Найпатріотичніша колекція українських меблів вже на his.ua

HIS
У культурі практично будь-якого народу є речі та символи, що покликані зображати його особливу національну традицію. Вишиванка – чудовий приклад української ідентифікації. Хоча її історія своїми витоками сягає в незапам’ятні часи, нині українська вишиванка переживає черговий пік своєї популярності. Вишиванки можна зустріти на світових модних подіумах та на голлівудських зірках, італійській плитці ручної роботи та меблях, що підкорюють своїм дизайном Нью-Йорк та Париж. По «вишиту колекцію», що з'явилася у нашому магазині минулого тижня, сьогодні піде мова.
Київська компанія Kassone з понад 10 річним досвідом роботи на меблевому ринку країни добре знає не лише як вгодити замовнику з якісними меблями, а й що йому запропонувати. Вони навчилися виготовляти меблі, які одночасно до смаку пересічному українцю та вибагливому поціновувачу вітчизняного дизайну. Та поки вчилися зрозуміли, яких меблів на ринку не вистачає: легких, якісних, компактних, функціональних, меблів «з душею» та що найважливіше — за розумні гроші. Саме в процесі роздумів народилася колекція «Вишиванка»: ошатна, витончена, практична, доречна у будь-якому інтер’єрі.
Андрій Руденко, мебляр та керівник компанії Kassone, давно мріяв створити меблі з автентичними рисами, проте універсальні та сучасні, такі, що були б до ладу і в оселі зі скандинавською стилістикою, і знайшли б своє місце в лофті.
«Традиційна українська вишивка — невичерпне джерело натхнення для сучасних дизайнерів, — пояснює Андрій. Першу «Вишиванку» ми намагалися створити такою ж різнобарвною, яку має у своїй шафі ледь не кожен українець. В процесі зрозуміли, що меблева вишиванка — не одяг, та має бути більш стриманою та універсальною».
Колекція «Вишиванка» складається з кількох видів шаф (ширину та функціонал кожної ви маєте можливість обрати самостійно), ліжка, приліжкових тумб та кількох видів комодів. Виконана «Вишиванка» з ДСП, має масивні ніжки та МДФ-фасади. Фасад, власне, і є тією унікальною рисою, що виокремлює колекцію з-поміж інших вітчизняних меблів. По-перше, це відбувається завдяки витонченому 3D-малюнку: завдяки сучасним станкам компанії-виробнику вдалося нанести на меблевий фасад візерунок традиційної чернігівської вишиванки, яку носили наші пращури близько 150 років тому. По-друге, шляхом застосування широкої, проте виваженої кольорової гами: фасади можна виконати в кількох натуральних кольорах, яким Kassone дали близькі серцю кожного українця назви (Конвалія, Мальва, Земля, Глина, Цегла, Плющ, Злива, Вечір, Бузок, Туман).
«Наповнювати будинок теплом та затишком — це те, чого ми прагнули коли створювали колекцію. Нагадувати про велику любов до рідного, вшитого в підсвідомості, українського духу, який зараз новим акцентом повертається до нас, утворюючи неповторний сучасний стиль — етнічний, природний, щирий, — ділиться Борис Пилипенко, керівник компанії Kassone».
Читайте також: Вбери свою оселю в «Вишиванку»: спільна колекція меблів від компанії Kassone та художниці Христини Гайдамаки.
-
UKRAINIAN DESIGN AND INNOVATION WEEK анонсує четвертий сезон
Событие -
Новий дизайн-хаб на Подолі: знайомтесь із MLYN
Событие -
Ищу идею COOSH Showroom в Одесі: інтер’єр, що отримав ArchDaily 2025 Building of the Year Проєкт магазину COOSH в Одесі, розроблений українською студією Sivak+Partners, став переможцем престижної премії ArchDaily 2025 Building of the Year у категорії "Комерційна архітектура". Архітектурне бюро створило унікальний простір, що виходить за межі традиційного розуміння рітейл-дизайну, поєднуючи скандинавську мінімалістичну естетику з тактильними та атмосферними ефектами.
-
Ищу идею Універсальний мистецький простір у Яремче: як старе приміщення перетворилося на сучасну галерею Відновлення автентичності та створення простору, що слугує мистецтву,— ось головна мета нового арт-простору в Яремче. Це місце народилося з ідеї зробити галерею універсальним майданчиком для виставок і подій, які підтримують українську культуру. Завдяки командній роботі та сміливим рішенням вдалося створити інтер’єр, що підсилює мистецтво, не відволікаючи від нього увагу.
-
12799 Lamp: світло, що народилося у темряві війни
Освещение -
Ищу идею Forest Villa: гармонія з природою у Verholy Relax Park Студія YOD Group презентувала новий архітектурний шедевр — віллу Forest Villa, що розташована у відпочинковому комплексі Verholy Relax Park у мальовничій Соснівці, що на Полтавщині. Проєкт запрошує гостей зануритися в атмосферу спокою та природної гармонії, вдало поднавши сучасну архітектуру з недоторканим лісовим пейзажем.
-
Крихти каміння: дизайн офісу від Luka Design
Выбор редакции -
Ищу идею Колекція дзеркал «Four Seasons» 2024: поєднання мистецтва та технологій Panoptikum Collections презентує лімітовану колекцію декоративних дзеркал «Four Seasons», створену у колаборації дизайнерів Андрія Руденко та Влада Толочко. Натхненна зміною пір року, ця серія поєднує мистецтво, інновації та естетику. Колекція дебютувала на виставці в Києві під кураторством Жан-Франсуа Деклерка (Бельгія), продовжила свій успіх на Maison&Objet у Парижі, а вже у січні окремі її елементи будуть представлені на аукціоні Bonhams у Брюсселі. Решту робіт можна буде побачити у галереях Берліна та Гааги.
-
Український дизайн на вершині:«Стіни, що дихають» від MAKHNO Studioперемогли в Dezeen Awards 2024
Событие -
«Майбутнє Минулого»: проєкт зі свідомої реновації архітектурної спадщини від IK-architects