «Агенти змін» та ГО «Урбанина», Дмитро Аранчій – засновник «Dmytro Aranchii Architects» та Антон Олійник – співзасновник «BURØ». Усі вони об’єднані загальною метою – змінити українські міста за допомогою людиноцентричної архітектури, що стимулює постійну трансформацію суспільства.
«Насправді, в Україні багато кваліфікованих архітекторів, які знаються на нормах та стандартах, і саме на тій типології об’єктів, які необхідно буде створювати. З початком повномасштабного вторгнення більшість з нас змінюють підходи в проєктуванні та починають створювати об`єкти, що несуть соціальну цінність», – говорить Катерина Ярова, засновниця IK-architects.
На прем'єрі документального фільму «Architects of Hope: The First Steps in Rebuilding Ukraine» був присутній британський режисер, Пол Томас, який від початку повномасштабного вторгнення супортить Україну, розповідаючи про війну всьому світу крізь архітектуру і кінематограф. Пол раніше працював на BBC та був лауреатом багатьох нагород.
Прем`єра фільму «Architects of Hope: The First Steps in Rebuilding Ukraine» відбулася 24 лютого 2024 року в Софії, в межах фестивалю Master of Art. Зібравши понад 5 нагород, фільм був показаний у рамках кінофестивалів Європи та Америки. Перший показ в Україні відбувся за ініціативи однієї з героїнь стрічки – Катерини Ярової, засновниці архітектурного бюро IK-architects.
«Ми показали фільм на 35 фестивалях по всій Європі, в Сполучених Штатах, Індії, Південній Америці, і я всюди помічав одне – люди цікавляться і відкривають для себе Україну. Я зрозумів, що зовнішній світ, насправді, не так багато знає про українських архітекторів. Здавалося, що це історія, на яку вже довго чекали, і ось настав час її розповісти», – говорить Пол Томас.
Про що фільм?
Фільм розповідає історії 5 українських архітекторів, які незалежно один від одного очолюють низку проєктів, пов’язаних з відбудовою України. Кожен з героїв ділиться досвідом про те, як змінилося їхнє життя та діяльність з початком повномасштабного вторгнення.
Проєкти над якими працюють команди героїв – унікальні, проте вони всі мають спільну мету – переосмислити українську архітектуру, яка буде мати власну ідентичність і спиратиметься на потреби суспільства.
Фото: Max Nemykin
Кресло с розеткой Plump
Диван с розеткой Plump
Стул Doppio
Стул Tube
Кресло Corner
Диван Corner
Стул Корса Х черного цвета
Стул Корса лапка
Стул Корса Х
Стул Пломбир SE 7509
Кухонный стул 03В
Стул Орто новый
Стол раскладной Бронко HPL top slide
Кухонный стул 03Б
Стул Корса
Стол раскладной Бронко столешница шпон
Стул Floki new black
Стул Mamont soft natural
Стул Otis натуральный Anthology 7 Mocca
Стул Motti

25 октября 2017, 19:00,
Киев

04 октября 2017, 19:00,
Киев

31 октября 2017, 19:00,
Киев

27 сентября 2017, 10:00,
Киев

31 августа 2017, 10:00,
Киев

05 августа 2017, 10:00,
Киев

28 июля 2017, 14:00,
Киев

07 июля 2017, 10:00,
Киев

13 июня 2017, 17:30,
Киев

16 июня 2017, 16:00,
Киев