Несколько миров под одной крышей

Анастасия Белогривцева
Интерьер частного дома в современном стиле от архитекторы группы «Квартал»
Авторы интерьера этого одесского дома общей площадью 202 кв. м. − ведущие архитекторы группы «Квартал» Леонид Круковский и Нина Булацкая. Интерьерные решения данной архитектурной студии полны легкости, хорошего настроения и гармонии. Леонид Круковский, имея свой отточенный и узнаваемый стиль, является тем автором, которому заказчик с легкостью вверяет в руки не только стиль и методы создания, а и атмосферу своего будущего жилища. Так сложилось и в этом случае. Именно плотное дружеское сотрудничество с хозяевами дома сыграло большую роль, ведь заказчики были согласны абсолютно на все дизайнерские решения «Квартала», более того, хозяева активно принимали участие в выборе материалов, мебели и аксессуаров. Все, что хотели получить они в результате, − комфортный дом. К примеру, соавтором появления в интерьере центральной люстры в гостиной-атриуме стала хозяйка.
«Это был дом, который мы практически полностью реконструировали. Поменяли функциональное назначение помещений, сделав его более комфортным для проживания семьи, которая состоит из четырех человек», − рассказывает Леонид Круковский.
Концепция интерьера формировалась из учета условий реконструкции. Несмотря на небольшую площадь, в проекте гармонично сочетаются разные стили, материалы и цветовые решения.Здесь царит синтез модерна, лофта, хай-тека с редкими, но точными классическими элементами. Каждая «зона» обладает своим колоритом, атмосферой и стилем в зависимости от её назначения. Все эти факторы создают самобытную палитру эмоций, которая создает ощущение нескольких миров под одной крышей, а каждый предмет мебели или декора имеет интересную историю своего появления.
Прерогатива профессионала − отбирать самое лучшее в рамках интерьерного рынка, который предлагает уже готовые интерьерные решения в разнообразных стилях и направлениях. Для этого жилища выбор Леонида и Нины пал на несколько европейских брендов: Flex form, ikea, artemida, Sia. Световой вопрос был решен с помощью "Мастерской странных светильников", а кухня создана по авторским эскизам салоном "Гуннар мебель".
Фото: Анатолий Криницкий
-
Ищу идею Between the lines: шале у Києві від loft buro Створення архітектурного ансамблю непроста, але цікава задача. Особливо, коли нова будівля стає переходом від динамічних, гнучких, народжених природою живих ліній до ліній рукотворних. Це шале, над яким працювала команда loft buro на чолі з Олегом Волосовським, зведено як доповнення до головного сімейного будинку — окремий павільйон для відпочинку, де немає турбот та метушні. Споруда проста і лаконічна у своїх формах, стримана у матеріалах, зрозуміла і комфортна функціонально.
-
Фермерський будинок в Австралії від Nielsen Jenkins
-
Plain Ties в Індії: будинок для великої родини від Matharoo Associates
-
Ищу идею H-House: заміський будинок для відпочинку від Klochenko Architects Архітектори Клоченко Максим та Дар’я Провіз спроєктували заміський будинок площею 112 кв. метрів. Сучасний маєток, призначений для сезонного відпочинку, розташувався на мальовничому березі Дніпра. Перед командою Klochenko Architects стояло завдання створити сповнений світлом та повітрям легкий інтер'єр, що сприяє відпочинку та єднанню з природою. Детальніше про проєкт автори розповідають далі.
-
BIG та ICON: дебютний будинок, надрукований 3D-принтером
-
Нове життя у старому монастирі. Проєкт Britt Van Namen
-
Ищу идею Сімейний маєток в Гаазі від Zakhar Kozolii Architects Над інтер'єром цього сімейного маєтку у середмісті Гааги працювала українська студія Zakhar Kozolii Architects. Головна особливість таунхаусу, розташованого серед щільної забудови вулиці Безуіденхуст, — закритий від сторонніх поглядів внутрішній двір та окремій літній будиночок, який за потреби можна переобладнати у сауну. Проєкт трирівневого помістя символізує обережне поєднання традиційного та нового: голландської стилістики, близької та рідної замовникам, із сучасним оснащенням на кшталт системи smarthome.
-
Ищу идею Krasnyk House: котедж у Карпатах Архітектори Аліна Саніна та Сергій Губарь звернулися до витоків гуцульської архітектури, щоб побудувати невеликий сучасний котедж у самому серці Карпат. Дворівневий будинок розташований у селі Красник Верховинського району Івано-Франківської області. Проста і лаконічна конструкція, що має характерні риси традиційних дерев'яних будівель, виконана з сучасних і довговічних матеріалів, які гарантують комфорт та затишок, тим самим сприяють розвитку туризму в регіоні.
-
Ищу идею Vyshyto House: автентичний український будинок від MAKHNO Studio Українська автентика, закодована в сучасному дизайні та архітектурі — часті запити замовників MAKHNO Studio. Архітектори вірять, що повага до минулого — запорука свідомого майбутнього. Слідуючи цій філософії, у своєму новому проєкті — приватному будинку Vyshyto — студія MAKHNO спробувала вчергове розкрити українську етнічність, зберігши баланс між національним самовдосконаленням та сучасними візуальними рішеннями.
-
Ищу идею Klochenko Architects: гостьовий будинок на березі Дніпра Бюро Klochenko Architects спеціалізуються на мінімалістичних проєктах, де панують тиша та єднання з природою. Проєкт А-House розташований на березі Дніпра, поруч із з основним маєтком. Невелика дерев'яна споруда, виконана в скандинавських традиціях, візуально доповнює архітектурну ідею господарського будинку.